У львівському військовому храмі, присвяченому полеглим в Афганістані, на Майдані, сході України, відбулося перше богослужіння

11 01 2017 |

У львівському військовому храмі, присвяченому полеглим в Афганістані, на Майдані, сході України, відбулося перше богослужінняУ свято Різдва Христового відбулася перша святкова літургія у військовому храмі Стрітення Львівської архиєпархії УГКЦ на вулиці Батуринській (бічна вулиці Клепарівської) у Львові, присвяченому полеглим в Афганістані, на Майдані, сході України та інших війнах, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на dailylviv.com.

 

В урочистому богослужінні взяли участь військовослужбовці ц воїни-афганці разом із сім'ями та віряни, які проживають поряд із цим храмом.

Святкове богослужіння у військовому храмі Стрітення провели його настоятель – отець Михайло Білецький, капелан ліцею імені Героїв Крут, і капелани Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

 

Вони освятили після літургії ікону зі зображенням Ісуса Христа, яку подарували новій церкві воїни-афганці.

 

Будівництво храму ведеться зусиллями воїнів Львівської обласної та міської організацій ветеранів Афганістану, учасників АТО, інших локальних війн та душпастирів центру військового капеланства.

Теги:
142Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант