Глава УГКЦ розділив святкову вечерю з тимчасово переселеними

10 01 2017 |

Глава УГКЦ розділив святкову вечерю з тимчасово переселеними6 січня в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві на спільний святвечір із владикою Святославом, главою УГКЦ, зібралися родини, тимчасово переселені з Донецької та Луганської областей, а також із Криму, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

Глава УГКЦ особисто вітав кожного запрошеного і роздавав просфору. На вечері було понад 120 осіб, половина з них - діти.

Списки гостей трапези сформував БФ "Карітас-Київ". За словами організаторів, подібна зустріч із главою Церкви відбувається вдруге. "Це ідея Блаженнішого Святослава, а ми лише підтримали її і допомогли організувати", - сказав о. Роман Сиротич, директор Київського Карітасу.
Теги:
116Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант