Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

66
onix [профіль]

Шановний Українець , якщо Ви православна людина, то будь-ласка приймайте що синод УПЦ де входить 12 архієреїв, це вища інстанція в УПЦ по відношенню до предстоятеля, а тим більше до прессекретаря про амбіції якого я мав на увазі. В УПЦ ще дякувати Богу не католицький УСТРІЙ де проти папи ані РУШ, чи КП де синод реально займає формальне положення по відношенню до Патріарха Філарета. Якби не той же синод у 1992 то Ви би зараз молились у непризнаній всім православним світом ПЦ КП, а то погодьтеся є вагомим фактом, коли ти не можеш розділити Євхаристичну Чашу. Думаю ті коментатори які зараз накинуться на мене, краще би не переживали за УПЦ і всі проблеми безглуздо приписували Москві, а вирішували внутрішні проблеми своєї конфесії. А митрополиту Володимирудай Бог здоровя і кріпості!

65
onix [профіль]

Слава Богу, що Церквою управляє синод, а не отдельні лічності і амбіції, так як того жадали коментатори КП та сайт РВУ

64
onix [профіль]

Путя, скажіть а в якому статусі знаходиться УПЦ КП по відношенню до Світового Православ'я&

62
onix [профіль]

Жужіть жужіть мухи з пустого в порожнє, видаваєте бажане за дійсне. Всі великі аналітики ся зійшли на цьому сайті...! проффесура що тут скажеш!!!Кожного нагородити потрібно орденом судді кікоша!

61
onix [профіль]

Если бы автор статьи и редакция сайту хоть поинтересовались статутом УПЦ то извините всякую такую белеберду о всем да не очем не чертили!!! Ганьба и позор!

60
onix [профіль]

І в чому тут резонансні рішення, кожен тут робить висновки для себе і видає бажане за дійсне.

59
onix [профіль]

Анектод по поводу, вибачте за руско-украинский-словацкий: Нєкій жид решил стати християнином, поїхав він У Грецію до тамошнього епископа, и говорит йому: Вот я читав ветхий завет, пророчества и я поняв что Христос действительно мессия, хочу стати християнином, но теряюс куда пойти православным, католикам или протестантам. Епископ ему отвечает: Сам я православный, то не буду Тебе хвалить свою веру, а ты лучше пойди в какую то другую православную страну, католическую и протестанскую, например Франция, Америка, и там увидиш реальное состояние той или иной Церкви и решиш себе. Жид так и сделал, и через некоторое вернулся в Грецию к упоминаемому епископу и тот вопрошает ну как что ты решил.? Жид Отвечает:в католиков все четко, дисциплина,иерахия, систем, перфект; америцьке протестанство это аем файн,ю файн, вшідкісьме файні и спасенні - алилуия, а в православных повный бардак: делятся, анафемствуются, постоянно неразбериха, но я решил всетаки быть православным. И почему же вопрошает епископ. Жид отвечает: Я понял єдно католиков и протестантов тримле системность дисциплина, иєрархия, а православных єден Христос тримає!!!!!

58
onix [профіль]

Татьяна, к вашому огорчению кто еретик, антагонист, вероотступник или как хотите так называйте решает не Вася, Ваня и Таня в отдельности, а опять же Собор Церкви, а как бы вы не формализировали свою законность, а решается это соборно и это Закон Церкви, который хочется нам или нет обэктивно существует, и не надо здесь филоствовать!!!

57
onix [профіль]

поддерживаю Англус. Действительно если бы ирархи етих Церквей переживали зато что их прихожани причащались у одной Православной Чаши Тела Христового, то думаю все проблемы бы решились....но увы! И согласитесь это более серезная тема чем мобильные телефоны, мерседесы, дачи епископов. Работать надо на Христа и его Церковь а не на личность п. Филарета!

56
onix [профіль]

Да если б не патриарх Филарет, то был бы здесь экзархат РПЦ
лучше в законном екзархате, чем разколе и непризнаной вовсем православном мире Церкви!!!

55
onix [профіль]

Прежде чем обличить епископа со стула за компоп, давайте начнем каждый из себя и по крайней мере закроем рот и не будем бдети в инете до 04.38!

54
onix [профіль]

коли во гла угла кладеться влада і гроші, то максимум, що можна то виграти вибори мера або депутатське крісло в нас у державі, но ніяк не обєднани Церкви. І якби ви шановні тут не відстоювали авторитет патріарха Філарета і його соратників,древо пізнається по плодам.....!Цікаво, що Москву ще не обвинили у зірваному діалозі!Не подумайте я не прибічник УАПЦ, де женаті єпископи по змінювали по три конфесії!. Думаю, що поки єпископат обох церков буде мислити чисто політичним категоріями під прикриттям глубокого патріотизму нусвідомлюючи реальної проблеми своїх пасомих доти не бути цьому!Мабуть якби не властолюбивий і не покірний характер П. Філарета, то в Україні би вже була автокефальна помісна Церква, ой забув точно якби НЕ МОСКВА, скажуть прибічники його!!!

53
onix [профіль]

Ах ВИ чернець " Забула корова коли телятьом була" щоб таке нести, з таким чернецтвом та всьою пронациською бедьовською компанією УПЦ не побудуєш! Ганьба

52
onix [профіль]

Нет дорогой Don Caerleone читал, просто Осипов очень часто это повторяет и приводит примеры таких святош и борцов за справедливости, которой никогда не будет, как здесь на сайте. И вообще важен смысл в который как раз вписываются ваши идиотские шуточки.

НОВИНИ

Всі матеріали

останні коментарі

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Причастие с коронавирусом. Кому повезет больше - правос...

Філософ

Філософ написал:

Взагалі то ПЦУ на період карантину змінила форму причастя і подає його в руки. Чому пані Щоткіна про це не згадує, а цитує приватну думку митрополита Димитрія Рудюка?

Глава УПЦ (МП) виступив проти «ложного геройства» під ч...

dima222

dima222 написал:

Точно відомо що в Почаївській лаврі минулого тижня швидка забрала до лікарні у Київ головного духівника (сповідальник всієї братії, третя людина в лаврі після намісника та благочинного) лаври архімандрита Іполита (Липчея)... Позавчора його терміново постригли у схиму - обряд який проводять над монахами перед смертю. Як відомо у архімандрита Іполита був туберкульоз легенів, від якого він страждав вже декілька років. За останні двадцять років на туберкульоз у Почаївській лаврі перехворіли багато насельників. Свого часу від туберкульозу тут помер архімандрит Антоній, а також туберкульозом хворів минулорічний духівник лаври, який помер рік тому архімандрит Георгій (Стець). Ще не менше декількох десятків насельників є носіми туберкульозу. Можливо що саме ця хвороба послабила імунітет архімандрита Іполіта який заразився коронавірусом. І якщо вчора він перебував ще у палаті в стаціонарі, то сьогодні його стан погіршився і він терміново був переведений у реанімацію.
Також є інформація з переписки заступника голови Відділу зовнішніх церковних звязків прот. Миколи Данилевича та відповідального за міжконфесійні конфлікти у Тернопільскій області, за кличкою "Шумахер", прот. Георгія Прокопчука (служиь у В. Млинівцях Кременецького району), в якій останній говорить про багато хворих в лаврі. А він, Георгій, є близькою людиною до намісника лаври митрополита Володимира і Тернопільського митрополита Сергія. Тому інформацією володіє достовірною. 
Про Шумахера тут є додаткова інформація https://zz.te.ua/moskovskyj-batyushka-z-ternopilschyny-zustricha
vsya-z-heneralom-fsb/
Також відомо, але це вже з усного повідомлення, що на Свято-Духівському скиту при Почаївській лаврі багато хворих - кашляють, хриплять, лікуються розтиранням ніг у соляній воді, прокапуються протизастудними засобами, приймають теплі ванни і парять у парілках, але всі на ногах. Хто має симптоми важкої хвороби, відправляють додому.
Також відомо, що братія лаври закликає людей ходити на служби і останнім часом в лаврі людей значно побільшало.
Сьогодні прийшла інформація що всі працівниці в лаврі, так звані "матушки", які працювали на коровнику, на митті бутилок для вина, прибирали у храмах і жили в Антоніївській церкві, у лаврському готелі і в підвалі під корпусом № 7 були розпущені по домах. А це бабушки і жінки з різних регіонів України, Булорусі, Росії і Молдови. Хоча також відомо що частина їх переховується у ідземних храмах лаври, оскільки є жителями далеких регілнів Росії, наприклад з Пермі є послушниці які таємно живуть у готелі лаври. 

«Липківство» як духовна, канонічна та еклезіологічна пр...

dima222

dima222 написал:

Шумило ще три-чотири роки тому ревно писав про руских катакомбників і зарубіжників і всячеськи плюндрував РПЦ не вважаючи її навіть канонічною церквою. Тепер так же ряно пише за РПЦ і плюндрує все українське. При цьому гарно маскуться під любител української старовини і знавця українського Афону. Така собі куропатка в клітинку - сьогодні рябоє, а завтра сідоє. низько, ницо так робити - жити в Україні і так її паплюжити. Для СБУ тут є гарне джерело для роботи...