Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

626
Кабан [профіль]

Нехай би ця журналісточка пішла взяла інтерв"ю у Т.Шишової чи І .Білобородова. Ті б її і прокляли ще на половині дороги.

625
Кабан [профіль]

Мені не сподобалося інтерв"ю, автор виляє зі сторони в сторону. Відчувається, що чітких переконань у нього нема. Проти таких агресивних журналісток виглядає слабачком. Ще й сміється не умісно.

повторю, те що вже писав: мораль повинна мати чітку основу в конкретній релігії. Інакше вийде , як от з цією книжкою

624
Кабан [профіль]

зріз української православної пастви, розділеної ідеологічно і ментально на дві кардинально протилежні частини

повністю не згоден. з Москви все бачиться викривлено.

Є крайні позиції серед віруючих. Але більшість прихожан не скраю , а ближче до середини. їх позиції мало відрізняються. і при чому вони не чіткі. Більшість моїх знайомих може підтримати як автокефалію, так і екзархат. Все залежить від ситуації і як подати. Люди хочуть миру перш за все.

 

623
Кабан [профіль]

а в чому не зручність питань. Суспільство секуляризоване це загально відомо. Багато дітей родити мало хто хоче. Що за глупий тролінг. скільки дітей у "богослова"?

622
Кабан [профіль]

ваш лозунг не новий. Но читаючи новини бачимо

1) пів мільйона людей отримали вид на постійне проживання в ЄС за 2 останні роки

2) мільйон людей з зони АТО переїхали до Росії

3) 100 000 до Республіки Білорусь

А що Василь Анісімов. Він пише. Ще з початку 90-х не міняється ні стиль , ні риторика. У нього все стабільно.

тому чисто математично, набагато більша ймовірність, що ви josephus десь переїдете, ніж В.А. 

З повагою, Кабан.

621
Кабан [профіль]

любой православный епископат будет поддерживать власть той страны, на территории которой он служит.

ну от бачите і я ж про це. що значить обирати між Росією і Україною? Вільно чи не вільно ми вже всі вибрали Україну, тут живемо. І жити хочеться комфортно. І якраз цей комфорт для Єпископату і може забезпечити наша держава, а ніяк не Росія. І що значить обрати Росію? Це не значить обрати 6 букв : Р О С С И Я. це значить певний набір якихось умов життя, цінностей. І наша владу тут може уточнити, що саме треба, щоб змоделювати це все у нас

З приводу того наскільки автокефальною буде автокефалія - це взагалі не передмет цієї дискусія. Мова була про оБ"єднання держави і народу в єдиній Церкві. А для простого народу місця в диптихах яке мають значення. Тут головне , щоб Церква своїм служінням вселяла народу різні патріотичні ідеї - цього хочуть політики. І цього цілком можуть досягняти

Комфорт мається на увазі не зручні крісла - а спеціальне законодавтво і т.д.

620
Кабан [профіль]

Саид Исмагилов. ДУМУ «Умма» зарекомендовала себя как проукраински ориентированная организация, которая принимала участие в Революции Достоинства, активно занимается волонтерской и капелланской деятельностью в АТО и использует, в отличие от всех других духовных управлений, украинский

у мене враження що вся стаття написана, що пропыарити цього тіпа муфтія. Щось сильно непропорційно багато місця в статті про нього відносно його місця у ісламі на Україні.
Прям зоозахисник знайшовся

619
Кабан [профіль]

Сегодня религия не помогает объединять державу

Отче архімандрите, не можу з вами погодитися. Дійсно дії нашої влади призводять до того що релігія не об"єднує Україну. Проте справа не в релігії , а у владі. От подивіться в якій сфері наша влада була успішною за 25 років: промислвість, демографія, наука, освіта, оборона, космос? Чому ж мають бути успіхи в сфері держ-релігійних відносин?
З самого початку прогадав Кравчук: він поставив на Філарета, як кгбіст на кгбіста, але ж за Філаретом не пішов єпископат. ну ладно помилився . але ж ніхто не виправився. подивіться на ставлення держави до канон УПЦ всі 25 років. Десь попустять , щоб у нас забирали храми, а десь передають храми. Десь чиновники ображають вірних УПЦ, а десь кажуть що у нас свобода совісті. Тобто такий собі маятник. Не дивно що вірні УПЦ мають вцілому негативне ставлення до такої держави.
Я вважаю, що все ще можна змінити. Якщо влада поставить на УПЦ і на її основі почне будувати майб . автокефальну церкву. Запропонувати впливовим "єпископам західної України КП і УАПЦ" єпископські посади в УПЦ. Іншим священницькі посади. Хто не погодиться і почне нести всядий брєд - йому ж гірше. Проголосити автокефалію УПЦ при певних домовленостях з владою може хоч вже, але для її повного визнання Україна має вести переговори з Росією. І пропонувати якісь поступки. Потрібно лише дати зрозуміти що влада ставить на канонічну Церкву і поважає канони православ"я. 
 

618
Кабан [профіль]

питання в тому що мораль повинна мати чітке релігійне підгрунтя. якщо мораль буде спиратися на якісь національні традиції, або на Пушкіна, чи всю велику російську літературу разом узяту, то така основа буде "зибкою". Тому таку книжечку з моралі в якій намішане християнство, язичництво, езотеризм, ще якісь бездоказові погляди авторів на життя і т.д. , таку книжку може пнути любий. Що і відбувається. А міносвіти вже зняло з неї свою рекомендацію.

617
Кабан [профіль]

<!--TEnd-->

Муфтій Духовного упрaвління мусульмaн Укрaїни Сaїд Ісмaгілов

немає ніякого відношення до Кримських мусульман. у цього дядька на папері з десятьох громад з майже тисячі мусульманських приходів України. Тобто це по -суті Ісіченко - багато піар в пресі і мало реального впливу серед віруючих

616
Кабан [профіль]

Передрукувати новину з оф. сайту може будь-хто. А ви раз журналісти, спробуйте розібратися ким ця видра Наталія Шевчук приходилася Мефдію, раз так самовпевнено себе поводить.

615
Кабан [профіль]

Може Фільку признає і буде в нас теж Маронітська українська церква.

Філя щей той мароніт

614
Кабан [профіль]

Згоден з Людою , в цього і головна негативна риса цих тіпа "лібералів", що вони по агресивності відстоювання своїх позицій можуть зрівнятися з крайніми консерваторами типу "ІГІЛ". От здавалося б ліберал має бути ліберальним, хоче людина говорити по російськи - хай говорить, подобається їй Радянський Союз  - ну і добре, русский мир - її право. А виходить все навпаки.

613
Кабан [профіль]

А от Україна (як держава) в цілому не винокує свій же закон про повернення храмів , які були забрані в часі СРСР Церкві. Тільки в Києві таких прикладів повно. А винятки ,як от у Вінницькі області, тільки підтвердують правило. Наша влада розпродала і роздала безліч  народного майна : заводи, фабрики, комбінати, об"єкти комунального господаства, радгоспи і т.д. Тепер десятки мільйонів українців мусять покинути свої доми і їхати на заробітки.

Логічне питання, яке не приходить декому в голову: нащо такій державі володіти храмами?

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4