Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

160
o.Vol.K [профіль]

Дорогi отцi архимандрити,головна помилка православ'я-надiя на владу.Навiть,якщо таке й станеться,то хто дасть гарантiю,що це дасть позитивний результат?Церква в статусi пiддержавного утворення,завжди межи Христом i державою,вибере державу.Досить згадати,що большевизм,якраз i e наслiдком одержавлення православiя.Й це далеко,не единий приклад.Тому,якщо б хтось,хотiв ,дiйсьного возз'еднання,то варто було б глянути на досвiд Ливанських церков,з примiною його в Украiнi.

159
o.Vol.K [профіль]

Andriy Tilstoy
>>Милicть Божа для УПЦ КП,що екуменiчнi збiговиська проходять повз неi<<
Це ,просто вас не запрошують,а якби запросили-то бiгли б з радiстним повизгуванням...
  Чого Джо -невловимий?,Та кому вiн,до ленiна потрiбен,щоб його ловили. 

158
o.Vol.K [профіль]

Отче Олег,ну сам то Кактус себе розумним вважае.Як там,-сам нуль-нулем,а я не такий як iншi.Воно ж в Нiмецii училось,О!!!

157
o.Vol.K [профіль]

Невелика ремарочка,-Схоларiй був,НЕ обраний,а ПРИЗНАЧЕНИЙ...
Що ж до Григорiя V,-то вiн впав жертвою внутрiшньоi полiтики i грецьке повстання тут нi до чого.Тим бiльше,що той таки Григорiй в поривi вipнопiдданства,АНАФЕМАТСТВУВАВ повсталих.Причiм порiвняв повстання грекiв з Юдою...

156
o.Vol.K [профіль]

Не у Львовi -воно ,канешно-таки да.... <...> плиз велкам до Одеси...

відредаговано
адмін

155
o.Vol.K [профіль]

Гомофашизм в дii.Лiваки радуйтесь,ви цього прагли...

154
o.Vol.K [профіль]

Якщо до того часу,знов не перервуть Евхаристичну еднiсть....:-) .

153
o.Vol.K [профіль]

Zhukov Dima
Недоходчивому,пишеться через Д,Ви що вже пicля другого класу до школи не ходили?Це напевне всi совковi патрийоты штубаки?Чи ви найрозумнiший? 

152
o.Vol.K [профіль]

vadym-1
Якщо чесно,я думаю +Фiларет,не просто буде в списку патрiaрхiв,його й святим зроблять... 

151
o.Vol.K [профіль]

Помiтно,що про преподобного,автор знае з тенденцiйних джерел,причiм далеких вiд icторичноi науки.Нил Сорський все життя виступав не проти "перетворення монастирiвна...артiлi",-а проти монастирського РАБОВЛАСТНИЦТВА..То бто проти володiння монастирями рабами."Не гоже ,християн,як скот продавати,та без земельки лишати,голодною смертю,цим ix морити" писав старець.До речi протистояв йому Иосиф Волоцький ...

150
o.Vol.K [профіль]

Можна подумати,польскi осадники на Волинi-збирали гербарii та ловили метеликiв...Чи волинськi подii,не виникли,як наслiдок польскоi рiзанини украiнцiв на Холмщинi?А Холмщина для Украiнцiв-земля рiдна,на вiдмiну вiд Волинi для польских окупантiв.
    Ми полякам прощаемо... 

149
o.Vol.K [профіль]

Ага,ага,ветерани.Шicтдесять вiciм рокiв пicля вiйни...

148
o.Vol.K [профіль]

Владка Софронiй,взагалi то,молодець,скiльки його знаю,-вiн завжди вмiв поеднати вipy з практичнicтю...
   Zhukov Dima:
Владика викладав ЦС в семiнарii,а "нixто" маеться на увазi,-з прихожан.До речi СХАМЕНiТЬСЯ пишеться через А.Купiть орфографiчний словник...для третьoго класу...

147
o.Vol.K [профіль]

Громадянине Толстой ви не православний,вас не визнае жодна з православних церков.
   Олесю,неправду кажете,далеко не всi моi коментарi про зазначенiвами речi.Правил я не порушую.А ле це ж так по ВАШОМУ - настучати.Не любите коли носиком тикають в нароблене? 

146
o.Vol.K [профіль]

Судячи з кiлькостi орфографiчних помилок, <...> й читати не вмie.

відредаговано
адмін

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/