Демонтований у 90-х роках пам’ятник Леніна хоче купити депутат Луганської облради

23 09 2010 |

Депутат Луганської обласної ради Владислав Кривобоков опублікував відкрите звернення до депутатів Ужгородської міськради. Нижче наводимо повний текст звернення:

 
Я, Владислав Кривобоков, депутат Луганської обласної Ради, член фракції Комуністичної партії України в обласній Раді, голова Народної партії вкладників та соціального захисту, голова Опікунської Ради Храму-каплиці Ікони Печерської Божої Матері, підприємець, як людина віруюча, котра шанує і пам’ятає історію нашої Батьківщини з давніх часів, часів Київської Русі і до нинішнього часу сучасної України, яка поважає ваше бажання допомогти Мукачівській греко-католицькій єпархії у виготовленні монумента греко-католицького єпископа 18 століття – Андрія Бачинського, звертаюся до вас з пропозицією, суть якої полягає в наступному:

 

Я готовий за власні кошти допомогти ужгородцям та Мукачівській греко-католицькій єпархії у виготовленні монумента згідно з затвердженим проектом і безоплатно передати його ужгородській громаді.

У свою чергу ви, шановні депутати, передаєте мені пам’ятник Леніну. Витрати на транспортування від Ужгорода до Луганська також беру на себе.

Мрія всіх українців – жити у світі єдиним народом!

І тоді ті, чиї покоління, зберігаючи свою тисячолітню культуру, століттями живуть на цій землі, і ті, хто є українцями в першому поколінні, назавжди будуть будувати:

храм української державності, фортецю територіальної цілісності, пантеон новітньої культури України.

Разом ми побудуємо суспільство, засноване на високоморальних морально-етичних принципах.

Демократичне, високоцівілізованное, прогресивне.

Товариство небайдужих людей! Вищими цінностями цього товариства будуть: свобода дій, єдність нації, життя людини!

Нехай гордість піднесеним почуттям оселиться в душах людей, причетних до новітньої історії нашої країни!

 

Довідка

Ужгородські депутати вирішили передати пам’ятник Леніну церковній громаді. Його повинні переплавити й виготовити монумент греко-католицького єпископа 18 століття – Андрія Бачинського. У радянські часи статуя Ілліча стояла на головній міській площі, а після демонтажу 20 років зберігалася у дворі комунального підприємства.

Теги:
177







Матеріали по темі







Для того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайту



Коментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант