В Умані чекають приїзду 30 тисяч хасидів, міліція мобілізована


В Умані чекають приїзду 30 тисяч хасидів, міліція мобілізованаЦього року для участі у проведенні культових обрядів в Умані Черкаської області очікується прибуття близько 30 тисяч паломників майже з 25 країн світу, більш всього - з Ізраїлю, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Ліга.   

До правоохорони будуть притягнені працівники різних служб і підрозділів - оперативники кримінального розшуку, працівники ДАІ, співробітники патрульно-постової служби, дільничні... Крім того, до Умані прибудуть кінологи, передає прес-служба УМВС в Чернігівської області,.

Безпосередньо на місці проведення паломництва, біля могили цадика Нахмана, працюватимуть співробітники "Беркут".

 

Для зручності при спілкуванні з іноземними гостями видані розмовники англійської мови й івриту, якими забезпечуть міліціонерів. Для паломників надруковано близько 30 тисяч екземплярів пам'яток англійською та російською мовами з роз'ясненнями, як правильно поводитися, щоб не стати жертвою злочину.  

Правоохоронці створили оперативний штаб, куди поступатиме вся інформація про приїзд, перебування хасидов і вірогідні порушення громадського порядку.  

Нагадаємо, щорік до Умані прибувають брацлавські хасиди для святкування Рош-а-Шана, Нового року за іудейським календарем, і шанування пам'яті свого духовного лідера цадика Нахмана, який похований в цій місцевості.

 

 

Теги:
978Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант