Огляд ЗМІ


Сортувати матеріали за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарями | алфавітом
Сьогодні, 12:40 Ірина Кушинська Українські Коментарів: 0
Напередодні празника Богоявлення Господнього кореспондент «ВЗ» поцікавилася у Архієпископа і Митрополита Львівського УГКЦ владики Ігоря (Возьняка)(на фото), як потрібно освячувати свої душі і помешкання чудодійною свяченою водою.

Сьогодні, 11:40 Володимир Гуржи Українські Коментарів: 0
Україна стала ареною боротьби двох «життєвих світів», способів світосприйняття – Західноєвропейської моделі розвитку і проекту «Русскій мір»

Сьогодні, 10:40 Українські Коментарів: 0
Данный материал является первым из серии документальных статей Центра Миротворец о том, как российские спецслужбы и руководство Кремля в тандеме с представителями московского патриархата осуществляли подрывную деятельность против Украины в Одессе, как вербовали местных чиновников, как организовывали и проплачивали т.н. митинги и кровавые события в городе...

Сьогодні, 09:40 Українські Коментарів: 0
Наукова презентація нового, унікального у своєму роді видання «Слов'янський  біблійний коментар: сучасна євангельська перспектива» відбулася у Києві в жовтні 2016-го. Утім, передплачувати книгу почали ще рік тому...

Вчора, 12:40 Наталя Мостова Українські Коментарів: 0
Позивний Сергія Мороза – Фрост, бо так англійською перекладається його прізвище. Позивний дуже «холодний», але серце гаряче. Настільки, що здатне гоїти душі воїнів

Вчора, 11:40 о. Петро Балог Українські Коментарів: 0
Належить остерігатися спрощеного підходу до проблеми відмінності між католицьким і православним богословським вченням, окреслюючи спільні елементи правдами віри, натомість відмінні – притаманними даній традиції інтерпретаціями, теологічними поглядами...

Вчора, 10:40 Олена Павлюк Українські Коментарів: 0
Зі сторічним образом Божої Матері з оконської церкви отець Олександр Лановий пройшов не одну гарячу точку на Донбасі. До цієї ікони прикладалися з вірою сотні бійців. Хто молився і вклякав біля святині, той лишився живим у пеклі війни і повернувся додому після жорстоких боїв під Дебальцевим узимку 2015 року.

Вчора, 09:40 Александр Голубов Українські Коментарів: 0
Что это значит для церкви на оккупированных территориях? Об этом говорим с Архиепископом Черниговским и Нежинским, спикером Киевской патриархии – Евстратием Зорей и религиоведом – Виталием Хромцом.

18 01 2017 Анна Скороспєлова Українські Коментарів: 0
Священик парафії святого Йосифа Обручника у місті Енергодар, що в Запорізькій області, привертає до себе увагу одразу – він переміщується містом на велосипеді, надає апаратуру для проведення дитячих заходів і добре знається на гаджетах. Отця Олександра Варницького знає кожен учасник АТО чи вимушений переселець, який проживає в Енергодарі.

18 01 2017 Українські Коментарів: 0
Перед вами шестой, но отнюдь не последний эпизод саги FrolovLeaks. Для тех, кто столкнулся с сагой впервые, рекомендуем ознакомиться с предыдущими частями в разделе HacktivismПолный дамп переписки Кирилла Фролова будет выложен в последнем эпизоде саги FrolovLeaks и будет доступен для более детального изучения всем желающим. Исходный архив EML-писем, на основе которых подготовлен данный эпизод, можно скачать уже сейчас.

18 01 2017 Андрей Десницкий Закордонні Коментарів: 0
Дело в том, что церковь результатов всех этих экспертиз не признала и не признает. Думаю, что дело не столько в недоверии к генетикам, сколько в нежелании следовать чужому сценарию: как это подлинность мощей будут определять археологи и генетики? Как это Немцов нам будет диктовать, какую гробницу почитать? Нет, это дело исключительно церковной иерархии. Собственно, вопрос в той же расстановке приоритетов: музей или исследовательский центр должны быть при храме, а не наоборот.

17 01 2017 єпископ Борис Ґудзяк Українські Коментарів: 0
Наш календар є питанням ідентичності, тому деякі спільноти його так міцно тримаються.

17 01 2017 о. Петро Балог Українські Коментарів: 0
Постаті трьох «мудреців зі Сходу», а також «зірки», яка їх привела до народженого Ісуса Христа, стали вже звичними в описі Народження Спасителя. Проте, пише про них лише один з чотирьох Євангелістів, а саме Матей (Мт 2, 1-12), решта ж Євангелістів мовчить про цю подію.

17 01 2017 Денис Тимошенко, Дар'я Куренная Українські Коментарів: 1
О том, какова роль церкви в военном конфликте, с предстоятелем Украинской православной церкви Киевского патриархата говорили в студии Радио Донбасс.Реалии.

Останні коментарі