Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

387
Кабан [профіль]

Так там є другий ще більш шкідливий законопроект. Якщо і його не приймуть - це буде тільки Боже чудо так як ждати від цього безбожного складу ВР нічого доброго не можна.

386
Кабан [профіль]

 “Тризуб” у свою чергу завжди відзначався апеляціями до Середніх віків, культом Хрестових походів, прихильністю до католицизму

яка гидота!

забули про культ Гітлера написати для повного портрета даних одморозків

385
Кабан [профіль]

Окончательное установление Успенского поста произошло на Константинопольском Соборе 1166 года, проходившем под председательством патриарха Луки.

вобще ви можете такими баснями хіба на неграмотних подіяти. Я, одежавши богословську освіту, розумію, що таке передання, що таке канонічне право. Наскількі це тонкі речі і наскільки НЕДОПУСТИМО окремо взятому алтарнику) їх тлумачити з висоти своєї пономарки

 

Тім, може у вас склалася неправильна про мене думка, що я проти виправлення помилок в текстах, чи за поширення забобон, чи засліпе преклоніння перед старовиною. Зовсім ні. Сам з такими стикаюся і намагаюся розвінчувати ці заблуждєнія.

 

з консервативними товаришами, я досить ліберальний, а з лібералами - консерватор. Все , як і належить руському інтелегенту за словами Купріна (повість Алєся). Взагалі ви ж знаєте, що православ"я - це серединний шлях. Треба бути поміркованим, інакше близько єресь і розкол.

384
Кабан [профіль]

Особисто я не бачу протиріччя. З одної сторони, проблеми в любій помісній Церкві - це проблеми всього православ"я. а з другої сторони є поняття субординації, і спочатку треба звертатися до безпосереднього керівника, а потім, якщо він не допоміг, далі по вертикалі.

383
Кабан [профіль]

Скажу і за себе і за Настуню. ми не проти політики і не проти нічого. Ми за все , що буде корисно для нашої святої УПЦ. Треба будуть лагеря - ми за лагеря)

381
Кабан [профіль]

Це уже клініка вибачте. пости успенський і петрівський що 50 років назад придумали? Ще раз повторюю ми живемо сьогодні, по уставу , який дає нам церква на сьогоднішній день, а коли приймуть новий, будем жити по ньому. і вобще ніхто нікого не держить, щось не подобається на вихід. Нині не той час , що всі мають бути православні.

 

все одно що прийти в армію і сказати, раз колись носили пілотки , а не кепки, то і я в пілотці один буду бігати, як (censored)

380
Кабан [профіль]

Висновки мае робити суд
я не вірю теперішнім судам і їх висновкам.

379
Кабан [профіль]

Автор хоче похвалитися релігійністю українців і безбожністю росіян. а яка в цьому заслуга автора? так ситуація склалася історично. але ситуація швидко міняється в наш час. подивіться на США, що писав Шмеман, і що є тепер. В радянський час США були християнською країною. Ми були атеїстами. І от ситуація змінилася. у нас відроджується церковне життя у них все далі відхід від традиційної моралі. так що я не був би таким спокійним за Україну при теперішньому її курсі.

378
Кабан [профіль]

яка це більшість? у мене багато знайомих православних християн, буваю у них в гостях. не помітив щоб вони забивали на пости. для нормального православного християнина піст зовсім не в тягость.

377
Кабан [профіль]

Яка різниця, я поставив питання, з надією на раціональні коментарі

376
Кабан [профіль]

якраз і добре що є 200 пісних днів, коли людина трохи відлучається від миски та інших задоволень. трохи згадує, що вона щей й духовна істота, а не тільки свиня коло корита.

375
Кабан [профіль]

з приводу постів.

якось дивився фільм (Довженка здається). події 20століття. Дядько там каже: 60літ маю, а жив тільки 120 днів - на Різдво і на Пасху.

Ви поцікавтеся як простий люд харчувався, чим у них відрізнявся піст від не поста. з чого ви взяли .що у перших християн ми маємо запозичувати устав постів. у них взяли віру, догмати, дивуємося іх стійкості у вірі, їх місії. Але устав вироблявся набагато пізніще.

Тому чи людям в наш час жалітися на пости? Та люди минулих віків іли то в основному один хліб, та кашу. Картоплі не було. Молока не було, бо і під хліб землі не хватало, а то ще сіно корові. то ж чи вам жалітися на пости.

Якщо говорити про статеві стосунки, то люди мали по 10-20 дітей (вагітність , гр. вигодовування не сприяють особливій цікавості жінки до цього), то ж навряд чи могли часто цим займатися. а ви зараз хочете і дітей мати 1-2, і щоб мясо цілий рік і з жінкою щодня)))

374
Кабан [профіль]

друге діло товариші, якщо вам непотрібна сильна і православна Україна. якщо ви під виглядом боротьби за автокефалію боретесь за унію, євроінтеграцію, гомосексуалізм , безвіз та іншу ліберастію. З такими товаришами до спільного знаменника буде прийти куди важче.

373
Кабан [профіль]

на багатьох прикладах історії видно, що важливий не сам факт канонічного статусу, а реальний настрій реальних ієрархів священників і мирян.

От приклад - УГКЦ.

В нашій УПЦ небагато людей , які за Росію і назавжди. А більшість тих, хто орієнтовані проросійськи, мають такі погляди бо хочуть мати деякі позитивні моменти у стосунках церкви держави, які є в Росії, і не мати негативних , які є в Україні.

Якщо наша держава заявить себе захисницею світового православ"я, традиційних цінностей, стане допомагати УПЦ, допоможе подолати розкол, то наші священники і миряни стануть самими проукраїнськими, які можуть бути.

У нас є потенціал бути більш православною країною (якщо так можна сказати) чим Росія. Так як об"єктивно у нас більш віруючий народ (не ставимо собі це в заслуго, а констатуємо факт). Чи є в Росії такі області як наша Волинь, Буковина, Закарпаття, та й при умові об"єднання Галичина. Де були б такі повні храми людей?

 

тільки робити це все треба з повагою до світового православ"я, з терпінням ,неспішністю, з повагою до священства, як людей наділених саном.

давайте пам"ятати , що людське серце розтоплюється від добра. якщо навіть у вас діаметрально протилежна ідеологія.От прийдіть в гості до до пенсіонера - ідейного комуніста, спитайте, яка треба йому допомога, по спілкуйтеся. Всі ж живі люди. Вся ідеологія руйнується, коли є людське тепло у стосунках .

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4