Учасники АТО попередили владу Кропивницького: якщо не дасть землю під храм УПЦ КП, то вони "подумають", як забрати храм УПЦ (МП)

23 12 2016 |

Учасники АТО попередили владу Кропивницького: якщо не дасть землю під храм УПЦ КП, то вони "подумають", як забрати храм УПЦ (МП)Під час сесії міської ради Кропивницького (колишній Кіровоград), представник ГО «Бойове братство» Олег Кокуленко нагадав депутатам та керівництву міста про потребу виділення землі для побудови кафедрального собору УПЦ Київського Патріархату, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Gre4ka.info.

Це питання неодноразово підіймалося учасниками бойових дій на сході України, представниками громадськості. Зауважується, що на сьогодні Кропивницький лишається єдиним обласним центром в якому немає кафедрального храму УПЦ КП.

В разі, якщо влада не вирішить питання з виділенням землі, Кокуленко попередив, що представники громадської організації замисляться над тим, який з існуючих храмів УПЦ (МП) перейде до української.

«Скільки буде розглядатися питання про виділення землі для кафедрального собору для Української православної церкви Київського патріархату? Чи немає землі в цьому місті? Визначіться самі з термінами, коли ви отримаєте відповідь на це запитання. Якщо ми не отримаємо відповідь, ми подумаємо, який з вже збудованих храмів Московського патріархату перейде до Київського», - наголосив Кокуленко під оплески присутніх на сесії міськради.
Теги:
1021







Матеріали по темі







Для того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайту



Коментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
25 грудня 2016 13:17

Василь Чесний, із обновленцями світове Православя також певний час було в спілкувані.



9   Onufriy
24 грудня 2016 21:02

Цитата: Василь Чесний
"гундяєвський розкол", що це?
 

Дещо є тут: "Тест на християнство. Віросповідний колапс РПЦ"

http://www.religion.in.ua/zmi/ukrainian_zmi/32948-test-na-xristiyanstvo-virospov
idnij-kolaps-rpc.html 

Цитата: Василь Чесний
дивний розкол з яким все Православ'я в канонічному спілкуванні
 
Не все відразу - трохи терпіння... fellow

Але Ви і тим не надто переймайтесь - єретик стає зрадником віри відразу після відступлення, а не від часу формального засудження


24 грудня 2016 08:04

Філософ,
Якщо ж ви так за чесність,  то давайте бути відвертими і "гундяєвський розкол", що це? Якийсь дивний розкол з яким все Православ'я в канонічному спілкуванні, навідміну від КП розколу з яким ніхто діла не хоче мати і щоб хоч щось зробити, то наші політики їздять за них домовлятись. Чи судячи з вашої логіки весь світ в розколі крім КП. 


23 грудня 2016 18:10

Василь Чесний, гундяївський розкол вже поназахоплював, разом з проросійським режимом януковича і ко! Якщо вже ви за чесність то нехай гундяївська організація звільнить половину храмових споруд на Сході України. Бо гундяївський розкол знає тільки свої "права"!



23 грудня 2016 15:44

Олександр,
Скажіть, будь ласка, а хто скривджений, КП чи що? І якщо так, то ким? А чому несправедливість до іншої(х) конфесії(й) ніхто не помічає, а тут, бачте, КП щось не дали, так відразу скандал! І, зауважте,  нікого я не лаяв.


23 грудня 2016 15:13

Василь Чесний,
АТОшник сказав діло, або земля, або скандал.
Чогось всі тут запереживали за скандал. переживайте краще за "местних гаспод", вони створюють конфліктну ситуацію використовуючи бюрократичні зачепки.
А ви панове (чесні) бачите несправедливість, але лаєте на тих хто скривджений.
Ось така ... любі праведники. 


23 грудня 2016 14:51

Філософ, читайте уважніше, а потім коментуйте, бо АТО-шник каже: "який з вже ЗБУДОВАНИХ храмів", а не так як Ви висловились, що хтось щось захопив. У нас тільки КП "добровільно" захоплює.


23 грудня 2016 13:04

Все правильно!Потрібно ще розібратись на яких підставах гундяївські розкольники позахоплювали стільки храмів!


23 грудня 2016 10:52

Відповідь на всі суперечливі питання....за рахунок кого і чого відбувається "добровільний" перехід....у філаретівський розкол....тепер ці процеси уже називають своїми іменами...Плоди демократії, браво! 


23 грудня 2016 10:39

Можливо саме час звернути увагу СБУ та правоохороним органам на такі заяви, аби попередити насиля. Адже, що означає "ми подумаємо хто перейде", що це? Відколи в нашій країні у однієї релігійної організації більше конституційних прав від іншої і закони для одних діють, а для інших ні? В Конституції чітко прописано, що кожен має право на вільне віросповідання і тоді чому це не забезпечується на державному рівні, адже звучитить пряма погроза, що це право буде порушене і "хтось за когось" вирішить до якої конфесії буде належати вже збудований храм. А, ну і звичайно, потім напишуть і всім розкажуть, що громада "добровільно" перейшла в КП. fellow