Посол України і принц Йорданії взяли участь у семінарі "Різдво Христове в Євангелії та Корані"


Посол України і принц Йорданії взяли участь у семінарі "Різдво Христове в Євангелії та Корані"Посол України в Йорданії Сергій Пасько взяв участь у семінарі «Різдво Христове в Євангелії та Корані», який відбувся у церкві Святого Шарбеля, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на МЗС України.

На семінарі виступив з лекцією принц Йорданії Хасан бін Талал.

 

Також 24 грудня у приміщенні Посольства України відбулось Новорічне свято для дітей, української та йорданської громад, яке організувало громадське об’єднання «Українська хата в Йорданії».         

У ході заходу виступив український вокально-хореографічний колектив «UA Kids», який заспівав святкові різдвяні та новорічні пісні та Посол України і принц Йорданії взяли участь у семінарі "Різдво Христове в Євангелії та Корані"виконали захоплюючі танцювальні номери. Також звучали щедрівки та колядки.

Учасників привітали посол України Сергій Пасько та Дід Мороз. Всі діти отримали подарунки з нагоди новорічних та різдвяних свят.

Напередодні свят, 18 грудня, посол України Сергій Пасько взяв участь у конференції, присвяченій обговоренню захисту прав працюючих мігрантів, що проходила в Аммані.

У рамках заходу відбулася презентація основних досягнень зручного сервіс-центру для місцевих працівників. Учасники заходу, серед яких були йорданські чиновники, еліта, науковці та експерти, обговорили шляхи підтримки даного центру у майбутньому.

Теги:
337Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант