Греко-католики просять землю під каплицю в Сімферополі

21 02 2011 |

Представники української греко-католицької церкви сподіваються, що слідом за виділенням землі під будівництво Соборної мечеті влада Сімферополя виділить земельну ділянку і під будівництво каплиці, повідомляє Кореспондент з посиланням на е-Крим.

 

Про це сказав священнослужитель Української греко-католицької церкви Віктор Гуменюк. 

 

"Ми молимося за сімферопольську владу, щоб вона звернула увагу на нашу проблему, і щоб Господь змінив їхні помисли", - розповів агентству Гуменюк. За його словами, у громади цієї церкви в Сімферополі немає каплиці, богослужіння ведуться щодня в маленькому приміщенні старого будинку, яке не може вмістити всіх парафіян. 

В. Гуменюк розповів, що громада з 2005 року домагається виділення землі під будівництво каплиці в Сімферополі. У минулому році ділянку площею 0,3 га була виділена в районі Української гімназії. Проте на цій ділянці розташовані самовільно зведені споруди. 

У міськраді Сімферополя громаді вказали, що будівництво каплиці можливо після зносу будівель. Варіант знесення будівель священнослужитель відкинув, оскільки "не зможе на цьому місці проповідувати людям про любов". У неформальній бесіді з чиновниками В. Гуменюку порадили "домовитися з Меджлісом". 

Варто відзначити, що українська греко-католицька церква нараховує в Криму 8 тис. прихожан. 

Раніше, 15 лютого повідомлялося, що Сімферопольська міська рада виділила Духовному управлінню мусульман Криму земельну ділянку для будівництва Соборної мечеті на вулиці Ялтинська, 22, де кримські мусульмани давно просили дати їм землю. 

У свою чергу, у вересні 2010 року, сімферопольська міська рада відмовилася виділити земельну ділянку для будівництва в місті собору Української православної церкви Київського патріархату.
Теги:
1338







Матеріали по темі







Для того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайту



Коментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант