28 вересня о 18.00 книгарня «Є» та видавнича фірма «Відродження» запрошують на презентацію книги Дмитра Донцова «Літературна есеїстика».
У цій книзі зібрана есеїстика на літературні теми всіх періодів життя і творчості Дмитра Донцова, хоч її переважну частину становлять твори вісниківського періоду (1920–1930-ті рр.) та три збірки повоєнного часу: «Правда прадідів великих» (1952), «Поетка вогненних меж: Олена Теліга» (1953) і «Туга за героїчним» (1953). Цей масив вибраного достатньо повно передає концептуалістику та світоглядно-моральні основи творчості автора. Більшість есеїв передруковуються в Україні вперше.
Модератор презентації — Сергій Квіт, український літературознавець, журналіст, педагог і громадський діяч, президент НаУКМА.
Адреса: Київ, вул. Лисенка, 3.

Для того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайту
