Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

115
o.Vol.K [профіль]

2Архим.Вiктор(Бедь)
Ви,очевидно живете десь в iншiй краiнi,з якоюсь iнакшою icторieю,до того ж служите в якiйсь невiдомiй РПЦ-УПЦ.
  Пicля Iванаlll та митрополита Iсидора всi московськi митрополити були вipними холопами государевими,а тому якicь запевнення про "гонiння" вiд Романових не витримують жодноi критики.Увесь час свого iснування Росийская греко-кафолическая(православная) церковь-була не iнакше,як мiнiстерством релiгii Рос.lмперii. а тому передпосилiв,для будь яких репресiй,бути просто не могло.Бiльш того,досить згадати,що з.плата епископа починадась вiд 300 руб.;попа,-60-120;диякона - 25-100.Навiть псаломщики та дзвонарiотримували од12 до 25 р.З.плати даються за рiк.Що б було зрозумiло дворник отрииував 12-15р.квалiфiкований робiтник на заводi-25-30.Всi виплаи йшли з державноi казни,тобто з кишенi тих таки Романових
  Гонiння почались з 1922р,та й то не на всix.Розбивши едину Церкву на десяток уламкiв большевики ,все таки не всix i,далеко не вся репресували(той таки Сергий) ,Вони теж не були iдioтами...А тому заснування Салiним РПЦ-було просто продовженням традицiй Рос.lмперастii.Може назовете епископа,який би вiдмовився вiд ЦеКовських спецрозподiльникiв?Чи обкомiвських "Чайок"?
Такщо не треба ЛЯ-ЛЯ 

114
o.Vol.K [профіль]

2Микита
Думаю Ви правi,але...Назагал саме заснування РПЦ-не iнакше нiж афера Сталiна сотоварищи.Тому нi перереестрацiя нiперейменування ,нiчого не дадуть,просто воно не Церква.Тому то тi кого "обманюють"-перш за все самi хочуть бути обманутими... 

113
o.Vol.K [профіль]

Та не мае ,абсолютно,нiякоi УПЦ МП-э РПЦ,а тому "можу отримати автокефалiю"-арiя московського гостя,не може,тому й не отримае.Тому то про якусь самостiйнicть не те що не йдеться,натяку немае...Забагато стукачiв,забагато пов'язаних iзнесом,кримiналом.РПЦ ГБ-одним словом.

112
o.Vol.K [профіль]

Вибирали вiд континентiв...Слов'янського континенту,нiби то ,не icнуе..Та й не большевистсько-схизматичним нацикам говорити про ересь,-за полiно у власному оцi забули

110
o.Vol.K [профіль]

Ага "увлекательно" до п'яти рокiв лагерiв...Статейка така була,-за створення НЕЗАРЕЕСТРОВАННОl релiгiйноi opгнiзацii...Не треба бре-бре,документи перевipяли при Хрущовi,а вже при Брежневi ix i перевipяти не треба було,саме началie кураторам достукувало.

109
o.Vol.K [профіль]

Ну i?...До революцii в росымперii взагалi храм при храмi,община на общинi,а монастирiв взагалi не мipяно,i що?..."Православные" розстрелювали батюшок аж дим стояв,церкви бомбили,ще й радiли...Не,сьогоднi,можна плактись про жидо-массонiв чи велосипедистiв,але суть одна-скiльки гроба не бiли,гробом вiн i залишиться.

108
o.Vol.K [профіль]

2Ваня
Що значить"внезапно стали"?Це цiкаво з якого боку дезунiти-схизмати до Володимирового хрещення мають вiдношення?Тим бiльше якщо вони заснованi Сталiном в 1943р. 

107
o.Vol.K [профіль]

Ваня
Людина,яка вихваляе догорбачевське засилля комуно-атеiзму,причiм невстидаеться це голосно артикулювати-вже дiагноз.А якщо чоловiк ще й священник-то,питання,чи слжить вiн Христу??? 

105
o.Vol.K [профіль]

Цiкаво,а нащо б спихали,якщо б не було атеiзму???Чи ж не з "православноi духовностi" вирic росейский большевизм???

104
o.Vol.K [профіль]

Вiн не юродивий...вiн,просто <...> .Пичiм iдейний i з iнiцiaтивою...Давно його знаю <...>

відредаговано
адмін

103
o.Vol.K [профіль]

Смiх,та й годi..."Священник" церкви заснованоi Сталiним балаболить про вipy...Ага 25% на щонедiльнiй Службi - це мало,за словами клерика де до причастя приступають 0,02%,тих,що визнають себе православними.А "православними" визнають себе 2% населення.Очевидно"батюшка" не знае,що КЦ-це двадцять вiciм церков "свого права" i шicтдесят двi Лiтургii.
  Цiкаво чути про "занепад" церкви,яка зростае на 650чоловiк в день. 

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/