У Дніпрі єпископ УПЦ КП освятив перший міський бювет

12 01 2017 |

У Дніпрі єпископ УПЦ КП освятив перший міський бюветНа житловому масиві Лівобережний-3 відкрили перший у Дніпрі бювет з питною водою. Альтанку будували понад рік, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Депутат Дніпровської міської ради від цього округу Максим Кучугура, що приїхав на відкриття бювету, каже, що це було однією з ініціатив мешканців житлового масиву, на її підтримку зібрали понад 4 тисячі підписів. На спорудження бювету витратили близько 1,5 мільйона гривень, більша частина — кошти з міського бюджету.

Вода в бюветі з водогону, однак проходить шестиступеневу систему очищення й нічим не відрізняється від питної води, що продається в магазинах.

Працюватиме альтанка з питною водою в теплий період року: після відкриття бювет законсервують на зиму, а остаточно відкриють для загального користування вже у квітні.


«Ми хочемо, щоб тут розписувалися молодята, щоб бювет став новим місцем побачень і просто радував людей», — сказав Максим Кучугура.


Освятив бювет керуючий Дніпропетровською єпархією УПЦ КП владика Симеон.

Теги:
111Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант