Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

70
o.Vol.K [профіль]

Клас,"церква" заснована Сталiним молиться за украiнського патрioта,тим таки Сталiним замордованого....Хоча б ГеБешнi погони з пiд ряс познiмали???

69
o.Vol.K [профіль]

От лиш рiзниця в тiм,що аргентинцi пють,щоб добре закусити,а русские замiсть закусити...

68
o.Vol.K [профіль]

2Ваня
   Бла-бла-бла,загальнi фрази нi про що...неicнуе нiякоi"праваславнай культури".Вся "прав.культ"-упираеться в домострой.16ст форевер.
2Диман Злой
   Чекайте,вiд цього <...> всього,а посягательства в першу чергу,

відредаговано
адмін

67
o.Vol.K [профіль]

2tvorchy
Я перепрошую,а що значить,-нашого народу,генетично православного, хоча й слабовipyючого,-.ЭТО КАК??? 

66
o.Vol.K [профіль]

Випити в аргентинськiй традицii i в росiйськiй речi радикально рiзнi...

65
o.Vol.K [профіль]

2Козак Мамай
  Тут брате справа не в Andriy Tolstoy це норма т.зв.УПЦ КП...Вл Фiларет,бачачи,що московити його тупо"кинули" з патрiapшеством,почав створювати РПЦ в Украiнi,назвавши це КП.Упоротicть бiльшостi зних проти КЦ,-небiльше нiж комплекс неповноцiнности.Так кожен бастард, ненавидить наслiдника,через власну ущербнicть.Вони то знають,що вони нixто.Не священники,не епископи.Але треба "втирати"очки прихожанам.От тут i використовують казочки про"особливу православну духовнicть",хоча вона як iнопланетянин,всi про неi чул,от лиш нixто не бачив 

64
o.Vol.K [профіль]

А може ви ще й означите що таке "преваславная культура" I чим вона вона,власне,вiдрiзняеться вiд Християнськоi культури. Тай яке вiдношення сергiанин-розкольник мае до православ'я?

63
o.Vol.K [профіль]

2Andriy Tolstoy
Та нi,не анекдот...Просто Вам не зрозумiти,що можно бути коло грошей i не красти...Тай бюджет Ватикану формуеться по остаточному принципу. 

62
o.Vol.K [профіль]

Не,ну Гроха канечно большой BLUEститель нравственности... tongue 

61
o.Vol.K [профіль]

2Andriy Tolstoy
А Ватикан,якраз i допомагае,тим хто голодуе.До прикладу пiсля повенi в Прикарпаттi Церква надала допомоги в сорок раз бiльше нiж Россiя.Я вже мовчу про вливання в "лiкарi без кордонiв","Карiтас","Церкву в потребi""вода Африцi" "хлiб замiсть  зброi".
Так що не лицемipте,ви в Украiнi й сотоi долi того не робите 

60
o.Vol.K [профіль]

У дедушки Крилова е вiршик гарний,щось там "петух хвалить кукушку,за те,що кукушка хвалить петуха".От Михалков талановита кукушка.

59
o.Vol.K [профіль]

Взагалi то статки Ватикану оцiнюють не мiльярдами,а трильйонами...До речi в 1992 Филарету на "УПЦ" теж видiлили три мiлiони доларiв.От тiльки куди вони подiлись???Певне туди ж,куди i двадцять чотири "Мерседес 600"...Так що не завидуйте...

58
o.Vol.K [профіль]

2Ваня,
Ну,давайте поставте охорону i не пускайте людей...Це то ще не найстрашнiше,це стихiйне явище...Он в тырнетах гуляе фото де священник на голову солдатику горшок натягнув(буцiмто Серафима Саровського)  А ви настихiйну icтерiю накинулись... 

57
o.Vol.K [профіль]

Тiльки ряженi думають,що голодомори,чи повне винищення  духовенства,мае якесь вiдношення до сьогоднiшнього стану духовностi.Говорячи про"бутафорнicть РПЦ" варто себе було б запитати,а коли Росiйська ПЦ-не була бутафорською?...При Петрi l,-коли по холуйськи анафематствувала Мазепу?чи при Катеринi ll-коли епискоам "жалували" аксельбанти на рясу?чи при Олександрi l-коли  за  те що попа на стайнi рiзками висiк,пан платив йому 1рубль вiдступного?Поцiкавтесь скiльки православних семiнаристiв брали участь у всяких революцiйних тусовках .Поцiкавтесь,як сталось,що глава церкви Нiкалай ll Романов так тiсно i любовно зносився з буддистським магом Бадмаевим,французським сатанicтом Папюсом чи хлистом Распутiним.Поцiкавтесь чому на Пасху 1917 на Службу Божу  у армii прийшло лише 10%,а до сповi i причастя приступило2% вiд 1916.
    Тiльки пiвграмотнi лицемipри можуть говорити,що бездуховнicть наслiдок большевизму.В ТОЙ ЧАС,ЯК БОЛЬШЕВИЗМ -Е НАСЛiДКОМ БЕЗДУХОВНОСТi... 

56
o.Vol.K [профіль]

Не зрозумiло,а нащо авторy пiapти цей Франкiвський междусобойчик???
Хоча слова про"в однiм сeлi йдуть до церкви,в другiм на базар чи виконують якусь роботу" 100% попадання.Це й справдi"схiдна духовнicть" i якнайправдивiша ii iллюстрацiя. 

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4