Голова Відділу зовнішніх зв’язків УГКЦ: "У Парижі 4 % населення беруть участь у богослужіннях, у Києві 1-2 %, у Москві — 1 %"


Голова Відділу зовнішніх зв’язків УГКЦ: "У Парижі 4 % населення беруть участь у богослужіннях, у Києві 1-2 %, у Москві — 1 %"Владика Борис (Ґудзяк), єпарх єпархії Cвятого Володимира Великого у Франції, голова Відділу зовнішніх зв’язків УГКЦ, у студії "Живого ТБ" розповів, наскільки секуляризоване французьке і пострадянське суспільство, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УГКЦ.

"У Парижі чотири відсотки населення регулярно беруть участь у богослужіннях. У Києві один-два, на свята - чотири-п'ять. У Москві - лише один відсоток, тобто секуляризація на практиці є набагато вища в колишньому Радянському Союзі, зокрема в Росії", – наголосив владика Борис.

"Наше церковне життя - це не є передовсім ставлення свічки в церкві. Це участь у молитві і переживання зустрічі з Богом у щоденному житті. Багато французів зберігають християнські вартості в бізнесі, на роботі, у соціальних стосунках. Число абортів у Росії набагато вище, ніж у Голландії. Тобто те, що, зокрема, Путін проповідує, що "Захід є деградований і бездуховний", не віддзеркалює повної дійсності.

Повну розмову з єпископом Борисом можна подивитися в суботу, 31 грудня, на 5 каналі (програма "Живе ТБ") о 14:10.

Теги:
818Матеріали по теміДля того, щоб коментувати матеріали Religion.in.ua, необхідно авторизуватися на сайті за допомогою сервісу F-Connect, який використовує дані вашого профілю в соціальній мережі Facebook . Religion.in.ua використовує тільки ті дані профилю, доступ до яких ви дозволили сайтуКоментарі розміщюються користувачами сайту. Думка редакції не обов'язково збігається з думками користувачів.
31 грудня 2016 16:39

о! у "святоросійських" клоунів бомбити почало wink 


30 грудня 2016 23:58

Интересно, что по этому поводу наши местные социологические центры скажут. "Має бути резонанс"(с). Ну им оттуда, из прекрасной и желанной Европы, виднеее, конечно же.


30 грудня 2016 20:10

а можна посиання на джерело інфи? я думаю, що в Києві не більше 1% від реально присутніх тут громадян. За Москву - не знаю. Але звідки інфа, що в Парижі 4? Може гуздяк мав на увазі мусульман.


Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости , не можуть залишати коментарі в даній новині.
Останні коментарі
Опитування
настоятель парафії
парафіяльна рада разом із настоятелем та парафіянами
меценати, за кошти яких зведено храм
державні структури, що займаються реєстрацією парафій
усе, що вирішується на користь моєї конфесії, завжди правильно!
інший варіант