Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

416
Кабан [профіль]

прагне зруйнувати наше європейське майбутнє

Це ті, що нас обвиняють , що ми змішуємо релігію і політику. яке діло релігійній організації має бути , то поточної політичної кон"юртури. ну не буде європейського майбутнього, так буде азіатське, африканське, чи можливо антарктичне майбутнє? хіба там не живуть християни?

415
Кабан [профіль]

так все таки по 7 днів є , уже прогрес). Треба працювати далі)

изображая из себя чтото значащее

з приводу цього видно, що понтуєтеся , якраз ви, натякаючи , що я не чув такого канона:

говорят, Вальсамон написал

но мені і не треба його чути, адже я не шукаю оправданія своїм страстям. Головне розуміти принципи застосування різних збірників канонів до сьогодення, які можна виразити словами. Жодна цитата 1000-літньої давності не може бути актуальною (якщо не основана напряму на Священному Писанні) без рецепції в сучасній Церкві. Зараз у Церкві загально прийнятим є, про що і свідчать рішення Собору на Криті, інший трохи устав.

Крім того вираз "я не монах", який ви так полюбляєте, не підходить православним мирянам. Це більше вираз для не церковних, аморальних людей : "я не монах..можу випити, покурити, зрадити дружині і т.д.". Для православного ж мирянина, в тому ,що він не монах тільки багато додаткових обов"язків, так що про додаткові привелегії ніколи і згадувати.

414
Кабан [профіль]

А те що не три служби, а дві. А може вони вже вмерли ті прихожани. Не пережили покращення від майдаунської влади. Може коли гречка по 40, а хліб по 10 недовго протягнеш на одну пенсію. Не кажучи по ліки. Укрстат.гов.уа там статистика. А ще дані ЦРУ - Україна друга за смерністю в світі.

413
Кабан [профіль]

я не знаю, що на Пасху в Лаврі, я з року в рік у себе на приході на Пасху. Є певні обов"язки. А якось ішов з канона в піст, заглянув в храм до розкольників. а там 5 чоловік стоїть. Це при тому, що в нас немає толком і де поклон зробити- стільки людей.От і ролю висновки. Вобще пасхальні прихожани не показник. Це ж про них анекдот - коли не зайду в храм, а там Христос Воскресе співають.

412
Кабан [профіль]

Где в основополагающих документах РПЦ указано,сколько дней надобно поститься в эти три спорные поста

от завтра запишуть якийсь основополагающийдокумент, побачимо як ви почнете поститися. придумаєте самі нове самооправданіє. Арх. Кипріан пише : тип грішника - інтелегент, характерні особливості: про все каже-з одної сторони це гріх, з другої- не гріх, всьому знайде виправдання

411
Кабан [профіль]

Доктрини українського світу немає, а свідомізм є. Це хвороба, яка на лице. майданутість теж є. Етнофілетизма теж не буває?
І хто тут росіянин? Я щирий українець, не з Симбірська , як ТІМ. Вобще москалі прийшли, і вчать місцевих, як їм Родіну любить, абсурд

410
Кабан [профіль]

Вибачте, звичайно, но я стараюся писати коротко, у мене немає часу передруковувати по пів підручника.

409
Кабан [профіль]

Цікаво читати про себе. Скажу так, я є фізичною особою, яка на даному сайті ні на кого не працює, а просто проводить вільний час. Так що ваші догадки мимо. Це фсб-фобія характерна для свідомітів і ліберастів. Про них же був акекдот: лягаєш спати подивися чи нема під ліжком кгбшника. От і вам мерещатьсякгб-шники серед ваших братів по вірі. поганий симптом

408
Кабан [профіль]

є постанова Собору, до чого тут мінея 16-го століття. а в РПЦ ніхто і не сумнівався щодо постів. Сумніви були в інших церквах (як ви правильно помітили). але тепер вони розвіяні

407
Кабан [профіль]

Він буде обов"язковим у 10 помісних Церквах. на які ви тільки що ссилалисчя, що там постити не треба)

406
Кабан [профіль]

Ви не вмієте формулювати свої думки і вести дискусію в рамках одного предмету не розпиляючись направо і наліво, як базарна баба.

405
Кабан [профіль]

А Вы сей собор признаёте?

А що тут смішного? Я за всеправославну єдність, а не за те щоб сваритися.

Я призн'аю цей Собор разом з усією РПЦ. А з приводу поста там все правильно на мій погляд.

404
Кабан [профіль]

Там чітко написано, що є чотири баготоденні пости + одноденні і соблюдати їх потрібно, а на усмотреніє мирянина лишається піст перед прищастям. Прочитайте ще раз уважно.

403
Кабан [профіль]

Тоді і Запоріжжя, Херсон, Кіровоград теж не Русь. я мав на увазі духовне, культурне поняття Русі, а не історично-географічне.

Якщо дивитися історично то міста русичів були на території сучасної України, Росії, Білорусі, Польщі. Кожен з них може претендувати на бренд "Русь". Проте поляки таких перетензії не заявляли.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4