Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

103
Настуня [профіль]

Наскільки я знаю, Вінниця - єдина єпархія, у котрій храми не тільки не переходять у підпорядкування УПЦ КП, але й навпаки: від УПЦ КП йдуть до УПЦ. Серйозний показник роботи митрополита Симеона. А у Константиновці відбувався відвертий "бєспрєдєл". Добре. що хоча б для таких дій суди дають відмову.

102
Настуня [профіль]

А хто, власне, окрім цього отця Миколи дав благословення на будівництво такої каплички? Чи в одного не в розум активного священника виникла ініціатива, а її розглядають вже як факт, що здійснився?

101
Настуня [профіль]

Tim,
А ви хоч кожні три неділі до Причастя йдете, чи як ті "миряни РПЦ" із "уровнєм  літургіческого сознания ніже плінтуса"?
Було б непогано, якби правила були переглянуті, тут я з вами не сперечатимусь.  
І ніхто такий "святий-красівий-віруючий" не наполягає у своїй святості. Нопалягають ллише у святості Церкви, яка, по милостивій волі Бога, від наших гріхів не залежить.
А взагалі у церковній практиці є фраза "Аще изволит настоятель". 

100
Настуня [профіль]

Tim,
ми не дотримуємось багатьох правил, через те, що вони не є актуальними. не є прийнятими у нас. А норми (канони) помісних соборів взагалі не завжди є обов"язковими для виконання усією Церквою. Пам"ятаю, є апостольське правило, за яким вірянин відлучається за те, що помолившись Літургією не підійде до Причастя. Воно виконується? Ні! 

99
Настуня [профіль]

Tim,
у нас дотримуються далеко не всіх правил, прийнятих на помісних Соборах. Чи ви не в курсі?

Все вірно чиниться, допоки провина не доведена - священник нікого не вбивав! 

98
Настуня [профіль]

Кримінал зараз взагалі не на жарт розійшовся. Низький рівень життя +зброя у достатньо вільному користуванні=збільшення кримінальних злочинів. Церква - зручна мішень, для тих, хто Бога не боїться. 

97
Настуня [профіль]

Це така дивовижа, що виноситься у назву статті? отець Георгій відомий своїми об'єднавчими настроями, нічого нового.

96
Настуня [профіль]

Загальноприйнятне ставлення до абортів у багатьох конфесіях. Патрарх послідовний у цьому питанні. У світлі сексуальної свободи, людської обізнанності у цій сфері, безлічі засобів для контрацепції, -  аборт є прикриттям безвіповідальності.

95
Настуня [профіль]

Низько. Як шакали. Шкода вчителя. Хіба за документацію з неї потрібно питати? Та й пиитання там зовсім не в документах. Був би храм УПЦ КП - нізто б і слова не казав. Ось вам і сповідники нашиого часу.

94
Настуня [профіль]

Владика Мєлєтій - довготривалий соратник та права рука митрополита Онуфрія. Складно уявити, як він творить спільну молитву із представником іншої конфесії. Я не бачу "очевидного спеівслужіння" ієрархів на фотограффіях. Разом йдуть ходою, стоять поруч, поки владика Мєлєтій виголошує молитву.  
І, знову ж таки, чому немає реакії офіційної УПЦ? Якби така резонансна подія відбулась, очевидці би не мовчали. А тут виключно самореклами владики Даниїла.

93
Настуня [профіль]

О, за цю статю я як раз і писала у коментарях до статті Деркач. Тільки читала я цей пасквіль раніше не пам'ятаю на якому сайті. І тут можна згадати про "нечесну гру". Такий приблизно одночасний вихід двох схожих статей від різних авторок чи є випадковим? "Совпадєніє?"

92
Настуня [профіль]

УАПЦ підпала під гарячу руку УПЦ КП. Наврядчи встоять. Обломавши зуби о УПЦ, Філарет напевне хоче хоча б у чомусь відчути себе переможцем. Ось така вона, "християнська любов".

91
Настуня [профіль]

Ну і де наша богобоязнена влада? Проведення часто скандального пісенного конкурсу на території однієї з найбільших святинь України не бентежить наших можновладців? Нікому листа вони писати не хочуть? Висловити у своєму зверненні думку народу також бажання немає? Нічого іншого, окрім "Ганьба!" на думку не спадає.

90
Настуня [профіль]

По-перше, щось подібне вже читала у Щьоткіної (в тандемі дівчата працюють).
А по-друге...  "гонения канонической церкви от безбожных властей – это сегодня популярный мем на постсоветском пространстве, и некоторые неплохо им пользуются" - це про сучасну владу в Україні, я правильно зрозуміла авторку winked 
А ще зробити з реального факту прикриту маскою іронії осміяну побрехеньку - найкращий спосіб приховати правду. Як от з американським фінансуванням Всеправославного Собору, який витік з постійного фінансування Фанару.

89
Настуня [профіль]

Як же ж вміють наші псевдожурналісти маніпулюванням займатись! Адже сама важлива інформація, підтверджена Київським міжнародним інститутом соціології, про те, що мешканці міста не хочуть бути кропивничанами, начебто між іншим викладена непомітненько у середині тексту. В той час як роздуми про "проукраїнських" та "проросійських" мешканців займають майже всю статтю. Авторка, здається забула, що розділяти людей за їх світобаченням на начебто кращих (свідомих) та начебто гірших (несвідомих) низько і не по-журналістські. О, і треба було ще про УПЦ МП згадати. Ну, це й вірно, зараз, хто в Церкву не плюне - той не журналіст. Сумно.
 

НОВИНИ

Всі матеріали

останні коментарі

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

В Украине проходит Форум-20 с анализом двадцатилетнего ...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

В Украине проходит Форум-20 с анализом двадцатилетнего ...

RobertMus

RobertMus написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

В Украине проходит Форум-20 с анализом двадцатилетнего ...

Allannug

Allannug написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

В Украине проходит Форум-20 с анализом двадцатилетнего ...

CharlesWasia

CharlesWasia написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

В Украине проходит Форум-20 с анализом двадцатилетнего ...

FrankTarp

FrankTarp написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

В Украине проходит Форум-20 с анализом двадцатилетнего ...

Jamesmum

Jamesmum написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4