ІІІ Міжнародний кінофестиваль «Світло» скоро відкриється у Києві


ІІІ Міжнародний кінофестиваль «Світло» скоро відкриється у Києві Один з найстаріших кінотеатрів Києва знову відкриє двері для любителів і творців світлого кіно з усього світу. З 11 по 13 грудня 2016 року в кінотеатрі «Кінопанорама» пройде ІІІ Міжнародний кінофестиваль «Світло», ініціатором якого в 2013 році виступила Спілка християнських письменників України, повідомляє "Релігія в Україні".

 

Втретє кінофестиваль «Світло» збере творців світлого, мотивуючого, просвітницького кіно. Це фільми з України, Швейцарії, Іспанії, Німеччини, Франції, Ізраїлю, Росії, Білорусі, США та інших країн.

 

Цього року кінофестиваль пройде під гаслом «Світле кіно пробуджує серця!». Його офіційно підтримали Міністерство культури України та Київська міська державна адміністрація.

 

Фестивальна програма складається з таких категорій:

 

• Повнометражний фільм:
o Документальний
o Ігровий
o Анімація

• Короткометражний фільм:
o Документальний
o Ігровий
o Анімація

• Музичний кліп
• Соціальний ролик

 

Окрім основної програми на фестивалі традиційно нагороджуються відомі українські кінозірки, митці, які зробили внесок в український кінематограф. Фільмом-відкриття стане перший дитячий, сімейний фільм Незалежної України — «Іван Сила» Віктора Андрієнка.

Докладна інформація про конкурсну програму з’явиться на сайті 28 листопада. Більш детальна інформація на сайті: http://kinofest-svet.com.ua/

Теги:
261Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант