Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

462
Кабан [профіль]

ці їдеї зрозуміло звідки прийшли - королева Англії - глава англіканської церкви, те саме в Швеції, іт.д. Добре , щшо в нас це не прижилося.

461
Кабан [профіль]

Вобще. Вам знайоме поняття Батьківщина. Якщо це - твоя Батьківщина. От наприклад оце конкретне село. Яка тоді різниця як воно називається. сьогодні так, колись інакше, завтра ще якось. Але ця річка, це беріг, цей степ - вони були завжди, ще коли даже не було слів.

Тут жили мої предки, тепер живу я, і будуть жити мої діти. Думаємо ми не словами. словами ми тільки говоримо.

460
Кабан [профіль]

я говорю тут про Церкву Русі.

А що до Петра ви історію не вчили, чи може до петра в Росії тільки вовки жили?)))

459
Кабан [профіль]

вобще нас ще в школі історик навчив один принцип, якого вас чомусь на навчили. судити про минулі часи, історичних осіб і т.д. треба порівнюючи їх не з теперішніми а з подіями тих же часів.

458
Кабан [профіль]

Ніхто не спорить що синодальна форма правління мала свої недоліки, але сказати що церкви тоді не існувало в той час не можна звичайно.

І взагалі синодальна реформа - це реакція Російської влади на протестантистькі ідеї , якими була вражена Європа. І дякуйте Богові, що все обійшлося всього навсього такою реформою, яка в 19-му ст-ті була пом"якшена, а в 20-му скасована, а то прийшлося вам би зараз виходити заміж за Миколу з сусіднього села.

457
Кабан [профіль]

немає підстав казати , що в 1448р перервалася історія РПЦ через те що змінився титул митрополита. це просто смішно. тим більше ви самі собі протирічите, бо Іона правив до 1461року, а не до 1448. статус РПЦ тоді схожий з статусом ПЦА зараз. Ніхто не називає її неканонічною, хоча автокефалія під питанням . і не про автокефалію взагалі мова.

в Синодальний час предстоятеля не було, але московська кафедра не пустувала.

456
Кабан [профіль]

и отставки этого правительства социального геноцида

а що може якийсь свыдомыт скаже , що це визначення неправильне?

Чому тоді гречка стала з 5 грн стоїти 40? може тому що це найкорисніша крупа?

Може для того щоб українці скорше виздихали і звільнили землю для нових хазяїв?

455
Кабан [профіль]

 москво-ординському патріархату
тут допоможе каральна прихіатрія)

 

Теперішній московський патріарх являється законним правоприємником Київського митрополита поставленого у далекому 988 (або ще раніше). Всі знають про переїзд кафедри у Володимир і Москву, що було закріплено Константинопольський патріархом. А теперішній київський митрополит УПЦ теж є правоприємником. Але треба враховувати, що київські митрополити часто перевозили свою кафедру з Києва , так що Конст.патріарху треба було "доставляти" в Київ митрополита, якби заново виділяючи Київську кафедру з вже існуючої, але переїхавшої. Скільки років кафедра називаючись Київської а знаходилася у Москві, Володимирі, Новогрудці (цікаво нешановний "історик" -свідоміт знає що це таке))), Вільні? Скільки Київських митрополитів прийняло католицизм? Так що тепер уніати  претендують на те, що вони є правоприємниками київської кафедри. 

А той факт, що з 1596 по 1620 православного Київського митрополита не було, як і інших єпископів (був Львіський і Перемиський). А нову ієрархію висвятив Антіохійський патріарх.

 

В той же час, з часів Митрополита Київського Петра (родом з Самбора), який переїхав у Москву, у Москві ієрархія не переривалася ні на рік.

Висновок: якщо ми кажемо про РПЦ в цілому, тільки тоді ми можемо твердо сказати , що ми та Церква , яка заснована при князі Володимирі.

454
Кабан [профіль]

что в августе 2014-го сын поехал в Орел к любимой девушке — россиянке Виктории, с которой познакомился в Крыму. В Орле его арестовали, а затем перевезли в Чечню. Девушка, к которой он ехал, осталась безучастна к его судьбе. Мать Стаса предполагает, что в Россию его могли просто заманить.


Думаю кожен в Криму знайомився з дівчатами в свій час. Але не кожний їздив за ними в Орьол))) .... в 40 років.
Мамі треба було краще виховувати сина.

452
Кабан [профіль]

Не знаю . я тільки за щоб без політики і все таке. але як "капешники", "уапцешники" і уніати зможуть оправдувати своє існування. якщо без політики, а тільки про релігію говорити???

451
Кабан [профіль]

Колорадки снимите
здорово вас плющить від ленточки, треба ще більше одіть)))

450
Кабан [профіль]

Onufriy, не зміг осилити своїм моском коментар Настуні. Зате щось накалякав. Дядя ти унилий і предсказуємий.
П.С. Подзвонив у Крим мужику у якого знімав житло. Спитав, як йому під окупацією. Був послан ...

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4