Депутат Держдуми РФ знайшла православну причину окупації Криму

12 01 2017 |

Депутат Держдуми Росії, яку «обрали» в Криму, Світлана Савченко вважає, що російська анексія Криму була дивом. "Диво" в Криму почалося в січні 2014 року, коли на півострів прибула православна святиня – Дари волхвів, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Wz.lviv.ua і Depo.ua.

«Дари волхвів покинули свою обитель на Афоні і були привезені в Росію, Україну і Білорусію. Сімферополь і Севастополь спочатку не входили до програми подорожі святинь. Але… Невідомі шляхи Господні. І була у нас неймовірна радість зустрічі з такими реліквіями. І з Кримом теж відбулося диво!!!» – стверджує депутат Світлана Савченко у Фейсбуці.

Раніше колишній віце-прем'єр російського уряду Криму Рустам Теміргалієв розповідав ЗМІ, як у січні 2014 року депутати Держдуми РФ докладали зусиль, щоб доставити з Афона в Крим літак з Дарами волхвів, і під час привозу святині велися переговори щодо відокремлення Криму від України.


Уже згодом з'ясувалося, що на борту цього ж літака до Криму прибули один з керівників операції по захопленню півострова (а пізніше – командир проросійських бойовиків в «ДНР») Ігор Гіркин.

В СБУ цей візит до Криму називають однією зі складових діяльності російських розвідників, яка передувала анексії півострова у 2014 році.

 

Фото Facebook

Теги:
239Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант