СБУ начала обыски в анонимном "Союзе православных журналистов"

26 01 2017 |

СБУ начала обыски в анонимном "Союзе православных журналистов"Служба Безопасности Украины заинтересовалась деятельностью анонимного "Союза православных журналистов" (СПЖ). 25 января к одному из журналистов сайта СПЖ пришли следователи СБУ и предъявили постановление на обыск, сообщает "Религия в Украине" со ссылкой на Uoj.org.ua.

"Обыск провели у одного из самых активных корреспондентов СПЖ, чьи материалы по захвату храмов в Западной Украине (например, репортажи о притеснениях общины УПЦ в селе Птичья) известны не только в нашей стране, но и вызвали резонанс за рубежом", - пишет сайт СПЖ, как обычно не называя имени "потерпевшего".

"У журналиста СПЖ изъяли все электронные носители информации и две рукописные записные книжки с контактными телефонами", - отмечает СПЖ, заявляя, что "следит за развитием событий и если выяснится, что этот инцидент – попытка давления власти на СМИ, обратится за помощью в международные правозащитные организации".

 

В подготовленном (и тоже анонимном) обращении к властям Украины и представителям международной общественности СПЖ обращает внимание "на то, что в Украине продолжаются вопиющие нарушения прав человека в сфере свободы слова, совести и вероисповедания".

Напомним, что группа анонимных пиар-технологов УПЦ (МП), уже несколько лет прикрывающаяся вывеской "Союз православных журналистов", помимо освещения деятельности УПЦ, занимается активным "черным пиаром" против конкурирующих конфессий, а также против "врагов" и "предателей" внутри самой УПЦ.

Теги:
1578Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
27 січня 2017 12:08

Які "справедливі" обурення. Апелюємо до устоїв демократії, намагаємося показати які ми справидливі ...
- Панове, не марнуйте часу, прийшов ваш час. Раніше потрібно було бути лояльними до землі на якій ви живете. А тепер готуйтеся оплатити рахунки кредиту терпимості нації до вас.
Ваш "мир" отримав непоправиму поразку.


27 січня 2017 11:56

Василь Чесний, дивна якась в нас свобода слова має бути. Ці т.зв. журналісти як і решта т.зв. УПЦ МП (святоросійська єресь) відверто пропагують "русскій мір", ведуть підривну діяльність щодо України, а на них має розповсюджуватись свобода слова? wink. В любій адекватній європейській країні за це в тюрми садять. Тепер щодо моєї "філософії". Ви дуже "хороший" підхід обрали "немає аргументів перейду на особистість"...дивно що ви ще помилок в моїх коментарях, не шукали wink?27 січня 2017 01:24

Я не постоянная читательница СПЖ. И не все, публикуемое этим сайтом, мне нравится. Но на фоне всеукраинского "пишу, что хочу" такой выборочный интерес СБУ выглядит странно. А если еще вспомнить так и не раскрытые убийства Бузины и Шеремета, то журналистам должно стать совсем уж не по себе. Слово у нас может быть свободным, оказывается, только в некоторых сферах.


7   13moiseev
26 січня 2017 23:21

трошки не Европейський підхід, я б сказав шо совєцький.
Свобода слова і таке інше.


26 січня 2017 22:53

Філософ,
Ви такий "філософ", що таке "шарашкіна контора", "пропутінські, прогундяївські", це така Ваша "філософія"?  А забув, замовна "філолсофія". Йдіть проспіться, бо Ваша "філософія" якась не переконлива, а більш схожа на "бризгання слиною" ніпрощо, бо мова йде про свободу слова.26 січня 2017 16:07

Давно пора прикрити цю "шарашкіну контору". І не потібно вирпавдовувати іїхню грязну пропутінську, прогундяївську діяльність "свободою слова". Всчяким сепаратистам та пособникам агресора - місце "на нарах" .


26 січня 2017 15:40

Kanonik,
Якщо Ви не помітили, то у статті мова йде про УПЦ та СПЖ, а не про посібників агресора, про журналістику та свободу слова в країні, а не про антидердавні дії. Чи у нас, якщо не виконуєш державних замовлень по обману власного народу, то одразу стаєш посібником агресора і вчиняєш антидержавні дії? Дуже зручне виправдання переслідувань.


3   Onufriy
26 січня 2017 15:34

Обыск провели у одного из самых активных корреспондентов СПЖ... - пишет сайт СПЖ, как обычно не называя имени "потерпевшего"

Тут можливі два варіанти: 
а) "православні" самопродажники самопіараться в доступний їм спосіб
б) зрадники перестають бути недоторканими 

Перший варіант виглядає імовірнішим 


2   Kanonik
26 січня 2017 15:19

Василь Чесний,
Зручний спосіб щоб виправдовувати будь які антидержавні дії та будь яких посібників агресора - "Вони просто мають іншу точку зору" 


26 січня 2017 14:30

Привіт Європа, демократія та свобода слова! Ось так працює державна машина по усуненю "інакомислячих". Якщо ви мислите, пишете та маєте іншу точку зору, ніж у державних мужів із провладних кабінетів, то СБУ завітає до вас. Адже, всі мають вірити тому, що показуть по телевізору та пишуть у ЗМІ на замовлення держави та іншої думки не може бути, або така як в них, або неправильна.
Але ж політичні настрої в нашій країні досить часто змінюються, тому це тільки початок ...
 


Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант