Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

507
Кабан [профіль]

Філарет ще не вмер, але якщо не покається то буде святим хіба в секті "Свідків Майдана"))), яку посіщають багато тутешніх коментаторів

506
Кабан [профіль]

по ікономії ясне діло став... як же ще.

з приводу себе я намагаюся соблюдати канони, а коли порушую, то каюся, а не займаюся самовиправданням.

505
Кабан [профіль]

Ох почитав коментарі. Типова українська реакція - у сосіда корова здохла, треба позлорадствувати. А може це епізоотія? ви не подумали. так і розвалюємо свою державу вже 25 років. аби сусідам на зло зробити.

А те що Рівненщині ще в 2015 поперсихали річечки (які не пересихали останні 90 років точно, як кажуть старожили), обміліли ставки, в кирницях води не візьмеш.

Людям нема що пити, як помитися. а сільський водопровід побудуваний при "окупантах" - вже давно декомунізований.

Больно далеки ви от народа, от що можна сказати

504
Кабан [профіль]

я так розумію, що вам приємніше філарет, через те ви шукаєте йому якісь оправдання в історії. підхід посилатися на порушення канонів в минулому не приведе до добра. я за виконання канонів , як в приватному, так і в церковному житті.

503
Кабан [профіль]

чим гірше жінка з бородою, чим відлучений від церкви мужик з бородою і в куколі?)

502
Кабан [профіль]

дик там уже служать філаретовці, тож ніяки гоміки з європи гірше вже не зроблять

501
Кабан [профіль]

тобто є надлюди, а є звичайні люди. а приймати рішення повинні надлюди. якщо прийняти таку теорію, то нашо ми тоді вже 25 років типу будуємо демократію , йдемо в є вропу і все таке?

500
Кабан [профіль]

тут зараз знову почнуть писати , що слово фашизм означаэ не те. але добре , яким тоды словом назвати, коли думка 70% людей не враховуэться, а самы цы люди називаються несвыдомими, такими що переживають спочатку про тарифи, а не про назву міста і т.д.?

 

499
Кабан [профіль]

на вашу землю 2Х1 ніхто і не претендує.

498
Кабан [профіль]

давайте глянемо на питання ширше. кожен день по статистицы в Україні гине в ДТП 9осіб, 3000 на рік.про ці жертви ніхто не говорить, ті хто показово сумує за т.зв. героями небесної сотні і ато, зовсім ні разу не обеспокоїлися загиблими в дтп.

маючи повну статистику не важко вияснити головні причини аварій і їх мінімізувати. навскидку це - перевищення швидкості, високий рівень дозволеної швидкості, п"яні за кермом, загальна відсутність культури водіїв по виконанню пдр.

Така ситуація показує лживість частини українського суспільства, яка у всяких там фейсбуках оплакує жертви майдана і ато, які все-таки, самі обрали собі таку долю. і зовсім безучасна до жертв дтп.

497
Кабан [профіль]

а з приводу Сталіна, то не треба боятися ліберальних фашистів, щоб так раптом не видатися не політкоректним. ми не в Америці живемо. я як і будь-яка інша мисляча людина можу сказати оця дія сталіна  -зло (наприклад, репресії духовенства), а ця - добро (напр.: припинення репресій щодо окремих священників) . хто мені може помішати так розсуждати???

 

кожна людина не чисте зло, або чисте добро. намішано всього.

496
Кабан [профіль]

дик треба в дзеркало дивитися. в Україні якраз є "церковний" і "православний" міністр Кириленко член вищої ради "упц кп". а в Росії якраз просто церковний і православний без лапок

495
Кабан [профіль]

 Маю надію, що сьогоднішні залишки вірних УПЦ МП, а також Вселенська Церква зроблять рішучо совісний вибір

так цей чувак в натурі неадекват. це виходить ми, які в кожному місті, селі наповнюємо щонеділі храми є залишками вірних УПЦ МП?пригадується обіцянка Хрущова про останнього попа. якраз всякі лозінські і є залишками колись великої, а тепер майже повністю асимільованої української діаспори, які розпилюють кошти, що їм виділяє в т.ч. бюджет України.

494
Кабан [профіль]

 потому что автокефалия УПЦ МП на данном этапе не разрешит проблемы межконфессионального конфликта. Наоборот, усугубит его.

 

треба це роз"яснити поподробніше, так як дане висловлювання не самоочевидне.

кожен свідоміт од релігії каже , що метою їхньої боротьби є автокефалія УПЦ. В даній же статті, так мимоходом говориться що автокефалія УПЦ не вирішує всіх проблем. за що тоді ви боретеся? Для любої бабки з нашої церкви ясно, що боротьба йде не за щось, а проти Христової Церкви. А привидів маса: аріанство, іконоборчество, двохперсне хрещення, націонапльна церква і т.д.

493
Кабан [профіль]

чому це в УПЦ збилися з рахунку, коли такий пыдрахунок не можна точно провести в принципы. таке враження, що заголовки пише якийсь троль.

За регулярні порушення правил коментування та ігнорування зауважень адміністрації сайту користувач "Кабан" позбавлений можливості коментування терміном на 1 місяць; при повторному порушенні можливість коментування користувачу буде повністю відключена.
Адмін

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4