Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

797
o. Oleh [профіль]

Кабан,
Навіщо щось видумувати, нешановний? "Новая греко-католическая церковь была построена в 1880-х годах. Это типичная каменная базилика с башней. По переписи населения 1851 года Венгерской академии наук Элека Фийнеша, население с. Ирлява состояло из 348 греко-католиков, 2 римо-католиков, 7 евреев."

796
o. Oleh [профіль]

І просто цікаво, хто в УКУ ЮП сказав слова "ми не знаємо, як захистити нашу батьківщину, не знаємо, як зшити країну". Виглядає знову на якесь флюгерство. 

795
o. Oleh [профіль]

п. Олег цитує писання, але чи живе за ним? Навіщо належати до Церкви, якщо можна створити власну Церкву ;)

794
o. Oleh [профіль]

Юра,
не пишіть дурниці. Коли єпископи приймають рішення залишити мати справу з тими, хто продавав Київську Церкву, приторговував з турками і взагалі "забив" на нас, то яка біда? Яку роль сьогодні виконює Варфоломій для України? Хто має для українців більший авторитет - папа Франциск чи патріарх Варфоломій, якого українці і на вигляд не знають?

793
o. Oleh [профіль]

 а що робити представниками вищої партійної школи в рясах і людям з погонами під рясами в інших православних конфесіях?

792
o. Oleh [профіль]

Кабан,
абхази хочуть жити, як в Грузії, це точно. Ви бачили фото "русского міра " в Абхазії і порівняйте з Батумі. То як жолуді проти трави. Небо і земля. 

791
o. Oleh [профіль]

Цитата: Кабан
власне кажучи нікуди валити не треба "Угкц" - це не православні і не католики, це така собі злобна сама в собі  секта
 
Перефразовуючи відому приказку, скажу: "Кабан хрюкає, а караван іде"
Для греко-католиків дуже важливо знати, що людина під ніком "Кабан" вважає їх сектантами.  

790
o. Oleh [профіль]

Ні, ви вибрали "русский мир", а не "руський світ" Навіщо свідомо підміняти поняття "руськості" із "русскостью"? Це дві різні цивілізації і ви є чудовою ілюстрацією цього. А щодо моралі в "православній" Росії, то ми всі дружно усміхнемося на раз-два.

789
o. Oleh [профіль]

Кабан,
не будьте так самокритичні щодо УПЦМП. Люди спокійно розібралися, хто і що в Україні сіє. Ви давно були в Почаєві? Оазі миру та та толерантності?

788
o. Oleh [профіль]

Кабан,
Виглядає, що ні. Адже найбільша кількість вбивств ненароджених дітей є не там, де УГКЦ є більшістю, а там, де ми є меншістю. Невже і в кабанів мозок з вати, щоб зрозуміти таку очевидну річ? Сьогодні люди із Зх. України, а не Даунбас годують Україну. Тому, що наші заробітчани є найбільшими інвесторами в нашу економіку. Тому не йдеться про вимирання. їх просто тут немає тимчасово )) Все дуже відносно друже. Тому, як не крути, за кількістю розлучень, самогубств, наркоманії, алкоголізму, абортів, в Україні попереду "православні" області. 

787
o. Oleh [профіль]

Кабан,
надворі 2015 рік, статистично дуже невдалий для церкви -агресора в Україні УПЦМП. Дивним чином, по абортах всі "православні" області в лідерах давно-давним. Тому, ви займаєтесь самозадоволенням. feel 

786
o. Oleh [профіль]

В. Ясеневий,
Менше читайте тих два "оглядачі" і все у вас буде добре. Провадить Православний Оглядач священик, Андрій Толстой, заборонений у служінні за різні єресі і неадекватність. Тому довіряти тому, що ви там знайдете я б не став. Єпископат УГКЦ в рази освіченіший і моральніший, ніж єпископат будь-якої іншої православної конфесії в Україні. І плоди цього видно неозброєним оком в медійному і громадському полі України. А це ще одна добра новина з УГКЦ, що свідчить про її вселенськість.
https://news.ugcc.ua/news/u_novС–y_zelandС–i_vС–dkrili_novu_parafС–yu_ugkts_73256
.html 

785
o. Oleh [профіль]

а за що соромно? Ви казали, що папа призначає єпископів УГКЦ. А тут пише, що він дав згоду на вибір нашого синоду. То хто обирає, синод чи папа?

783
o. Oleh [профіль]

Кабан,
Яке запитання адвентиста, така відповідь. Відповідь на питання має бути у контексті питання, а не того, про що б я запитав. А щодо святості неділі, вчіть краще своїх братів і сестер, які називають себе православними.  Про те, як освячується неділя у Росії, найбільшій "православній" країні в світі, я промовчу. 

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/