На засіданні були присутні голова Оргкомітету – митрополит Київський і всієї України Онуфрій, а також члени: намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ, заступник голови Оргкомітету митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій, єпископ Ірпінський Климент, голова Адміністративного апарату Київської митрополії, архімандрит Віктор (Коцаба), голова Синодального відділу «Церква і культура» ігуменя Серафима (Шевчик) та інші.

Під час засідання присутні сформували план заходів з нагоди святкування 25-ліття Харківського Архієрейського Собору, який буде представлено для розгляду на найближчому засіданні Синоду.

По завершені наради керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній розповів про головні заходи урочистостей.

Нагадаємо, рішенням Священного Синоду від 18 жовтня 2016 року (Журнал №35) був створений Організаційний комітет для проведення урочистих заходів з нагоди 25-ліття Харківського Архієрейського Собору. Останній відомий тим, що відбувся без благословення тодішнього глави УПЦ митрополита Філарета (Денисенка), усунув його від обов'язків, після чого відбулося фактичне розділення УПЦ на власне УПЦ (МП) і УПЦ КП.

Теги: