Священики УГКЦ та УПЦ спільно освятили хрест пам’яті воїнів-афганців

30 09 2010 |

Відновлений хрест на Лисій горі у Львові освятили 27 вересня, на празник Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, священнослужителі УГКЦ та УПЦ. Хрест, висотою близько 5 метрів, встановили у пам'ять воїнів-афганців.

 

В обряді освячення, за інформацією прес-служби Центру військового капеланства УГКЦ взяли участь чимало військових, які були учасниками бойових дій в Афганістані (1979-1989 рр.), а також представники Львівської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану, що були ініціаторами заходу.

 

Місяць тому невідомі вчинили над хрестом акт вандалізму — хрест спиляли. На сьогодні у цій справі ведеться розслідування.

 

У промові до воїнів-афганців голова Центру військового капеланства УГКЦ о. Степан Сус наголосив на тому, що «встановлений хрест є доброю пригадкою для усіх мешканців та гостей Львова про Афганську війну, а також закликом для нас берегти мир у наших душах та в цілому світі», повідомляє РІСУ.

Теги:
1161Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Публікації розділу
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант