Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

432
Кабан [профіль]

и не забудьте потрудиться ответить на те вопросы, которые Вам были поставлены.

який смисл з іудеями обсуждати постанови 6-го Вс. Собору.

так само який смисл обсуждати (не знаю уже що) з людьми у яких погляди на мораль абсолютно антихристиянські. Люди, які засліплені політикою настільки, що допускають за можливе страждання ближніх, заради перемоги їх улюбленої команди політиків. Ви з такими поглядами так само по лікоть в крові, як і не буду казати хто.

431
Кабан [профіль]

цього Эленського тільки і взяли в депутати (Народний Фронт), щоб він гадив православним. Більше причин не було : не бізнесмен, не бандит. Таких не беруть в депутати. Значить душу продав цим упирям. Пообіцяв гавкати на православних регулярно.

430
Кабан [профіль]

Абракадабра, хочу вам замітити, те, що давно замітили вже інші люди.

Ліберали, які кажуть, що от Путін, Лукашенко чи там Саддам Хусейн - такі авторитарні чуваки , самі ці ліберали є ще більш авторитарними там , де це їм дозволяє життя.

От в цій навіть гілці уже "заборонили" хресні ходи, Почаїв, жити на Донбасі і так далі.

світ далеко не ідеальний, людська природа не змінилася, і ті хто розповідає про демократію, гуманізм і лібералізм - самі є вовками лютими.

429
Кабан [профіль]

Тім, Ви тут викорустовуєте вирази , які по суті є описом статевих збочень. І це не перший раз ви хилете в цю сторону

Може вам дійсно тдо лікаря?

428
Кабан [профіль]

ну так другої влади немає. а всяка влада від Бога. Симфонія ж звичний стан для ПЦ. Ви нащо це все написали? як ви можете змінити це. що пропонуєте взамін?

Може у вас якісь проблеми особистого характеру, і ви не можучи їх вирішити, звинувачуєте в Путіна що така жисть погана? Можливо вам треба психолог або сексопатолог?

427
Кабан [профіль]

 которыми, сами знаете, кто изгоняется

нацики ізганюються в т.ч.

 

і вобще, вам не подобається путін, росія і т.д. валіть політичний форум і там виражайте свої емоції. я ні разу не писав, що мені подобається путін (ще не зовсім з"їхав з глузду). з ким ви тут спорите?

426
Кабан [профіль]

говорити , що мирні мешканці повинні уїхати - це фашизм. Так як тим самим перекладаєте всю відповідальність на мирних, яких по всіх статутах ООН і міжнародних законах сторони конфлікту повинні захищати. Ще не було такої війни, що всі жителі взяли і виїхали.

425
Кабан [профіль]

у них есть логичный выход уехать

всі мають уїхати, а потім скинути на Донбас атомну бомбу.

Звичайний нацист, хоч і в канонічну церкву ходить.

424
Кабан [профіль]

про підготовку ВР до "підлого миру" з "ОРДЛО"

це приклад того що розходження у нас з розкольниками не адміністативного, а прям таки фундаментального характеру. розходження у розумінні моральних цінностей. Мир для нациків підлий, тоді як щоденне убивство мирних жителів справедливе...

423
Кабан [профіль]

мені здається заголовок дещо некоректний. Відповіли не поляки. а група польських політиків і журналістів. А поляки відповіли в Перемишлі недавно))). Не пам"ятаю чи була у вас стаття про події в Перемишлі?

422
Кабан [профіль]

Жанр статті - дурень думкою багатіє. Так само і жанр коментарів Anno domini

421
Кабан [профіль]

Мені теж приємно читати конструктивні і виважені думки даного священника. навіть якщо він і не впливає на рішення Соборів. То говорить по-суті і вірно.

420
Кабан [профіль]

4 млн. на 142 млн. жителей отдельно-очень-высокодуховной страны

я вам указав що жителі РФ це не тільки росіяни і правослвні. але й зовсім інші народи. зовсім інші, тому не коректно говорити про 142млн.
Далі я вам намагався указати, що висока релігійність спостерігаємо на заході України. А давайте зрівнямо Чернігів і Брянськ, Або Запоріжжя і Ростов. і порівнюйте. Порівнювати треба порівнювані речі.

419
Кабан [профіль]

По-четверте, знову наголошую люди з корзинками на Пасху не показник. показних це люди на менш святкових службах

418
Кабан [профіль]

ви школі мабуть географію не вчили, а то б знали. що РФ - це країна , де живуть люди багатьох національностей і релігій (і всі вважають себе корінними (с)). Так от є народи православні, є мусульманські. є буддійські. три основних напрями. Тотбо скільки міліонів у РФ людей саме тих національностей де домінує православ"я. По-друге. ще не ясно, що краще 10 мільйонів в Україні , які розділені на 3 конфесії, що не визнають одна одну. Чи 5 млн у Росії, але прихожан однієї Церкви. По -третє, якщо брати релігійність росіян, то як вона відрізняється від релігійності українців східних. південних ,північних і центральних областей. От вам три питання.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4