Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

447
Кабан [профіль]

І ще. Те, що жиди зробили революцію, і побудували систему, яка їх знищувала. У цьому , звичайно, винуватий Кремль, як пам"ятник архітектури. Ха-ха-ха.

446
Кабан [профіль]

Достаточно напомнить о еврейском происхождении нынешнего премьера страны Владимира Гройсмана, мэра Харькова Геннадия Кернеса, бывшего руководителя информационной политики "Правого сектора" Борислава Березы и многих других

Те що в даному списку замовчується один політик розміром побільше Кернеса і Берези, це - мабуть спишемо на те , що автор сама не вірить в своє твердження "В Україні немає антисемітизма"))))))

445
Кабан [профіль]

Они нужны нам, прихожанам УПЦ Мп, которым до противно быть в одной церкви с патр. Кириллом, прот. Адюгиным, Марецким и прочих

Підтягуйте ваші знання в еклезіології. Навіть, якщо буде УПЦ автокафальною, ми все одно будемо в одній церкві і з патр. Кирилом, тому як Церква Єдина, Свята, Соборна і Апостольська. Не 15 Церков, а одна Церква.

444
Кабан [профіль]

Anno Domini, у вас якесь дуже примітивне мислення, через те приходиться розжовувати сказане. Причому решта користувачів чомусь розуміють з першого разу.

І так якщо сказати що будь-яка велика подія (створення ДНР, створення ЛНР, НЕ створення ХНР) є результатом (функцією, формула якої, зрозуміло, не відома) від великої кількості подій і станів. Подіями назвемо якісь зміни, напр. приїзд Стрелкова, Євромайдан,  і т.д. А станами назвемо стан суспільства який був на той час: мовний, майновий, релігійний, соціальний, політичні погляди, погляди на історію, газети які читають, ТБ і т.д. Тоді маємо формулу

А = f (B,C,D,E,F,...), де А - велика подія, f - функція, B,C,D,E,F - інші події і стани.

В такій формулі звичайно знайдеться місце і для проповідей, які слухали можливо 0.01% населення Донбасу (враховуючи, що прихожан постійних дуже <1%, а проповіді є не всюди, і не всюди однакові).442
Кабан [профіль]

Філарету признаніє точно не потрібне (його признав Кравчук і Червоній в аду). Сворі його "єпископів" теж навряд. У "батюшок" другі проблеми. Схоже визнання "УПЦ КП" відбудеться зразу після англікан)))

441
Кабан [профіль]

В Швеції побудований соціалізм з урахуванням помилок СРСР, який був первопроходцем в цьому. Але українцям особо мріяти про таке життя не треба. Бо вони посиленно будують дикий капіталізм. і взагалі у нас декомунізація.

З приводу того що соціалізм - це і є найбільш християнський державний устрій, тут не всі богослови погодяться. Наприклад, Шмеман вважав інакше.

 

440
Кабан [профіль]

Пока по выходным не привозили автобусами "гостей" из-за поребрика,
никаких запросов общества, отличных от за полгода до того, не наблюдалось

 

Вам тут не відмовиш в наявності логіки. Правда вона дуже цинічна. Спілкуючись з простими людьми в т.ч. і тими хто був за майдан, всі вони визнають, що теперішня ситуація в країні куди гірша, ніж перед майданом. Але ж чомусь нової революції немає. Дійсно поки не прийдуть люди з-за американського поребрика ніякого третього майдану не буде. Тож над людьми можна знущатися, як угодно. Що над тими, що на Донбасі, що над тими що на Заході.

Але треба розуміти, що невдоволені люди при втручанні третьої сили (Америки чи Росії) швидко згадають про всі свої запроси, про які довго мовчали.

439
Кабан [профіль]

кроме того, он не благословлен Крымской епархией УПЦ (МП), поэтому не может считаться христианской святыней

козкольники, послухайте що вам каже муфтій.

438
Кабан [профіль]

після третьої світової, коли Москва стане таким же згарищем

чому що не свідоміт, то нацист?

437
Кабан [профіль]

Зрозуміло, що житія святих не завжди містять історично правдиву інформацію, а деякі (не маю на увазі нікого конкретно) причислені до святих можливо насправді не святі. І кожна Помісна Церква може переглядати ці постанови, редактувати житія і т.д.

Але одна справа коли це робиться з науковою ціллю, з духовною ціллю.А друга справа коли кон"юктурно з політичною ціллю, тоді звичайно це буде не правдиво.

 

а "свидомизм" и российский шовинизм -это одного и того же поля ягоды. только первый возник как реакция на второй
ну ок.

але якщо дивитися історію заснування Москви, то виходить, що їх шовінізм виник як реакція на наш шовінізм))) Шутка.

436
Кабан [профіль]

я не проти автокефалії , як такої, але аргументи о. Андрія не витримують критики.

1)ПЦА не брала участі в Соборі, якраз тому що Томос наданий їй МП не визнається Конст Партіархатом.

2) ППЦ і ПЦЧЗіС відмовилися від томосів наданих МП і взяли томоси у КонстП.

3) Якщо дивитися поза церковною сферою, то СРСР теж дав незалежність Україні. Але вдячність свідомітів поняття сюрреалістичне. На практиці його не існує. Напрактиці є "декомунізація")). З країни УРСР якою можна було гордитися, вийщло те, що маємо зараз.

Так що треба добре думати як і кому давати автокефалію. Бо влада зможе потім поставити в Церкву своє керівництво, яке почне (наприклад) викидати ікони російських святих і подібний маразм. який зараз твориться в країні.

а ще може і якогось криптоуніата типу Ісіченка призначити патріархом, який буде розвалювати неявно церкву а потім приєднає до УГКЦ. Серед свідомітів таких осіб , як гною.

435
Кабан [профіль]

уженеоднократно отмечалось (и не толкьо мною)

отмечалось виключно тільки свідомітами, які пишуть про слою батьківщину "расея-матушка" ще й з маленької букви. думка ваша мені не цікава

434
Кабан [профіль]

Та ну фашизм... это , скорее, либрокубикуларизм, ага))


Фашизм ему.. А может, то холокост, а?
Или геноцид?))
А может, на самом деле то фагоцитоз?

ВЫ подумайте, слово то какое красивое <!--smile:wink--><!--/smile--> Используйте лучше его, все равно вы смысла ни одного из этих терминов знать не знаете <!--smile:winked--><!--/smile-->

 

з приводу фашизма. Фашизм - режим і ідеологія в Італії в 1-ій пол. 20 ст. Після того , як Італія ввійшла в коаліцію з німцями, хорватами і т.д. Це термін розповсюдився і на них (німецькі фашисти, хорватські фашисти).

Нині на рівні ООН та інших міжнародних організацій жоден режим у жодній країні не називають фашистським. Тобто слово начебто застаріло і відноситься тільки до минулого.

АЛЕ. Ми радянські люди і їх нащадки, які пережили війну з фашистами на собі  тепер маємо повне право цим словом називати різні ідеології, які ставлять сеье вище життя і здоров"я людей, а також осіб з таким образом думок.

Це так само, як на дітей (і дорослих) кажуть "татари" маючи на увазі людей , що приносять розруху, хаос, грабіж, а не конкретно теперішніх кримських татар.

Ще кажуть монголи, орда і т.д.

Якщо тут є любителі української літератури, то вони можуть привести приклади , де у класиків слово "фашист" використовується до післявоєнних подій.

433
Кабан [профіль]

Кабан, не стоит проэцировать факты собственной биографии на незнакомых вам людей

 

В даному випадку переходите на особистості якраз ви . + ваші що домисли, що я депутат і т.д. + образи.

Так що все тих пунктах що ви мені пред"являли.

Відповідно самі ведіть себе коректно до опонентів з протилежною точкою зору, або не вимагайте цього від других

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4