Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

139
sh_2010 [профіль]

Отакої, вже предстоятель УГКЦ відвідав Блаженнійшого Митрополита Володимира, а Патріарху Кирилу все не вистачає часу. recourse

137
sh_2010 [профіль]

Вася, Ну ти й загнув ВАСЯ!!! Класна мисля!  wink smile winked

136
sh_2010 [профіль]

Bey Illya, Щоб такі як Ілля Бей могли критикувати статті, які друкуються УУБА, на замовлення КДА і С, бо самі толком нічого путнього і наукового не пишуть і не друкують. Я вже не кажу за вимоги того ж ВАКу чи просто вимоги Болонської системи, яка впроваджена в усіх перспективних та сучасних ВУЗах України.

134
sh_2010 [профіль]

БЕЗБОЖНИКИ!!! Таке відчуття, що ніхто з цього зборища ніколи не порушував статут чи навіював смуту в Українській Православній Церкві. Довідка так звучить, як колись НКВД і пізніше КДБ складувало на простих людей свої доноси і звинувачення. Чомусь мене це не здивувало бо кожен з цих архієреїв народились і виросли в СРСР, і співпраця з КДБ їх і навчила строчити такі довідки!
І чого лише стоїть голослівний вислів митрополита Агафангела про місто Львів, що це українська Чечня. Це по вашому не навіювання смути? Ну і так далі, про такі речі можна говорити безкінечно і про кожного архієрея.
І нічого дивного не буде якщо в ЗМІ просочаться компромати на багатьох архієреїв.

133
sh_2010 [профіль]

Чернецу срочно назначить клизму, холодное обертывание и галоперидол. У пациента острый параноидальный приступ.

Diman Zloy давно уже через это прошел, поэтому он клизму многим рекоменлует, потому что он настолько привык и перепробывал клизму, что ему даже и приятно ее ощущать там в ж... и об этом говорить. lol wink

132
sh_2010 [профіль]

Многая і благая літ!!! Ужгородській українській богословській академії імені святих Кирила і Мефодія та Карпатському університету імені Августина Волошина.

131
sh_2010 [профіль]

Редакція порталу "Релігія в Україні" підтверджує висновки науковців: користувачі з православною самоідентифікацією, спілкуючись навіть між собою на нашому сайті, часто обмінюються агресивно-образливими коментарями. І навпаки, від католиків і протестантів, зареєстрованих на сайті, такого відвертого негативізму не спостерігається.

А ось якби портал РвУ не дискридитував та не провокував саме православних, то не було б такої гризанини! fellow

Провівши численні дослідження, двоє професорів Університету Наварри (Іспанія) прийшли до висновку, що на відчуття щастя людини значно впливає приналежність до релігії, повідомляє Сatholicnews з посиланням на Агенцію CWN.

«Релігія чи деномінація становлять значний вплив на щастя людини». «У католиків і протестантів рівень щастя найвищий, а в той же час у православних чи представників інших східних релігій – найнижчий», - подає слова вчених агенція.

На мою думку вся справа в тому, що на заході люди більш соціально захищені і більш-меньш спокійніше дивляться в майбутнє. А на сході людина просить допомого у Господа, щоб прожити чи навіть проіснувати завтрашній день, бо в державі люди почуваються соціально незахищеними ну і так далі...
Хоча я читав зовсім іншу статистику про те, що на сході люди щасливіші ніж на заході. А висновки робіть самі кожен свій як про ті "правдиві дослідження", чи про інші якісь маніпуляції людьми...

130
sh_2010 [профіль]

Патриарх Кирилл известил о работе Церковно-научного центра Русской Православной Церкви над созданием словаря-справочника по истории православия в Украине

Черговий маразм пат. Кіріла! І чому владика Антоній не робить це в Україні, в очолюваній ним КДА і С??? Цікаво буде подивитись на той словар-довідник!

129
sh_2010 [профіль]

За підтримки УГКЦ у Києві відбудеться «Благодійний осінній бал-маскарад для молоді»

Такий собі уніятський хелоувін. smile

128
sh_2010 [профіль]

О "велике" мірило правосланності та богослов'я багато кому вже набридший Чорноморець. Може вже досить постійно повторювати свої коментарі. Стосовно МДА, а звідки Ви знаєте, що там напишуть адекватнішу рецензію як у Бея. Щось останнім часом взагалі наукових статей не зустрічав у МДА, там напевно всі заняті утвердженням руссскава міра. І їм не до богословської науки.

127
sh_2010 [профіль]

Шановний adminos! Чомусь оцей Ви коментар не виправили, чи навіть видалили. А Страннік написав: "Бурего-Паканичова братия" то це вже порушує правила Вашого сайту!!! Це як називається, хто більше коментує, чи заплатить, чи як ще??? Взагалі не зрозуміла поведінка з Вашого боку!!!,,,

справа в тому, що за браком часу adminos редагує те, на що випадково впав його погляд. Зараз відредагую і вказаний вами текст, заспокойтесь:)
adminos

126
sh_2010 [профіль]

Адже православними є Олександр Філоненко, Констянтин Пашков, о. Павло Гаврилюк, Геннадій Христокін, і навіть Юрій Чорноморець. Ну і ще одна заувага: сьогодні оновлений кадровий потенціал Київської Духовної Академії УПЦ під керівництвом архієпископа Антонія (Паканіча) є таким самим, як і кадровий потенціал УКУ.

Відколи Чорноморець є православним??? Наскільки мені відомо, що в УКУ навчальний процес - Болонський, а в КДА і С - ні. То звідси і висновок, що КДА і С і близько не стоїть біля УКУ, так як КДА і С з своїм науковим потенціалом знаходиться в 18-19 столітті, це в кращому випадку, а УКУ вже в 21.

125
sh_2010 [профіль]

Василь Гозда пройшов обрізання

Яка велика подія, прям якийсь блокбастер ХХІ століття!

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4