Президент Світового конґресу українців закликав Вселенського Патріарха видати томос про автокефалію УПЦ КП


Президент Світового конґресу українців закликав Вселенського Патріарха видати томос про автокефалію УПЦ КП18 листопада у приміщенні Вселенського Патріархату в Стамбулі, Туреччина, президент Світового конґресу українців (СКУ) Евген Чолій зустрівся з Вселенським Патріархом Варфоломієм, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Президент СКУ закликав Вселенського Патріарха видати томос про автокефалію Української Православної Церкви Київського Патріархату у відповідь на заклик Президента і Верховної Ради України та об’єднаної навколо СКУ 20-мільйонної української діаспори з 53-ох країн світу. Евген Чолій також передав Вселенському Патріарху резолюцію Річних загальних зборів СКУ 2016 р. з таким закликом.

Разом з цим президент СКУ поінформував Вселенського Патріарха про українську діаспору та про пріоритети її нинішньої діяльності, що пов’язані з захистом територіальної цілісності України від російської агресії.

У зустрічі також узяли участь митрополит Французький Емануїл, митрополит Смирнський Варфоломій та директор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук.

“Ця зустріч була важливою для представлення Вселенському Патріарху повної підтримки з боку української діаспори на чолі зі Світовим Конґресом Українців щодо надання Томосу про автокефалію Українській Православній Церкві Київського Патріархату,” — заявив Президент СКУ Евген Чолій.
Теги:
730Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
27 листопада 2016 21:25

PapaZol, шановний не тупи, вже давним давно пускав!1   PapaZol
26 листопада 2016 16:55

Так , так - авжеш. Філарета чи Зорю б і на поріг не пустив, а цих клоунів треба було пригостити чаем.


Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант