Священик УПЦ загинув на заробітках в Росії

17 02 2017 |

Священик УПЦ загинув на заробітках в РосіїУ селі Щитинь Любешівського району 15 лютого поховали настоятеля Свято-Успенської громади УПЦ (Московського Патріархату) протоієрея Іоанна Свередюка, який трагічно загинув у Росії на заробітках, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Vsn.com.ua.


Священикові було приблизно 40 років. Сиротами залишилося семеро дітей.

На заробітки в Росію їздив уже не вперше. Цього разу пробув там трохи більше тижня, і трагічний випадок обірвав його життя. Одне з дерев, яке різали при рубці лісу, впало прямо нього.

Поховали священика 15 лютого на території церкви. На похорон зібралося усе село, ще й з ближніх прийшли. Проправив батюшка більше десятка років. Люди про нього відгукуються тільки позитивно.

Згідно з інформацією Волинської єпархії УПЦ, 14 лютого єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відслужив панахиду за новопреставленим настоятелем.

Владика Нафанаїл, втішаючи родину та прихожан, висловив впевненість, що єпархія та мешканці села не залишаться осторонь біди, допомагаючи сім’ї отця Іоанна.

Теги:
681Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
1   PapaZol
18 лютого 2017 12:58

Не впевненний в правдивості данної інформації. Цікавився і знайшов повне спростування цієї інформації. Фейк.


Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант