З 18 по 19 листопада у Києві відбувається баптистська пасторська конференція, повідомляє сайт ВСЦ Євангельських Християн Баптистів.
У приміщенні церкви на вулиці Щекавицькій зібралися понад 300 учасників форуму зі всієї України, гості з Білорусі та Росії. Конференцію підтримує співом хор з одеської церкви "Благодать".
Програму розпочав голова Всеукраїнського союзу церков ЄХБ Вячеслав Нестерук, який після молитви представив тему конференції - "Раджу тобі...", що взята із Книги Об'явлення.
Єпископи і голови регіональних общин ЄХБ розкривали основний зміст тексту "Раджу тобі купити у мене" (Об.3:18). Так, голова Харківського обласного об'єднання євангельсикх християн-баптистів Геннадій Пилипенко підкреслив, що тема актуальна для нашогог часу плюралізму і відсутності абсолютної істини. Адже Господь “Радить..” купити у Нього справжні цінності, покаятися і здійснити спільну вечерю.
Пастор Валерій Антонюк, заступник голови ВСО ЄХБ, зазначив, що збагачення церкви починається із очищення саміх служителів.
Інший заступник голови ВСО ЄХБ Ігор Бандура вважає, що ми живемо в особливий час, який нагадує першоапостольську епоху. “Нашому поколінню випаде нагода пержити, що переживала перша церква. Вони були у меншості, були непопулярні. Не мали нічого свого. Але Дух Святий був із ними. Силою Христа вони перемогли”,- наголосив пастор.
Присутні ведуть діалог зі спікерамами, спілкуються у групах, діляться досвідом власних служінь.
На форумі презентовано новий сайт для пасторського спілкування “Пастор он-лайн”.
Представники Центральної церкви ЄХБ Дніпропетрвоська, яка нещодавно згоріла під час пожежі, оголосили про збір коштів на її відбудову.

Для того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайту
