У Рівному архієпископ УПЦ КП відвідав військовий госпіталь, а у Луцьку священиків-капеланів АТО оголосили «Героями року»

22 12 2016 |

У Рівному архієпископ УПЦ КП відвідав військовий госпіталь, а у Луцьку священиків-капеланів АТО оголосили «Героями року»18 грудня, напередодні дня пам'яті святителя Миколая Чудотворця, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав Рівненський військовий госпіталь. А 16 грудня у Луцьку відбулося нагородження священиків-переможців премії «Люди року – 2016. Волинь», повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Разом з архіпастирем медичну установу у Рівному також відвідали радник міністра культури України Роман Горегляд, секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук, депутат Рівненської міської ради, декан психолого-природничого факультету РДГУ Віталій Павелків та місцеві волонтери.

Архіпастир поспілкувався з військовослужбовцями та побажав їм швидкого одужання. Також владика Іларіон привітав українських воїнів з наступаючим святом і вручив їм солодкі подарунки.

В дар для Рівненського військового госпіталю архієпископ Іларіон передав ікону святого великомученика Пантелеймона, яку написав відомий український художник-іконописець Лев Скоп.


Наступного дня, 19 грудня, в день Миколая Чудотворця, архієпископ Іларіон відвідав Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр. Цей заклад створений з метою реалізації права на освіту дітей з особливими освітніми потребами, зумовленими тяжкими порушеннями мовлення.

 

Архіпастир доступно розповів дітям про святого Миколая Чудотворця та його добрі вчинки, привітав директора навчально-реабілітаційного центру Аллу Ярмошевич, вихователів і дітей зі святом, та подякував кожному працівнику Центру за їхню самовіддану працю. Разом з директором ТМ «Євротон» Ярославою Острожчук владика вручив кожному вихованцю святкові гостинці.

 

У ці ж дні, 16 грудня, у рамках всеукраїнської програми «Люди ХХІ століття» у Луцьку відбулося нагородження переможців премії «Люди року – 2016. Волинь».

Капелани УПЦ КП перемогли у номінації «Герой року». Дипломи отримали голова ГО «Військові капелани Волині» протоієрей Михайло Бучак та його заступник протоієрей Ігор Бігун.

Нагороди вручав, зокрема, єпископ Володимир-Волинський УПЦ КП Матфей. Дійство проходило в обласному академічному муздрамтеатрі імені Т. Шевченка.

Теги:
144Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант