Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

477
Кабан [профіль]

Дорогі редактори і читачі, до вашої уваги мій коротенький репортаж з "хресного ходу" "УПЦКП". Хрести правда не помітив чи там були, зате був перевернутий прапор України і прапори Анголи, що символічно). Учасники співали "реве та стогне", кричали "СУГС" і "слава нації - смерть ворогам". я теж поорав в толпі, це весело. принаймні гріхом спільної молитви з розкольниками точно не согрішив, так як ніхто не молився. Спереду правда "священники" вели себе пристойніше, але їм теж не молилося якось на сонці при +40, тому один зі служителів ніс магнітофон з динаміком, звідки лунало щосб невизначене і заунивне, можливо індійська музика). Народу було до пяти тисяч (Це десь максимум десята частина від вчорашнього ходу УПЦ). Причому добра половина з них ксьондзи, звезені під страхом позбавлення приходу (і відповідно доходу). схоже, що весь клір "КП", а це приблизно 2000 людей були на Володимирській, прихожани теж були привезяні (з тих, що я встиг поспілкуватися) і мали бути забрані одразу після закінчення "молебню", навіть без відпочинку і прогулянки по Києві, що дуже "гуманно".

Вибачте, розумію, що вийшло заангажовано, але все описане правда.

476
Кабан [профіль]

Tim, я не настільки старий , щоб могти обсуждати байки 30-літньої давності. знайдіть собі співбесідника по віку (і по інтересах))) ).

Єдине, що знаю, що наш покійний митрополит - свята людина - на виборах патріарха віддав свій голос за митрополита Кирила і закликав це зробити усіх єпископів з України

475
Кабан [профіль]

dima222
Ти так розсуждаєш як дикий язичник. Начебто є свої боги, врожі боги, свої патріархи, ворожі патріархи...дикий свідоміт

474
Кабан [профіль]

и склонила водителей написать отказ от поездки, угрожая поджечь шины

 

завжди знав , що воділи автобусів і маршруток в Україні гниди ще ті. з пасажирів знають гроші дерти непомірні. притому відповідальності і сервіса нуль. Про автомайдаунів взагалі мовчу. це безпредєл, який буде оцінено при наступній владі. хоча життя майдауна коротке.

473
Кабан [профіль]

 назва не відповідає дійсності

у майдаудів дійсність іскажонна, як у дуріків. не варто звертати на них увагу

472
Кабан [профіль]

ти його вже получив, причом давно.

471
Кабан [профіль]

что люди не рады

 

не люди, а "активісти". ще часів майдана вони у нас рішають все. якщо не хочеш щоб за тебе вирішували інші, сам стань активістом.

470
Кабан [профіль]

Павло, з точки зору закону це просто масовий захід і все. Немає значення для посторонніх, як ми його називаємо ХХ чи ХП.

469
Кабан [профіль]

З приводу того, що вони не дебіли, а у них такі переконання, теж не згоден. Подивіться відео. Це явно ненормальна поведінка. Можете запитати у знайомого психіатра).

468
Кабан [профіль]

Денис, повністю з вами не погоджуюсь. У нас хіба не демократична , європейська країна? як нам кажуть щодня по телевізору, як наші чиновники кричать всюди по світу, коли просять гроші собі на палаци, які потім прийдеться нашим дітям віддавати з процентами. Якщо ні, то давайте це признають на міжнародному рівні, що Україна по правах людини є в ряду таких країн як Сомалі, Нігерія, Афганістан (а по зарплатах ще нижче) .  І тоді ясне діло ніяких таких масових заходів проводити не будемо. А поки не признано, значить треба проводити. Тим більше і чиновники обеспокоїлися за свої кредити, міліції нагнали.

467
Кабан [профіль]

якщо чувак продає гуманітарку призначену для людей які приїхали наприклад з Дебальцевого з дітьми на руках і не взяли з собою більш нічого, то це вже похуже бариги буде... тут уже і слова не підбереш

466
Кабан [профіль]

Гузару не треба було благословляти кровопролиття на майдані. тоді б і зараз війни не було. Но дядько , який носить сани верховний архієпископ, митрополит, патріарх і т.д католицької церкви, не зміг переступити через політичні пристасті своєї юності часів холодної війни. а людина духовна, монах мала б мислити якось духовними пріорітетами.

465
Кабан [профіль]

мене теж не дивує, що "непримиримий меценат" таки попав під підозру

під яку підозру? якщо для тебе пропитий алкоголік, який поміняв уже купу партій протилежної ідеологічної спрамованості, і був при любій владі в начальниках - авторитет, то я не знаю уже хто тоді ти.

464
Кабан [профіль]

а що автор хотів сказати такою довгою статтею? зрозуміло, що даний хресний хід,  відрізняється від звичайного. проти звичайного ніхто не веде таку інформ війну, немає усього цього бидло-войська на обочинах. у звичайного хресного ходу які перешкоди? ну втома, ну іскушенія певні (і не у вигляді скачучих свідомих дебілів - медичний термін). Тут же ситуація стає не для слабонервних. тут уже хресний хід перетворюється на демонстрацію витримки і за право на свободу віросповідання. але хіба автор має право заявляти . що такий формат не має право на життя. якщо ж йому зараз треба саме звичайний хресний хід, хай бере ікону і ходить кругом села. вільному - воля...

463
Кабан [профіль]

 

Onufriy, розслабтеся.

причастности предприятий холдинга к финансированию терроризма

На Україні живе до 6 мільйонів терористів (не учтьонних ООН)   )))

Так що любий може попасти під такі звинувачення. наприклад переслав гроші мамі, або сестрі і вже фінансуєш терористів. або топиш в грубі вуглям...

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4