Константинопольський і румунський архієреї служили в Києво-Печерській лаврі

28 11 2016 |

Константинопольський і румунський архієреї служили в Києво-Печерській лаврі27 листопада літургію в трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської лаври звершили представники Помісних Православних Церков, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ.

Літургію очолив намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Йому співслужили архієпископ Іов (Геча) (Константинопольська Православна Церква), архієпископ Ясський, митрополит Молдови та Буковини Феофан (Румунська Православна Церква), митрополит Полтавський і Миргородський Филип, архієпископ Макарівський Іларій, братія лаври у священному сані, а також духовенство Румунії.

Після читання Євангелія владика Павел розповів про святого апостола Филипа, пам’ять якого звершується 27 листопада, та нагадав, що з 28 листопада розпочинається Різдвяний піст.
Теги:
378Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант