Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

507
Кабан [профіль]

Філарет ще не вмер, але якщо не покається то буде святим хіба в секті "Свідків Майдана"))), яку посіщають багато тутешніх коментаторів

506
Кабан [профіль]

по ікономії ясне діло став... як же ще.

з приводу себе я намагаюся соблюдати канони, а коли порушую, то каюся, а не займаюся самовиправданням.

505
Кабан [профіль]

Ох почитав коментарі. Типова українська реакція - у сосіда корова здохла, треба позлорадствувати. А може це епізоотія? ви не подумали. так і розвалюємо свою державу вже 25 років. аби сусідам на зло зробити.

А те що Рівненщині ще в 2015 поперсихали річечки (які не пересихали останні 90 років точно, як кажуть старожили), обміліли ставки, в кирницях води не візьмеш.

Людям нема що пити, як помитися. а сільський водопровід побудуваний при "окупантах" - вже давно декомунізований.

Больно далеки ви от народа, от що можна сказати

504
Кабан [профіль]

я так розумію, що вам приємніше філарет, через те ви шукаєте йому якісь оправдання в історії. підхід посилатися на порушення канонів в минулому не приведе до добра. я за виконання канонів , як в приватному, так і в церковному житті.

503
Кабан [профіль]

чим гірше жінка з бородою, чим відлучений від церкви мужик з бородою і в куколі?)

502
Кабан [профіль]

дик там уже служать філаретовці, тож ніяки гоміки з європи гірше вже не зроблять

501
Кабан [профіль]

тобто є надлюди, а є звичайні люди. а приймати рішення повинні надлюди. якщо прийняти таку теорію, то нашо ми тоді вже 25 років типу будуємо демократію , йдемо в є вропу і все таке?

500
Кабан [профіль]

тут зараз знову почнуть писати , що слово фашизм означаэ не те. але добре , яким тоды словом назвати, коли думка 70% людей не враховуэться, а самы цы люди називаються несвыдомими, такими що переживають спочатку про тарифи, а не про назву міста і т.д.?

 

499
Кабан [профіль]

на вашу землю 2Х1 ніхто і не претендує.

498
Кабан [профіль]

давайте глянемо на питання ширше. кожен день по статистицы в Україні гине в ДТП 9осіб, 3000 на рік.про ці жертви ніхто не говорить, ті хто показово сумує за т.зв. героями небесної сотні і ато, зовсім ні разу не обеспокоїлися загиблими в дтп.

маючи повну статистику не важко вияснити головні причини аварій і їх мінімізувати. навскидку це - перевищення швидкості, високий рівень дозволеної швидкості, п"яні за кермом, загальна відсутність культури водіїв по виконанню пдр.

Така ситуація показує лживість частини українського суспільства, яка у всяких там фейсбуках оплакує жертви майдана і ато, які все-таки, самі обрали собі таку долю. і зовсім безучасна до жертв дтп.

497
Кабан [профіль]

а з приводу Сталіна, то не треба боятися ліберальних фашистів, щоб так раптом не видатися не політкоректним. ми не в Америці живемо. я як і будь-яка інша мисляча людина можу сказати оця дія сталіна  -зло (наприклад, репресії духовенства), а ця - добро (напр.: припинення репресій щодо окремих священників) . хто мені може помішати так розсуждати???

 

кожна людина не чисте зло, або чисте добро. намішано всього.

496
Кабан [профіль]

дик треба в дзеркало дивитися. в Україні якраз є "церковний" і "православний" міністр Кириленко член вищої ради "упц кп". а в Росії якраз просто церковний і православний без лапок

495
Кабан [профіль]

 Маю надію, що сьогоднішні залишки вірних УПЦ МП, а також Вселенська Церква зроблять рішучо совісний вибір

так цей чувак в натурі неадекват. це виходить ми, які в кожному місті, селі наповнюємо щонеділі храми є залишками вірних УПЦ МП?пригадується обіцянка Хрущова про останнього попа. якраз всякі лозінські і є залишками колись великої, а тепер майже повністю асимільованої української діаспори, які розпилюють кошти, що їм виділяє в т.ч. бюджет України.

494
Кабан [профіль]

 потому что автокефалия УПЦ МП на данном этапе не разрешит проблемы межконфессионального конфликта. Наоборот, усугубит его.

 

треба це роз"яснити поподробніше, так як дане висловлювання не самоочевидне.

кожен свідоміт од релігії каже , що метою їхньої боротьби є автокефалія УПЦ. В даній же статті, так мимоходом говориться що автокефалія УПЦ не вирішує всіх проблем. за що тоді ви боретеся? Для любої бабки з нашої церкви ясно, що боротьба йде не за щось, а проти Христової Церкви. А привидів маса: аріанство, іконоборчество, двохперсне хрещення, націонапльна церква і т.д.

493
Кабан [профіль]

чому це в УПЦ збилися з рахунку, коли такий пыдрахунок не можна точно провести в принципы. таке враження, що заголовки пише якийсь троль.

За регулярні порушення правил коментування та ігнорування зауважень адміністрації сайту користувач "Кабан" позбавлений можливості коментування терміном на 1 місяць; при повторному порушенні можливість коментування користувачу буде повністю відключена.
Адмін

НОВИНИ

Всі матеріали

останні коментарі

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Причастие с коронавирусом. Кому повезет больше - правос...

Філософ

Філософ написал:

Взагалі то ПЦУ на період карантину змінила форму причастя і подає його в руки. Чому пані Щоткіна про це не згадує, а цитує приватну думку митрополита Димитрія Рудюка?

Глава УПЦ (МП) виступив проти «ложного геройства» під ч...

dima222

dima222 написал:

Точно відомо що в Почаївській лаврі минулого тижня швидка забрала до лікарні у Київ головного духівника (сповідальник всієї братії, третя людина в лаврі після намісника та благочинного) лаври архімандрита Іполита (Липчея)... Позавчора його терміново постригли у схиму - обряд який проводять над монахами перед смертю. Як відомо у архімандрита Іполита був туберкульоз легенів, від якого він страждав вже декілька років. За останні двадцять років на туберкульоз у Почаївській лаврі перехворіли багато насельників. Свого часу від туберкульозу тут помер архімандрит Антоній, а також туберкульозом хворів минулорічний духівник лаври, який помер рік тому архімандрит Георгій (Стець). Ще не менше декількох десятків насельників є носіми туберкульозу. Можливо що саме ця хвороба послабила імунітет архімандрита Іполіта який заразився коронавірусом. І якщо вчора він перебував ще у палаті в стаціонарі, то сьогодні його стан погіршився і він терміново був переведений у реанімацію.
Також є інформація з переписки заступника голови Відділу зовнішніх церковних звязків прот. Миколи Данилевича та відповідального за міжконфесійні конфлікти у Тернопільскій області, за кличкою "Шумахер", прот. Георгія Прокопчука (служиь у В. Млинівцях Кременецького району), в якій останній говорить про багато хворих в лаврі. А він, Георгій, є близькою людиною до намісника лаври митрополита Володимира і Тернопільського митрополита Сергія. Тому інформацією володіє достовірною. 
Про Шумахера тут є додаткова інформація https://zz.te.ua/moskovskyj-batyushka-z-ternopilschyny-zustricha
vsya-z-heneralom-fsb/
Також відомо, але це вже з усного повідомлення, що на Свято-Духівському скиту при Почаївській лаврі багато хворих - кашляють, хриплять, лікуються розтиранням ніг у соляній воді, прокапуються протизастудними засобами, приймають теплі ванни і парять у парілках, але всі на ногах. Хто має симптоми важкої хвороби, відправляють додому.
Також відомо, що братія лаври закликає людей ходити на служби і останнім часом в лаврі людей значно побільшало.
Сьогодні прийшла інформація що всі працівниці в лаврі, так звані "матушки", які працювали на коровнику, на митті бутилок для вина, прибирали у храмах і жили в Антоніївській церкві, у лаврському готелі і в підвалі під корпусом № 7 були розпущені по домах. А це бабушки і жінки з різних регіонів України, Булорусі, Росії і Молдови. Хоча також відомо що частина їх переховується у ідземних храмах лаври, оскільки є жителями далеких регілнів Росії, наприклад з Пермі є послушниці які таємно живуть у готелі лаври. 

«Липківство» як духовна, канонічна та еклезіологічна пр...

dima222

dima222 написал:

Шумило ще три-чотири роки тому ревно писав про руских катакомбників і зарубіжників і всячеськи плюндрував РПЦ не вважаючи її навіть канонічною церквою. Тепер так же ряно пише за РПЦ і плюндрує все українське. При цьому гарно маскуться під любител української старовини і знавця українського Афону. Така собі куропатка в клітинку - сьогодні рябоє, а завтра сідоє. низько, ницо так робити - жити в Україні і так її паплюжити. Для СБУ тут є гарне джерело для роботи...