Глава УПЦ КП обговорив з віце-прем'єром питання створення помісної Церкви


Глава УПЦ КП обговорив з віце-прем'єром питання створення помісної Церкви27 грудня в синодальній залі Київської Патріархії Патріарх Філарет провів зустріч з віце-прем'єр-міністром — міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Генадієм Зубко, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

У зустрічі також взяв участь настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира прот. Богдан Бойко.

Предстоятель Київського Патріархату розповів про сучасну соціальну-політичну ситуацію в Україні, зокрема становище УПЦ Київського Патріархату на Донбасі та в Криму. Учасники зустрічі обговорили питання створення в Україні єдиної помісної Православної Церкви.

Наприкінці зустрічі Патріарх Філарет подякував гостям за бесіду й подарував нові друковані видання Київської Патріархії.
Теги:
512Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
30 грудня 2016 16:31

Василь Чесний, хм дивно, як тільки питання стосується путіна (Для МП хазяїна) так "крітікавать нє вєлєно", а як тільки в Україні хоть якось йдуть здвиги то обгаджуєм на повну, "Гасударство аддєлєно ат Церкві". Бо на чиїсь "святоросійські" збочення наїхали"! Поменше б "святоросійських", "кананічєских", ПГМнутих клоунів та й проблеми вже би  давно вирішились. 
fellow


30 грудня 2016 13:55

Філософ,
Тому що ми живемо в Україні і потрібно дивитися на себі і розібратись у своїх справах, а не показувати пальцями на інших, в них є свої громадяни, нехай і критикують Путіна.


30 грудня 2016 12:45

А ось мені завжди було цікаво: представники РПЦвУ критикують тещо що держава хоче утворити Єдину Помісну Церкву. Але чогось ніколи не піддають критиці путіна за те що вмішався у церковні справи коли обєднували РПЦ з РПЦЗ, чому не піддали критиці т.зв. "закон Ярової", за грубе втручання у релігійні справи, зрештою чому не засуджено всі втручання влад у творенні  помісних Церков, й т.зв. РПЦ зокрема?


29 грудня 2016 16:25

Скільки можна? Це питання потрібно обговорювати не з політиками, а з представниками інших конфесій, звісно ж, якщо хоч хтось ще хоче з Філаретом мати діло. Поки в цю спаву втручаються політики, то нічого путнього із цього не вийде. 


Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант