За сприяння УПЦ бойовики "ДНР" відпустили захисника України


За сприяння УПЦ бойовики "ДНР" відпустили захисника УкраїниРадник голови СБУ Юрій Тандіт подякував главі УПЦ (МП) митрополиту Онуфрію за те, що той просив представників "Л/ДНР" звільнити українських заручників. Радник також закликав УПЦ (МП) і надалі допомагати правоохоронцям у цій справі, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на УНН і сайт УПЦ.

18 грудня, напередодні свята Миколая Чудотворця, відбулася передача українського військового Тараса Колодія, який з 2014 року перебував у полоні після оборони Донецького аеропорту.

 

"Ми дякуємо Блаженнійшому Онуфрію за те, що Він просив звільнити заручників. На Раді Церков, в Краматорську, Голова Служби безпеки Василь Грицак особисто передав через митрополита Августина прохання Блаженнійшому ... вплинути на процес звільнення заручників", - написав Ю.Тандіт на своїй сторінці у Facebook.

Радник глави СБУ також висловив надію, що й далі УПЦ "допомагатиме в нашій спільній справі - повернення всіх наших Героїв додому, в їх сім'ї".

"Особливо хочу подякувати Владиці Клименту і співробітникам СБУ, які проводили звільнення", - додав він.

Як зазначив Юрій Тандіт, "митрополит Онуфрій вів переговори з представниками УПЦ, в тому числі і з тими, хто знаходиться в Донецьку".

 

Напередодні голова Служби безпеки України Василь Грицак доповів Президентові України Петру Порошенку про звільнення українського "кіборга" Тараса Колодія. Звільненого із полону бойовиків "кіборга" утримували у Макіївській колонії (Донецька область),  повідомила перший віце-спікер парламенту, представник України на переговорах у Мінську Ірина Геращенко. Звільнення захисника донецького аеропорту Тараса Колодія з полону бойовиків відбувалося шляхом переговорів за сприяння УПЦ.

Теги:
390Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
20 грудня 2016 21:14

dima222,
конечно, при содействии патриарха и еще множества других лиц. Неужели вы думаете, что достаточно владыке Онуфрию щелкнуть пальцами, чтобы всех военнопленных отпустили в Украину?


1   dima222
20 грудня 2016 16:26

За сприяння УПЦ ???

 а вот париарх Кирил пишет, что это при его содействии был освобожден Колодий, что именно он "обратился к лицам, от которых зависело положительное решение по данному вопросу"

http://www.patriarchia.ru/db/text/4716251.htmlВідвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант