На першу сесію Тальнівської міськради запросять священиків усіх конфесій

12 01 2017 |

На першу сесію Тальнівської міськради запросять священиків усіх конфесійТальнівська міська виборча комісія на Черкащині визначилася із датою та місцем проведення першої сесії міської ради, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на “Вісті Черкащини”.

 

18 грудня у Тальнівській міській об’єднаній територіальній громаді відбулися перші вибори. Міським головою обрано лікаря, учасника АТО Олексія Юрченка та 26 депутатів міської ради.

 

Після нетривалих дискусій депутати визначили – перша сесія Тальнівської міської ради відбудеться 12 січня.

 

«Щоб не було пафосності і можливо протиріч між батюшками, давайте запросимо незалежного церковного пастиря від баптистів. Щоб він прийшов і благословив це зібрання. Я вже його повідомив. Він дав згоду. Підготовить подарунки кожному депутату і голові», – пропонує депутат Олексій Неділько.

 

«Це ваша думка. А ми говорили, щоб запросити священика із нашого храму Української Православної Церкви Київського патріархату», – опонує йому головуючий на депутатському зібранні Михайло Солошенко.

 

Проте більшість підтримує пропозицію Олексія Юрченка запросити на сесію священиків усіх конфесій. «Сесії міської ради будуть відкриті для всіх членів громади віднині і довіку. Це я вам обіцяю», – запевнив Юрченко.

Теги:
167Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант