Найвідоміший музичний клан Польщі – родина Поспєшальських – дає концерти колядок у чотирьох містах України

11 01 2017 |

Найвідоміший музичний клан Польщі – родина Поспєшальських – дасть концерти у чотирьох містах України. У програмі концертів звучатимуть польські колядки у оригінальній обробці, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Рolonews.in.ua.
Два покоління родини створили оркестр з п’ятнадцяти осіб, що мають одне прізвище. Члени оркестру виступають також і з зірками польської сцени, серед яких Анна Марія Йопек, Юстина Стечковська, гурт Voo Voo тощо. Однак кожного року оркестр збирається разом і у різдвяний період вирушає у турне під назвою «Колядки Поспєшальських».

Концерт у Києві відбудеться 11 січня 2017 року o 19-00 в храмі св. Олександра в Києві (вул. Костьольна, 17). Співорганізаторами виступає Посольство Республіки Польщі в Україні та Інститут Польщі.

Вхід безкоштовний.
Теги:
360Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант