Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

274
о. Олег [профіль]

Cactus,
Візьміть для порівняння ще кількість наркоманів, хворих на Снід, абортів та розлучень. І подивіться на ядро, яке є на Заході і на Сході. Корупція в вишах є квіточками, порівняно проданими за безцінь металург. комбінатами і заводами на Сході. Як не крутіть, але більшість корупціонерів в Україні, православного віровизнання. І мені з цього сумно.

273
о. Олег [профіль]

Робіть щось, щоб православні між собою потиснули руку. Цікаво, хто від православної Церкви мав би це робити?
Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Історія каже про протилежне. Багато поляків ставали греко=католиками, і гавіть митрополитами. Тому штампи совєтські тут не працюють. І Критика Тімом цієї статті якась трохи недолуга.

272
о. Олег [профіль]

прот.Сергій,
Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
І про Грецію.
Щодо процвітання, я мав на увазі далеко не економічний фактор, а радше культурно-суспільний. Бо економічно процвітають і деякі арабські країни. Але мова єднання з церквою, що має маргінальний вплив у світі і поступається у всіх показниках тій же УГКЦ якось само по собі дивно.

271
о. Олег [профіль]

Назвіть мені народ, що процвітає в лоні однієї Помісної Православної Церкви Христвої, без чужеземних пап (чи мам) та патріархів.

Юра,
А наш "батько", що за гроші та соболя продав свою дитину докори сумління відчуває???

270
о. Олег [профіль]

Марк Аврелій,
У певному сенсі вас католиком можна вважати також.

267
о. Олег [профіль]

прот.Сергій,
Отче, на фото, яке ви любязно подали, дурнем виглядаєте ви. Стороння людина це потвердить. Ну не може людина в епітрахилі приймати тайну священства. belay щодо того, що мені платять, подайте 1 доказ, більше не треба.

266
о. Олег [профіль]

прот.Сергій,
Знаючи вашу життєву дорогу, Вам важко позаздрити  laughing

"все ж молебень очолив митрополит Макарій (УАПЦ)"
"Говорячи про те, хто очолив молитву - то мається на увазі представники УПЦ КП".
 Це ваші цитати? Яка логіка?

265
о. Олег [профіль]

прот.Сергій,
Ваш диплом такої ж якості як і це? https://belpat.narod.ru/nexames.htm
https://belpat.narod.ru/moshenniki.htm feel

264
о. Олег [профіль]

Ви ж ратували за те, що православні дотримуються рішень Вселенських соборів. Ніхто немає молитися разом із єритиками та схизматами. (Канон XXXIII Лаодокійського Синоду, A Select Library of Nicene and Post- Nicene Fathers of the Christian Church, Друге видання, т. XIV [Сім Вселенських Соборів] [Reprint: Grand Rapids: William B. Eerdmans Publishing Company, 1983], сс. 149) " Ваш митрополит очолював молебень, в якому брали участь єретики. Висновок напрошується один: УАПЦ не є православною церквою. Якщо мій логічний ряд неправильний, то "аспірант" о. Сергій мене поправить. fellow

263
о. Олег [профіль]

подайте в суд на автора статті за брехливу інформацію.

262
о. Олег [профіль]

Я також не добачив у повідомленні чогось, повязаного з харизи. рухом. sad І ставити на один рівень харизм. рух і секти є явним перебором.

261
о. Олег [профіль]

Залишається назвати того священика, і назвати семінарію яку ви закінчували. Бо не раз приходилося сумніватися у ваших словах. Не все, що поза Україною дає освіту краще ніж тут.
Я прекрасно знаю, яку освіту ви маєте. І прекрасно знаю ставлення до вас ваших однокурсників. Тому мати освіту і аспірантуру означає небагато. Пригадаю вам, що більшість відомих єретиків мали освіту навагато кращу від вашої, а опинилися там, де ви є зараз, на маргінесі. Як казав Есхіл, "Мудрий не той, хто знає багато, а те, що потрібне". Не знаю чому, але його слова для мене важать більше від ваших. Тому, ваше шавкання на УГКЦ подібне на гавкання Тузика на слона. Зі сторони просто смішно.

260
о. Олег [профіль]

Цитата: прот.Сергій
дозволив Предстолятелю поминати Константинопольського патріарха.
  А Предстоятель дозволив Патріарху себе поминати? fellow
Щодо того освіченого священика, у нас їх є багато, а розумних трохи менше. Той про кого ви кажете, є дуже освіченим священиком без жодної парафії, який використав монаше згромадження для здобуття освіти та сану. Тепер сидить біля "розбитого корита". Освіченість не робить людину людиною, і у вашому випадку ця теза підтверджується повністю. Якщо вас цікавить не думка того священика, а виписка моїх оцінок і диплом, я можу вам переслати копію. Думаю, ви також закінчували якусь семінарію і можете похвалитися здобутими знаннями. І можливо рівень викладачів у вашій семінарії був навіть вищим, ніж У Харківській Колеґії Патріярха Мстислава?

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4