Українські п’ятидесятники розширюють роботу в діаспорі Іспанії та Італії


Українські п’ятидесятники розширюють роботу в діаспорі Іспанії та ІталіїУ листопаді старший єпископ українських християн-п’ятидесятників Михайло Паночко відвідав столицю Мадрид в Іспанії, де провів семінар для пасторів українських церков ХВЄ у Західній Європі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт п’ятидесятників України.

 

На служіння, яке проходило  в Мадридській церкві «Боже спасіння», приїхали служителі з Німеччини, Бельгії, Польщі та з різних міст Іспанії. Разом з іншими служителями Михайло Паночко рукопоклав на дияконське служіння трьох служителів: Руслана Домбраускаса дияконом у церкві ХВЄ м. Севілья, Івана Міськів – у м. Морбея та Ігоря Герасима – у м. Сан-Себастьян.

Служителі мали час для спілкування та визначення спільних планів. Зокрема  мова йшла про створення об’єднань Української церкви християн віри євангельської в країнах Західної Європи, наприклад УЦХВЄ в Іспанії, УЦХВЄ в  Бельгії і т.д. «Я запропонував братам, коли буде засновано хоча б по 10 церков, реєструвати об’єднання, яке входитиме до нашого братерства на рівні обласних об’єднань, - розповідає Михайло Паночко.  – Усі схвально сприйняли таку ідею».

Українська церква ХВЄ в Іспанії вже наближається до згаданої межі по кількості помісних громад – на даний час у різних містах вже діє вісім церков та дві домашні групи.

Як повідомив старший єпископ, на зустрічі з пасторами було обговорено можливість відвідання українською делегацією Італії – у Римі є віруючі українці, які планують заснувати церкву ХВЄ. Ймовірно, така поїздка відбудеться у найближчий час. Загалом сьогодні у країнах Західної Європи діє 14 церков ХВЄ та 3 домашніх групи, засновані українськими заробітчанами.

За словами пастора Ярослава Демка, сьогодні є добра нагода для віруючих сімей, які у даний час є переселенцями зі Сходу України, стати місіонерами в Іспанії. Це одна з європейських країн, яка відкрила двері для еміграції українських біженців. Держава забезпечує житлом, надає можливість вивчити мову і протягом року надає соціальну допомогу.

Підтвердженням тому є церква в Мадриді, де майже кожне недільне служіння виходять нові люди до покаяння. У приміщенні, яке знімає церква, затісно (вже є близько півтори сотні вірян). Християни мають намір придбати своє приміщення, неподалік від однієї із станцій метро, яке вміщатиме більш як 400 людей, є додаткові кімнати. Під час свого перебування в Іспанії Михайло Паночко оглянув згадане приміщення та помолився про Боже керування у цьому питанні.

Теги:
158Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант