18 лютого о 18.30 у Кругозорі (www.krugozir.com.ua) відбудеться зустріч з мандрівником і письменником Максимом Кідруком. Він щойно повернувся з 2-місячної подорожі Близьким Сходом: Ліваном, Сирією, Йорданією та Єгиптом, тож залюбки поділиться найсвіжішими враженнями. А їх безліч. Місяць він подорожував Західною єгипетською пустелею до Каїра. В місто прибув саме коли там почалася революція. Жив у готелі на відстані одного варталу від площі Тахрір - незмінного епіцентру усіх подій. Кідрук покаже фото- та відеозйомку того, що відбувалося в Каїрі протягом тижня найгарячіших сутичок - з 28 січня по 3 лютого.
Вхід - безкоштовний. Попередня реєстрація обов'язкова. Писати на sasha@krugozir.com.ua.
Наші загальні контакти
(044) 223-88-97
м. Київ, вул. Межигірська, 56 (кутовий під'їзд у дворі)
ст. метро Тараса Шевченка
support@krugozir.com.ua
skype: krugozir
До речі, на Тревелкемпі Максим Кідрук читатиме курси про Латинську Америку та Близький Схід. І взагалі, стане частим гостем Кругозору.

Для того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайту
