Криворізька Рада Церков звинуватила поліцію у нападі на священика УГКЦ


Криворізька Рада Церков звинуватила поліцію у нападі на священика УГКЦКриворізька Рада Церков виступила із заявою щодо "вчинення нападу поліції" на парафію УГКЦ Святої Трійці у Кривому Розі Дніпропетровської області, повідомляє кореспондент порталу "Релігія в Україні".

 

У заяві зазначається, що 5 січня 2017 р. о 22:00 невідомі полісмени ввірвалися на подвір’я церкви УГКЦ і намагалися проникнути в дім, де проживає священик із сім’єю.

 

«Полісмени звинуватили й обшукали сина священика, студента Київської трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ. Далі події розвивалися, як за добре спланованим сценарієм: у межах 5-10 хв. з’явилась «потерпіла». Після цього до полісменів долучилася опергрупа і вони до 2.00 ночі, поправши всі закони, морально тероризували всю сім’ю пароха, устигли всіх допитати, роблячи вигляд і прикриваючись тим, що це «просто розмови». За словами священика, «у кращих традиціях НКВД основним їхнім завданням було будь-якою ціною забрати у відділок сина» - зазначено у заяві.

 

«Припускаємо, що ці дії можуть бути пов’язані з візитом глави Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав (Шевчук) та з його зустріччю з КРЦ наприкінці 2016 року. Звертаємось до керівництва поліції з вимогою провести прозоре службове розслідування задля встановлення правомочності описаних дій їхніх працівників" - наполягає Рада Церков.

 

Члени КРЦ) священики і пастори протестантських, православних і католицьких церков, розцінюють дії поліції як свавілля та спробу тиску на церкву.

 

Звернення підписали:

- Всеукраїнська Християнська Асамблея, Александр Немцев
- Всеукраїнський Союз церков християн віри євангельської-п’ятидесятників (ВСЦ ХВЄП), Віктор Степанченко
- Німецька євангелічно-лютеранська церква України (НЄЛЦУ), Олег Фишер
- Об'єднана церква християн віри євангельської (ОЦХВЄ), Виталий Киндрат
- Об'єднання Християнських церков «Дім Хліба», Валерий Григораш (головуючий КРЦ)
- Римо-Католицька Церква в Україні (РКЦ), Єжи Ліс
- Українська Греко-Католицька Церква (УГКЦ), Дмитришин Ігор
- Українська Православна Церква Київського Патріархату (УПЦ КП), Олександр Агарков
- Українська Уніонна Конференція Церкви адвентистів сьомого дня (УУК ЦАСД), Василенко Олег
- Секретар Криворізької Ради Церков, Роман Морозов (Roman Morozov).

 

12 січня о 12:00 відбудеться прес-конференція щодо спроби чинити тиск на о. Ігоря Дмитришина, члена Криворізької Ради Церков, священика УГКЦ в Кривому Розі. Адреса: вул. Героїв АТО (колишня Дімитрова), 30В, Громадський Діловий Центр, 4-й поверх, Конференц-Зал, +380977766340.

Теги:
307Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант