Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

236
Никас [профіль]

Я стверджую,що УПЦ-КП в Донецьку має біля двадцяти постійних парафіян у двух реальних парахфіях і у десяти паперово-віртуальних.А ця церква ,де служить Ігнатій Воловенко до УПЦ-КП ніякого відношення не має.Це церква належить Донецькому державному університету штучного інтелекту і УПЦ-КП там на пташиних правах.
У всій Донецькій області РЕАЛЬНИХ пархфій УПЦ-КП не більше тридцяти,та і ті пархфіями назвати важко.Більшість у пристосованих приміщеннях.Духовенство УПЦ-КП на Донеччині малоосвічене і "тєкучка" кадрів дуже висока.Оце і є правда: пан-отець Ігнатій Воловенко служіть у храмі почергово із Греко-католиками і має не більше десятка парафіян.Інша капличка УПЦ-КП у Донецьку десь у Кіровському р-ні-бувший півний ларьок та і піп там такий самий "півний" править.Якщо УПЦ-КП має прихільників на Донеччині,то чому не зберуться і гуртом не побудують у Донецьку храм?Просто річ у тому,що немає людей.Те,що Воловенко викладає у штучному інтелекті ні про що не свідчить.Духовної освіти він не має та і репутація в нього,рахуючи свідчення в томуж інтернеті дуже,дуже сумнівна.
Подивіться сайт КП на Донеччині:cerkva.dn.ua
Цей сайт російською мовою та ще й безграмотний!
Тож вибачте,але українство УПЦ-КП на Донеччині якесь штучне.Якщо їх владика Сергій розмовляти українською не вміє,тояка ж це українська церква? От УАПЦ справді церква патріотів і мучеників за Україну,а КП ФСБешна агентурна структура.Я знаю,що існування УПЦ-КП вигідне насамперед Москві,бо владика Філарет є гарантом перед Москвою,що українську помісність ніколи в світі за його життя не визнають.

235
Никас [профіль]

Опа, Путя вернулся! Браво!
Ещё бы Юляша вернулась..
Це спеціальна формула чину поставлення єпископа (читати російською з американським акцентом)
Ну что ж, владыко Марку, вам лучше знать.
У вас же в УПЦ-КП такие "хиротонии" не раз бывали.
Например: из интернета известно, что епископ Сергий Горобцов - большой друг харизматов.18 июня 2006 года Донецкая епархия УПЦ-КП и харизматы “Новое поколение” создали коалицию.Была подписана "Декларация о создании союза Донецкой Епархии УПЦ КП и Духовного центра Христианских Церквей Украины «Новое поколение».
https://prochurch.info/index.php/news/more/5822
Согласно декларации, харизматы и православные признают друг друга равными партнерами и собираются проводить совместные молитвы и богослужения. Декларацию 18 июня 2006 года подписали Архиепископ Донецкий УПЦ-КП Юрий (Юрчик) и Президент Духовного Центра Христианских Церквей Украины Архиепископ Сергий (Яковлев).Вот фотка Сергия Горобцова с Ледяевым и "архиепископом" Сергием Яковлевым:
https://pcu.org.ua/photogallery.php?photo_id=110
Дальше - больше. С 11 по 16 июля 2006 г. в в Риге состоялась международная конференция Let Your Kingdom come. Её организовала церковь «Новое поколение». Участвовали: Архиепископ Донецкий УПЦ-КП Юрий (Юрчик); Епископ Славянский Сергий (Горобцов ); Архимандрит Тихон (Кульбака) – Секретарь Донецкой Епархии; Секретарь Херсонской Епархии УПЦ-КП прот. Иоанн Замараев. Выступление последнего было особенно ярким, в нём подчеркивалось, что христианство разделили церковные чиновники ради наживы, и что пришло время объединяться православным с протестантами.
Какие шаги предприняты с целью сохранения репутации УПЦ-КП? Да никакие. Письмо одной из прихожанок УПЦ-КП ещё до форума в Риге рассматривал секретарь патриарха Феодор Бубнюк, далее Евстратий сказал, что по поводу "совместной декларации" он уже подал патриарху письменный запрос. По поводу участия иерархов УПЦ-КП в конференции с ледяевским НП они не в курсе, сами были удивлены. Таким образом, хотя это дело и находилось на рассмотрении патриарха, и о.Евстратий порекомендовал прихожанам написать патриарху открытое письмо-обращение от имени верных с приложением распечаток и ссылок, чтобы ускорить процесс рассмотрения и, по возможности, не допустить скандальное участие иерархов в "совместном богослужении" с харизматами, что бросает тень на репутацию церкви. Но НИЧЕГОШЕНЬКИ они поделать не смогли!
Вот и сейчас архимандрит УПЦ-КП Тихон (Кульбака) тусуется с неграми и американцами из "Нового поколения":
https://pcu.org.ua/images/photoalbum/album_6/dsc_0009_w2.jpg
Тихон "сослужит" в подряснике с "епископом" Сергием Яковлевым, шушукаясь с какой-то дамой:
https://pcu.org.ua/images/photoalbum/album_6/060_w2.jpg
Так что архиереи УПЦ-КП по собственному опыту знают о протестантских церемониях.

234
Никас [профіль]

Письмо про Игнатия Воловенко, 2009 г.:Св. Патріархові Філаретові.Ваша Святість! Я недостойний р. Б. Дмитро звертаюся до Вас,як духовного провідника та верховного пастира Українського народу у такій справі.Я та побратими з «Тризуба» дізналися про можливий Ваш намір висвятити у єпископа о. Ігнатія Воловенка.Я знаю Воловенка дуже давно, як Сашка,котрий все життя прагнув слави та почестей. Після проголошення незалежності України Сашко почав вступати у різні Українські національні організації та був там провокатором та стукачком до СБУ. Певного часу Сашко був членом УГКЦ та бажав бути монахом-василиянином,щоб зробити успішну кар»єру в цій церкві. Після повстання в Донецькій області перших парафій КП Сашко познайомився тоді з о.Юрієм Юрчиком,який сьогодні зрадив нашу Церкву та втік до москалів.В той час вони з Юрчиком стали найкращими друзями та Юрчик висвятив Сашка священиком.Але це було зроблено для того,щоб СБУ могло контролювати діяльність УПЦ-КП на Донеччині! Не є таємницею,що Юрчик,як і Воловенко також є співробітником СБУ. Коли в Маріуполі відбулося побиття Патріарха Філарета,то Сашко теж там був,але як почалася бійка він стрибнув до автомобіля та втік.Вже коли став священиком він мав співмешканкою сатаністку яка мала якусь високу посаду у щаблях так званої церкви сатани.А потім був слухачем у Ісламському Університеті м.Донецька та бив поклони у донецький мечеті!Цеж зневага до священства та церкви! Але Юрчик,який тоді став епископом всі ці витівки свого товарища по службі покривав.Ще Сашко числиться пресвітером у американській церкві Христа.Там він теж по завданню СБУ та непогано заробляє на гуманітарній допомозі з Америки. Моральний стан Сашка теж шкодить УПЦ-КП.Він працює у інституті штучного інтелекту та чіпляється до студенток Про його велелюбність знають і він мав вже з цього приводу неприємності від керівництва.Чернецтво Сашко прийняв від Юрчика,та імя Ігнатій він прийняв,як сам каже на честь Ігнатія Лойоли засновника єзуїтів.Зараз пан-отець Ігнатій задіяний у сценарію Юрчика щоб паралізувати діяльність УПЦ-КП.Він вдає що ненавидить Юрчика насправді виконує його накази.Вони діють у змові!Завдання Воловенко стати єпископом та перевести до Москви ті парафії,які не встиг перевести Юрчик.Щоб не бути марнословним,я надсилаю Вам деякі документи,що свідчать про їх змову.Ці документи є звіт Сашка Юрчику про його діяльність як настоятеля парафії в с.Луганське яку вони не змогли приватизувати,тому що ця парафія належить кільком відданим УПЦ-КП парафіянам,а ось далі в цьому звіті Сашко прохає Юрчика призначити його настоятелем у Донецьк.Юрчик його призначив настоятелем Успенської парафії у Донецьку та вже через рік цю громаду було скасовано та знято з реєстрації.Це незаперечний факт.Так,я викрав ці документи,але вважаю що зробив правильно.Написавши цього листа Вашій Святості, я виконав свій християнський обовязок викривши тим злодія,який руйнує нашу Церкву.Прошу Вашого благословення! Дмитро Черевик,парафіянин УПЦ-КП,член проводу ГО «ТРИЗУБ»

233
Никас [профіль]

Сей бред даже комментировать противно. Благодаря митрополиту Мефодию в Тернопольской епархии УАПЦ открыты два женских монастыря, а вы говорите - он женоненавистник. Убогий вы человек...

232
Никас [профіль]

ну да, перепраздновал. Всё службы да службы... только щас в себя прихожу. Кстати, с Рождеством вас. Христос рождается - как говорят у нас в Галичине.
P.S. Кстати, вы помолодели :)

231
Никас [профіль]

По-видимому, Виктор Федорович чувствует грехи молодости. В какой-то степени почувствовал, что принадлежит к категории благоразумных разбойников. Это форма его покаяния. Она ценна в глазах Божьих
Ничего себе, штатный советник Филарета - Дима Степовик подлизывается к Януковичу! Интересный ход!
Мне почему-то при этой статье вспоминаются слова из песни Михаила Круга "Исповедь":
Свой на теле старый крестик
Я не разу не снимал.
От печали и болезни
Он не раз меня спасал.
Ошибался – было дело,
Я не раз сходил с пути-
Жизнь такая надоела
Святый Господи прости".

230
Никас [профіль]

Разговаривайте так со своим сожителем, а не со мной, аноним "Татьяна УПЦ-КП".
Да, забавные мысли проскакивают у Филарета:
"Надо вспоминать многострадального Иова. Он страдал не потому, что был виноват. А потому, что Господь его испытывал"
Философия у этого дурня такая: Тимошенко это Иов. а Янукович -- это Господь belay
Янукович хочет испытать Тимошенко, чтобы потом возвысить её...
Ну, в таком случае у Януковича нет оснований обижаться на Филарета fellow
"Почему и Тимошенко, и Луценко проходят такие тяжелые испытания? Потому что сильные."
- они их проходят потому, что нарушали законы, как человеческие так и Божеские: "не укради","не ври,"не злоупотребляй служебным положением", "уважай собственный народ, не унижай и не оскорбляй людей". Одержимые бесом - жаждой власти они потеряли человеческий облик, превратились в злобных агрессивных животных. За это Бог послал им это не "испытание" а перевоспитание, наказание.

229
Никас [профіль]

А вот у Филарета, похоже, обостряется болезнь под названием маразм.
Вот что он высказал:
"То, что случилось с Юлией Тимошенко, Юрием Луценко и с другими – надо перенести мужественно, передает слова патриарха Филарета пресс-служба УПЦ КП. «В этом испытании крепнет дух человека. Надо вспоминать многострадального Иова. Он страдал не потому, что был виноват. А потому, что Господь его испытывал. И после заболевания проказой, после того, как все отказались от Иова, он сказал: «Господь дал – Господь взял. Пусть имя Господне будет благословенно отныне и до века». Поэтому и вышел победителем из испытания», – отметил Филарет.
«Мы от Бога должны принимать не только приятное, но и неприятное. Почему и Тимошенко, и Луценко проходят такие тяжелые испытания? Потому что сильные. Иов был сильным, и выдержал. И Господь Иову после испытания дал вдвое больше: богатства, стад, земли, детей. Поэтому на испытаниях их жизнь не заканчивается», – подчеркнул глава УПЦ КП.

Интересно, неужели Янукович и теперь это всё стерпит?? Неужели с его стороны не будет никакой реакции? Нашел Филарет кого сравнивать с Иовом - пьяницу Луценко и российскую агентку Тимошенко )) Это Евстратий ему подсказал, что ли? ))

228
Никас [профіль]

Опа, очередной псевдоисторический бред Филарета:
У 20-ті роки за Радянського Союзу Російська церква, наприклад, робила спробу перейти на новий стиль.
Филарет называет секту обновленцев "российской церковью"?? Хм...
Війна почалася – припинилися і руйнація храмів, і розстріли священиків, і переслідування церкви. І стали всі ходити до храмів і молитися.
Бред полнейший. Гонения прекратились не в начале, а уже на завершающем этапе воны, в 1943-1944 гг.
Ви казали, що не проти залишити Патріарший престол, якщо буде створена Українська помісна церква…
Так, але за умови об’єднання Київського патріархату, Московського і Автокефальної Церкви в одну Церкву.

Как? РПЦ объединится с УАПЦ и УПЦ-КП???
Ну, тогда патриарший престол уж точно будет не в Киеве, а в Москве, ну и Филарета в качестве киевского патриарха уж точно не будет.
Словом, сюрреализм какой-то...

227
Никас [профіль]

Опа, уже и до Олега Ведмеденко добрались.
А как же Дамиана Замараева и Сергия Горобцова не заметили?
Ведь они же ходят на сборища протестантов, служат с харизматами.
А протодиакона Олега Ведмеденко выжили из Луцкого собора умышленно, так как считали, что он много зарабатывает, но мало делится с владыкой Михаилом Зинкевичем.

226
Никас [профіль]

Не можна, звичайно. Канонами це суворо заборонено.
А чому це ви раптом про канони згадали??
Канонiчна ви наша))

225
Никас [профіль]

А кто же мог написать? Второй текст тоже писал Димитрий Рудюк??
Или, может быть, Даниил Чокалюк??
Но какая, собственно говоря, разница? У обоих владык позиция в отношении УАПЦ была в целом одинакова.
К тому же обе статьи напечатаны на официальных сайтах УПЦ-КП...

224
Никас [профіль]

Вообще-то, о каком единении можно говорить, если руководители УПЦ-КП пишут откровенную ложь про УАПЦ?
Вот что писал в своё время Димитрий Рудюк:
https://sambirparafia.org.ua/index.php?id=146
Але сили, які розуміли значимість Київського Патріархату у розбудові національної духовності і незалежності України, не могли змиритися із стрімким його зростанням, і тому “влаштували” ще одну Церкву під назвою УАПЦ, до якої правомірно можна додати приставку – нова (н). Цю УАПЦ (н), яку невдовзі очолив (вересень 1993) після розлучення у похилому віці зі своєю матушкою Патрі­арх Димитрій (Володимир Ярема), спеці­ально виставили проти Київського Патріархату як силу, що мала гальмувати справу створення єдиної Помісної Православної Церкви в Україні. Недаремно з печерських лаврських пагорбів звучали відгуки про УАПЦ (н), як про “дружню конфесію” УПЦ Московського Патріархату. До цієї “дружньої конфесії” “водворялісь” все нові й нові особи, як-от Ігор Ісіченко, колишній викладач-філолог Харків­ського університету, нині єпископ УАПЦ (н).
Игорь Исиченко водворён в УАПЦ агентурой Москвы? Ой, как смешно :)
А вот что писал не так давно проректор Киевской семинарии УПЦ-КП Зинич:
https://fleet.sebastopol.ua/morskaderzhava/index.php?article_to_view=4
УАПЦ за цей період пережила нове розділення (митрополит Петро Петрусь) і скоротилася до мінімуму (на самом же деле было не разделение, а всего лишь переход Петра Петруся из УАПЦ в УПЦ-КП в 1996 г.). Сьогодні вона не має в Україні соціальної підтримки. Патріарх Димитрій (Ярема), відчуваючи безперспективність УАПЦ, в березні 1998 року пішов на підписання з Патріархом Філаретом "Меморандуму про наміри об'єднання". (Кстати, про этот факт Черноморец почему-то не упомянул; отмечу, что основным мотивом подписания меморандума была как раз победа левых сил на парламенстких выборах, создавшая угрозу для УПЦ-КП и УАПЦ, и вероятность реванша коммунистов на президентских выборах, что как раз и заставляло украинские церкви начать между собой диалог). Але деякі політичні кола і окремі церковні особи не були зацікавлені в об'єднанні УАПЦ з УПЦ Київського Патріархату; цим актом був стривожений і митрополит Володимир (Сабодан). Меморандум не мав свого продовження. Патріарх Димитрій змушений був публічно від нього відмовитися.
Ну где же здесь здравый смысл? Ну смешно всё это читать... ведь от меморандума на самом деле никто не отказывался, и в июле 2001 г. митрополит Мефодий посылал делегацию УАПЦ в Женеву, в Швейцарию на совместную встречу представителей Константинопольского Патриархата, УПЦ-МП, РПЦ, УАПЦ и УПЦ-КП, действуя как раз в рамках этого "Меморандума". Как можно об этом забыть?

223
Никас [профіль]

Вот, нашёл в архивах интернета сенсационную новость 1992 года:
"1 - 6 липня 1992 року делегація Української Православної Церкви Київського Патріархату, очолювана блаженнійшим митрополитом Філаретом (Денисенком), на запрошення Вселенського Патріарха Варфоломія відвідала Константинополь. До складу делегації входили митрополит Антоній (Масендич), ректор Київської Духовної Семінарії архімандрит Даниїл (Чокалюк), народний депутат України Василь Червоній і архімандрит Валентин (Дажук). Делегація двічі зустрічалася з Патріархом Варфоломієм у його офіційній резиденції, була присутньою на Божественній літургії в Георгіївському соборі. Літургію відправляв грецький архімандрит. На літургії молилися Патріарх Вселенський Варфоломій, Патріарх Антиохійський Ігнатій, митрополит Філарет з делегацією, грецькі архієреї. Делегація у супроводі грецьких архієреїв відвідала храми і монастирі. Митрополит Філарет служив панахиду на могилі Патріарха Вселенського Димитрія. Делегація молилася разом з грецьким духовенством. Делегацію тепло приймали на о. Халкі, в колишній Халкінській духовній школі. Патріарх Варфоломій влаштував на честь української делегації обід у своїй резиденції, де митрополит Філарет займав перше місце після Патріарха Вселенського. Архієпископ Стиліанос (Австралійський і Новозеландський) був на другому місці. На обіді були присутні інші архиєреї Вселенської Патріархії і, звичайно, делегація у повному складі.
Переговори між Патріархом Варфоломієм і митрополитом Філаретом ішли з приводу автокефалії Української Православної Церкви. Делегація представила Патріарху лист Президента України Леоніда Кравчука, в якому він заявляв про необхідність Українській державі мати автокефальну Церкву, яка не залежала б від Московського Патріархату. Митрополит Філарет навів аргументи на користь автокефалії в Україні. Патріарх Варфоломій, вислухавши всі ці аргументи і ознайомившись з листом Президента України, сказав: 1) Україна, оскільки вона стала незалежною державою, згідно з церковними канонами, має право на свою автокефальну Церкву; 2) для того, щоб визнати автокефалію Української Православної Церкви, треба, щоб вона спочатку об'єдналася; сьогодні вона, на жаль, роз'єднана на дві частини; 3) він хотів би зберегти добрі стосунки з Московським Патріархатом. Отже, справа автокефалії Української Православної Церкви повністю залежить від її об'єднання. Таким був зміст переговорів митрополита Філарета з Патріархом Варфоломієм.
Зустріч делегації УПЦ Київського Патріархату з Вселенським Патріархом Варфоломієм в липні 1992 року була показана по Українському телебаченню".

Ну и что из этого вышло? А ничего - всё лопнуло потом, как мыльный пузырь. А всему виной - неуступчивость Филарета.

222
Никас [профіль]

Вам для служению Богу и людям с кем-то объединится надо? Зачем? Христа в Церкви недостаточно?
Это уже вы вещаете чистейший протестантизм.
Весь ваш предыдущий пост - это идеология изоляционизма.
Получается, что и святых нам греческих не надо, и греческого наследия отцов Церкви нам тоже не надо...

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/