Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

402
Кабан [профіль]

Читайте постанову Собору на Криті про піст. А то ви посилаєтеся на інші помісні, що там нема поста і т.д. А он виходить , що є.

401
Кабан [профіль]

митрополит Петро і його наступники іменувалися київськими, сидячи у Володимирі і Москві. І розколу тоді ніякого не було, та й потім не було, були певні непорозуміння, які успішно вирішував Конст. патріарх. коли ж московська митрополія стала де-факто автокефальною, то це було більше чим через 100 років після митр. Петра.

Любій людині, не зараженій націоналізмом , ясно і очевидно, що Русь- велика, од Вдадівостока до Перемишля і Калінінграда. Навіщо ж її применшувати

400
Кабан [профіль]

Як на мене, то це пiдтверджуе лише один факт, що населення Криму втвердилось у cвому буттi росiянами, a священнослужителi УПЦ, бачачи реальну картину, йдуть назустрiч населення

можна навіть перефразувати так:

що населення Криму втвердилось у cвому буттi росiянами, a священнослужителi УПЦ - це теж населення Криму.

 

Боляче, але ми втратили СВIЙ Крим.

дик коли майдауни скакали під відому кричалку, то чогось не думали, що так все може повернутися.

мабуть думали вони ногами тоді. а зараз теж не порозумнішали

399
Кабан [профіль]

Вроді багато написав, а що хотів сказати не ясно? Да, охват великий, зайди в любий храм Києва на службу в неділю. і побачиш який охват. А у Філарета храми пустують )

398
Кабан [профіль]

Тим: "Епископат враг Церкви, а посты не нужны".

Зверніться до опитного духівника. На лице серйозне духовне захворювання. Я не шуткую.

397
Кабан [профіль]

Нащо Філарет перед телекамерами у великий піст хряпнув коньячку і заїв куском ветчини?

Нащо "єпископ" закарпатський "КП" запости свою фотку з кулеметом в руках?

Нащо "батюшка" "КП" на мітингу в Києві сказав помічати хати , де живуть прихожани УПЦ?

Нащо "єпископи" Ігор Ісіченко та Сергій Горобцов перейшли в унію?

це все мабуть збочення українського світу)))

396
Кабан [профіль]

  josephus , тим не менше це не заважало нашим святим митрополитам , сидячи в Москві іменуватися Московськими, Київськими, Руськими. Тоді не було такого тупого націоналізму , як зараз .

395
Кабан [профіль]

Для цього треба нормальна влада в Україні, яка м"яко допоможе Філарету цю мантію зняти. Але схоже , що теперішній владі хочеться тільки "тролити" православ"я, а не дійсно боротися за його єдність, як це робили славні царі і імператори минулого.

394
Кабан [профіль]

Товариші, навіщо цей спір, тих хто серйозно проти автокефалії дуже не багато . Більшість за. але для цього потрібне сприяння влади саме конфесії УПЦ. я вже писав що потрібно робити: офіційний статус православ"я , як ключової релігії, повернення усього майна забраного в роки СРСР, сприяння у приєднанні розкольників, або їх остаточна перереєстрація, як не православної конфесії. Тоді наша церква проголошує свою автокефалію всією повнотою, залишаючись в єдності з усім світовим православ"ям.

393
Кабан [профіль]

я думаю Новінський може і образитися на вас за таке порівняння

392
Кабан [профіль]

А де раскол? Це якісь ненависники православ"я пишуть статті з такими заголовками. Он була новина, що патр. Олександрійський, який був на соборі виступив на захист УПЦ проти розкольників. Між православними , як і раніше мир.

391
Кабан [профіль]

Ще один свідомий ...Це все уже було 2 тисячі років назад зареєстровано

390
Кабан [профіль]

як завжди такі неприємно для щирих українців новини друкуються з запізненням.

388
Кабан [профіль]

Що ще хотів сказати. Давайте не розглядати це звернення, як боротьбу за автокефалію. скоріше це ще один акт збочено зрозумілої нашою владою конценції гібридної війни. Тобто прийняли, нагадили в пресі, ще довго тепер журналісти і експерти одні дебільніші других будуть пережовувати що тепер все Москві кінець, і т.д. і т.п.
а питання автокефлії залишиться там же, де й було. Якби дійсно про це була мова, то зверталися б до Моск. Патріарха. висилали б групу на переговори. Пропонували б якісь компромісні варіанти, якісь пропозиції типу "ви нам - ми вам". Як би вже була чітка і не мотивован відмова, тоді...

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4