Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

81
Jorji [профіль]

О. Андрей тот еще человек, после того как он предлагал женщин одевать в паранджу и бить ломом, уже не удивляешься высказываниям тем более в такой напряженный момент. Наверное его переполнило чувство безнаказанности. 100% священник не имеет права говорить такого с амвона в Церкви, иначе это уже не священник, не амвон и не Церковь!
Интересно а реакция с митрополии будет или так и забьют на это, кто знает?

80
Jorji [профіль]

Цитата: ]Католицький архиєпископ Філадельфійський Чарльз Дж. Шапу спеціальним зверненням попросив... здійснювати тиск на урядових представників щодо введення фінансових санкцій та заборони в’їзду українським політичним керівникам та бізнесменам[/quote
Похоже  "чаплинизм" не только в РПЦ, он рулит также и в Америке, или это просто дурной пример заразительный? Но более показательное наверное другое. Когда Чаплин подобное ляпнул https://www.religion.in.ua/24707-glava-ovco-moskovskogo-patriarxata-prizval-rossi

yu-i-soyuznikov-k-vmeshatelstvu-v-dela-ukrainy.html#comment многие справедливо начали возмущаться, в том числе и я, но вот здесь все вышевозмущавшиеся
Філософ

garryvays

Нетворк Каре
Onufriy

о. Віктор
Ни слова! Надеюсь просто еще не успели написать о своих возмущениях, что мол архиєпископ Філадельфійський Чарльз Дж. Шапу "далекий від Церкви Христової", или "як замість того щоб служити Богові, служать американській політиці...", или "
Не дело церкви лесть во внутренние дела другого государства, допрыгаются они" ну, или что ни будь еще...

79
Jorji [профіль]

Чаплинизм рулит. Хотя удивительно что это сказал не Смирнов. Но Чаплину простительно, у него видно совсем <...>, но когда различные религиозные силы из других стран высказывают свое мнение относительно нашей страны то обычно все молчат, а это уже похоже на двойной стандарт.

отредактировано
админ

78
Jorji [профіль]

Господи исцели и помоги священнику Марку!

77
Jorji [профіль]

o. Oleh,
Яка наівна людина! Невже ви дійсно вважаєте що у вас по телефону вдасться щось перевірити? У мене теж є пара знайомих які на майдані за ідею стоять. І як ви пропонуєте впевнитись в тім що їм дійсно не платили, просто телефонує якийсь дядько Іван та питає "а ви дійсно не за гроші на майдан ходите?", і яка очікується відповіть? А якщо платили, то хтож, вам, не знайомій людині по телефону про свої доходи буде розповідати? Дайте мені 20 номерів телефонів ваших добрих знайомих, і хто з них по телефону буде відверто розповідати, навіть про свої офіційні доходи?
Давайте ще запитаємо про доходи усіх чесних коментаторів РвУ про їхню зарплатню, і якщо вам ні хто і про копіку не скаже, ви що їх теж проплаченими будете називати?
На подібну відвертість може надіятись або сильно наівна, чи навпаки, підступна людина.
Для доказу, навіть якщо хтось і розповість по телефону, цього буде замало, потрібно як мінімум відео, але для вас і воно мабудь не буде нічого значити, так само як і те відео, на яке я давав нижче посилання. Подивіться будьласка там пан Тягнибок сам усе відверто розповідає. Може захочете теж по телефону у нього перевірити?

76
Jorji [профіль]

Цитата: Дутка Іван
Що ж - зостається молитва і праця, як казав +Любомир. laughing

підносити молитви про примноження любові, як благословив +Володимир fellow

75
Jorji [профіль]

Дутка Іван,
Тіж самі лідери опозиції які вам не подобаються наймають людей на майдан, маю надію, що хоч це ви будете називати "ля-ля" чи "дурницею".
Цитата: Дутка Іван
Україні потрібні зовсім інші люди для реальних змін у державі.
Кого підскажете? Мені у владі і опозиції теж ніхто не подобається, але альтернативи не бачу...

74
Jorji [профіль]

Цитата: Дутка Іван
Яке глупство!
Угу, ви уже про "ля-ля" писали.
Доводити наміру не маю, оскільки якщо людина не настроєна сенсу ні якого не буде, але може подивитись оце відео https://vk.com/video221153600_167258907, хоча знову, можете залишатись при своєму, тільки не потрібно "оце" демократієй" та "волей народу" називати.
Відносно "антимайдану" впевнений, що там теж проплачують, хоча добре знайома там тільки одна, і вона не за гроші туди ходить.

73
Jorji [профіль]

Цитата: Філософ
ваші знайома
не літайте в хмарах! Ще один наївний. Кажу вам, якщо б сам такого не бачив то мовчав би і нічого не сказав. Відірвіться від рожевих мрій, поїдьте у перефірію та порозмовляйте з людьми, ви будете дуже вражені. На моїй батьківщині зі школи учорашніх дітей організували, що правда назбиралось тільки 8, але останніх по дорозі в інших селах назбирали. Організувала і платила гроші бібліотекар.
Цитата: Філософ
може ваші знайома не на євромайдані стоять
угу я ось нещодавно теж з одним прихильником "євромайдану" спілкувався, так він мені говорить, то їх обманювали (мається наувазі регіонали), так і є відвезли людей на Майдан Незалежності, ті простояли там деньок, їм заплатили гроші, а вони наівні навіть не втямили, що це їх так Янукович з Азаровим надурили.
Мозги включить, філософ!

72
Jorji [профіль]

Цитата: Onufriy
Чому серед Ваших знайомих так багато хабарників?
т.е. вас возмущает не то, что опозиционеры проплачивают митингующих, выдавая нанятых людей за "волю народу", а то, что люди вынуждены идти на это. Вы их называете "хабарники" а как тогда назвать тех кто их нанимает, почему здесь вы так не щедры в высказываниях? и 50 автобусов - это не мои знакомые их около 1000 получается.
Цитата: Sergii Bortnyk
то фінансово підтримую людей, які можуть собі це дозволити
и много вы уже денег выделели? И где тот фонд в поддержку стоящих на майдане, который чудесным образом самоорганизовался? Сколько он денег собрал?
Цитата: Sergii Bortnyk
А от мільйон людей чи коло того по неділям на Майдані - на таке ні в кого не вистачить грошей. І тут очевидним є добровільність учасників.
Какой наивный человек, вы наверное забыли проплаченые майданы 2007, как со стороны "кааліції" так и "апазіції".

Много там людей и бесплатно (особенно по выходным, надоже как то развлекаться), тех, кто недоволен собственно Януковичем. Но если убрать проплаченых, то на майдане останеться пшик, по сравнению с тем, сколько там на НГ собирается.

71
Jorji [профіль]

<!--QuoteBegin Про Майдан -->
Цитата: Про Майдан
<!--QuoteEBegin-->"І ось тепер на Майдані ми маємо яскравий приклад усвідомлення суспільством своєї власної суб’єктності. На Майдані народжується або й вже народилася спільнота, яка є хрестоматійним прикладом громадянського суспільства - його майже чистий субстрат. Ця спільнота ідентифікує себе на основі спільних цінностей: гідності, чесності, ненасильництва, взаємодопомоги, готовності до самопожертви..."


Как надоело! Из всех моих знакомых что на "Евромайдане" (человек 20) только 2 ходят бесплатно, за идею. Все остальные получали по 200-300 грн-день, 400-500 грн-ночь! Одна пенсионерка пошла первый раз - 300 грн., второй - дали по 200, на третий раз ни чего не дали, так больше и не ходит. Знакомый водитель маршруток (Киев-другой обл. город) 1-2 декабря возил 50 автобусов Sprinter, Etalon, на этот самый майдан, и тоже за деньги!

Я этих людей не осуждаю, ведь им тоже надо семью кормить. Но зачем же их называть "хрестоматійним субстрактом"?

70
Jorji [профіль]

Дутка Іван, ви вірно написали, вам
Цитата:
видається
! Це мабуть ключове слово. Бо якщо подивитись реально, то ось наприклад з Чернігова постійно йдуть автобуси до Киева з людьми, покищо по 300 грн/душа  (тільки не знаю за день чи за два).

69
Jorji [профіль]

Дивно, а чому оце відео https://www.youtube.com/watch?v=t8u6l6BNEb0 не вставив адмін?
На ньому чудово видно, як по беркутівцям, які просто стоять, демонстранти бросають палками, камінням, пляшками, та тільки після палаючої колоди, яку кинули в Беркутівців, останні почали місити, чому про це не говориться, та не засуджується ? ? ?
.
Для прикладу https://www.youtube.com/watch?v=Geg_6Xoy04s в Іспанії було крутіше, та всі мовчать fellow

68
Jorji [профіль]

Дутка Іван, "Ля-ля, не ля-ля" но мне уже предлагали посидеть на майдене с еврофлагами? а вам еще нет?

67
Jorji [профіль]

по 20 грн/час можно организовать майдан на любом майдане Украины (хотя сейчас в Киеве наверное уже больше платят). Так что вл. Любомир прав, у кого бабло у того и сила ;-)

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

MichaelWeP

MichaelWeP написал:

Вы вашу . Предлагаю также посмотреть пользительные сайты https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки выравнивает линию позвоночника АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2dwm7zb7 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://tinyurl.com/2pmdaqvf магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/d3d3 магнитный корректор осанки АКЦИЯ! -53% СКИДКА https://baoly.ru/74 Безопасное лечение спины без дорогих операций АКЦИЯ! -53% СКИДКА @good= 52dsffg6$%^dsgewtettt

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4