Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

492
Кабан [профіль]

Эдына помысна без кришы.

491
Кабан [профіль]

сектантів-філаревців явно менше чим сектантів ієговістів в Україні. і не ясно, це -добре чи погано. обидві групи по своєму огидні

490
Кабан [профіль]

В Києві вобще згідно приведених діаграм 1.5 млн філаретівців. А на "хресний" хід прийшло пару сотень, решту привезли автобусами і "збирали через фейсбук" з усієї України. Отака дивна соціологія

489
Кабан [профіль]

я привів аналогію, ссилаючись на беззаперечний авторитет прп. Нестора, но ви не в силах її інтерполювати на теперішні дні. значить мій пост не вам, а людям, що можуть думать.

488
Кабан [профіль]

Просто треба вчити історію. Події на Русі літописець Нестор теж чомусь називає междуусобною бранью, а не нашествієм іноплеменних, хоча формально поляни, древляни. вониляни, радимичі і т.д. були різними племенами.

487
Кабан [профіль]

От і яж про то. Хай би у них наприклад символ віри питали при опитуванні. хоч до половини. не може віруюча людина не знати символу віри. тоді б і було видно. звичайно люди, які в церкву не ходять звідки їм знати, що казати УПЦ чи "КП". Вони не знають , що таке благодать. Відповідно і опитування виходить викривлене.

 

А таке опттування більше відображає політичні погляди українців : хто за незалежну Україну, а хто за Радянський Союз. Звичайно такий формат опитування теж має право на існування, але коли вже соціологи проведуть хоч одне дійсно реальне опитування серед воцерковлених віруючих?

486
Кабан [профіль]

у Києві вдалося зберегти мир

миздобули. оце так достіженіє. а при старій владі, взагалі мир був постійним і на хресні ходи навіть ніхто і уваги особливої не звертав. самі придумали - самі злякалися - потім боролися не ясно з чим - тепер остається ордени всім повішати. Дебіли, ...

 

Ти вчора бачила на ході МП волонтерів і армію
Волонтери звичайно були, чи автор під словом волонтер має на увазі людей , що підвозять коктейлі молотова на майдан)? З приводу солдат, то нині не 1917 солдати прийшли на хресний хід "по гражданці".

 

-А де Божий знак, що це правда? - почала я піджартовувати над товаришем
ну і шутки.

 

де вона завершувалася сто років тому. У Києво-Печерській лаврі.
діло за малим вернути Володимирський собор законному хазяїну

 

там вірні чоловіки 30-40 років, молодь в цій церкві
а стариків вони скидають в Дніпро? вполнє в ключі укр. тенденцій

 

Читала заяву Президента?  він на Володимирській гірці заявив, що більшість за соціологічними опитуваннями хоче свою автокефальну церкву
якого президента, Ющенка чи може Кравчука?уже третій виток спіралі свідомого маразму про побудову національної церкви

485
Кабан [профіль]

 Я не вважаю за правильне мірятися довжиною ходу, але оскільки це почав не Київський патріархат, то скажу: сьогодні було десь 35 тисяч, проти 20-30 вчорашніх з МП.

пише що вона з МП і тут проговорюється, типу "не ми це почали" вже від імені "КП". Може це шизофренія і пора в дурку?

484
Кабан [профіль]

ВидубЕцького

а чого ця недожурналістка ще й неграмотна? Так навіть незручно говорити:

ВидубЕцького
. Може у неї щось з ротом?

 

облачіння
по -українськи "ризи".

483
Кабан [профіль]

ні, звичайно людей могло бути і більше . моя цифра - це нижня межа.

цікавий ви сповідуєте підхід до журналістики, тепер такий популярний: один хтось ляпнув, а десять передрукувало, без всякого творчого осмислення матеріалу і перевірки даних.

482
Кабан [профіль]

шановна редакціє, замість/крім передруковування брехонь різних заангажованих тіпів напр. <...> Зорі, хотілося почитати цифри , які даєте ви, як журналісти видання "РвУ", з відповідними формулами.

Ось мої розрахунки: УПЦ : колона довжиною 3000 м * 20 чол. в ряду * 0.66 ряда на метр (1 ряд на 1.5 метра) = 40 000 чол приблизно +люди , що очікували в лаврі.

"КП": колона 800 метрів. 400 м люди + 400 метрів "свящ".

400 * 12 чол в ряду (Володимирська вулиця вузька) * 0.66 ряда на метр + 2000 "свящ" = 5 000 чол.

 

Тобто 40000 УПЦ проти 5000 "УПЦ КП".Жду конструктивних зауважень

 

Відредаговано

адмін

481
Кабан [профіль]

Stromboli, по такій логіці завтра поляки скажуть, що вони ніколи не віддавали повністю Львів))), а Stromboli пнуть ногою з його квартири.

Є устав УПЦ зареєстрований державою і там нічого не сказано про права Конст. патріарха по відношенню до УПЦ. А то виходить , що деякі борються за автокефалію, причому нехтують навіть сучасною автономією

480
Кабан [профіль]

нарушение конституции

з цього приводу добре сказано: українська влада святкує день конституції - не залишилося статті, яку вони не порушили.

насправді сумно.

Ще одне спостереження з життя: коли ти в присутності майдауна згадаєш про конституцію, він засміється тобі прямо в лице.

так що краще помовчимо.

478
Кабан [профіль]

який міцною рукою повів Україну на Захід і прищепив їй західну культуру

К-поль взагалі то на півдні.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4