Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

642
Кабан [профіль]

<...>

 

Користувача "Кабан" забанено за образи на адресу опонентів та постійні сперечання з адміністрацією сайту.

641
Кабан [профіль]

Настуня, сумно, люди, які так високо при владі , адже голова ОДА - це найвища посада в області, нарошно генерують міжрелігійні конфлікти.

Навіть зі звичайного життя відомо, що кожна сім"я хоче жити окремо, в т.ч і од батьків. А коли декілька сімей живуть в одній квартирі різних конфліктів не уникнути.

Навіщо голова ОДА замість того щоб допомогти "КПникам" фінансово (раз вони йому такі милі), а хати в селі коштують дуже дешево - допомогти організувати свій молитовний будинок. Навіщо він їх зіштовхує лобами з іншою рел. общиною? Тут якийсь бісівський замисел, не інакше.

640
Кабан [профіль]

А до чого тут московські бомжі? Малися на увазі бомжі ровенські. Як обичну тупий комент не в тему. Чого всі свідоміти на цьому сайті якісь пришиблені? Немає з ким і поговорити по суті.

639
Кабан [профіль]

Ти прям як Павка Корчагин розсуждаеш. А на дiлi хто зна...

638
Кабан [профіль]

картонна овца

637
Кабан [профіль]

куди свідоміти будуть тікати от в чому питання.

636
Кабан [профіль]

от давайте голові рівненської ода. запропонуємо почергово спати в його квартирі з бомжами, у яких нема свого житла. Він знаходиться вдома з 8 вечора до 8 ранку. А бомжі з навпаки з з 8 ранку до 8 вечора. І зробить добре діло і нікому не накладно. а по канонам в церкві не можуть сторонні люди у вівтар заходити.

635
Кабан [профіль]

Тривожить інше, що в нашій Церкві (УГКЦ) щораз більше відчутний натиск тоталітаризму, нетерпимості до іншої точки зору, жага помсти і покарання за Правду

демократія воно така

634
Кабан [профіль]

питання було куди тікати будете? а од кого - побачите.

633
Кабан [профіль]

Майдауни вобще обнагліли. Прям такі комбінації крутять. Все так продумано. От куди тільки тікати будуть?

632
Кабан [профіль]

А заголовок вобще смішний. За яке ще наслідство Україна може воювати. Тут хоч би шаровари не загубити по дорозі.

631
Кабан [профіль]

Політ "православіє" у всій своїй красі. А Каурова одлучили. Так Кауров дитятко проти задвигів цього докрора наук. Під певні політичні погляди автори перегиняється через коліно все богословіє, притягується за вуха якісь цитати, тут же і Вольтер і все в купі - і на виході "красивий результат". Правда повірять в нього тільки журналісти. які до цього нічого не чули про православ"я.

Чого тільки варті коменти з приводу молитви опт. старців. Якщо у доктора наук не дай Боже хтось досрочно помре з близьких. то як він своїми їдеями їх верне на землю. Тут тільки прийняти лишається дану ситуацію.

А коли ти к приміру начальник райвідділу, і в тебе на районі стався якийсь злочин, то яку фантазію треба мати, щоб думати що молитва опт. старців закликає не займатися розслідуванням, а змиритися з тим , що бандити на свободі?

 

630
Кабан [профіль]

Під аморальними типами я мав на увазі таких от фашистів. як автор статті, принцип якого "цель оправдывает средства"

629
Кабан [профіль]

Про це влада повинна пам’ятати, якщо історія з Новинським задумувалася лише як гра проти самого Новинського

останнє речення вбиває. тобто автор в курсі , що справа Новинського надумана. Але все одно пропонує його посадити. І це все ради "славної" ідеї "эдынои помыснои секти".

Не хотілося б там опинитися поруч з такими аморальними типами

628
Кабан [профіль]

А автор знає таке поняття як етногенез? Він явно плутає поняття плем"я і народ. Де наприклад ділися древляни?

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4