Вхід

У вас немає акаунту на Religion.in.ua? Зареєструйтесь

767
o. Oleh [профіль]

А що, між РПЦ і Ватиканом є якийсь діалог? УГКЦ є і буде каменем спотикання для всього русского, а тим більше "міра". МП деградує, мати справу з дегенератами сьогодні ніхто не хоче в цивілізованому світі.

766
o. Oleh [профіль]

Філософ,
добре, коли є що перетравлювати. Гірше, коли немає кому і немає що перетравлювати. fellow 

765
o. Oleh [профіль]

Це всього кілька православних ієрархів зібралося.Уявляю собі перший день т.зв. всеправослвного собору. В перший же день, як діти попересварювалися б біля престолу, як діти біля пісочниці. А вся проблема у православній еклезіології, якої не існує. Вірніше є, просто їх кілька. Як не крути, але без справжнього "першого за честю", тобто папи, все буде і надалі оповите сварньою та скандалами. 

764
o. Oleh [профіль]

Шкода обдурених людей, а священиків тим більше. Як можна не бачити очевидних речей? Навіть на Галичині я не знаю проукраїнських священиків УПЦ, що вже казати про решту. Все починається з єпископату. Риба ж з голови гниє. Поки не зміниться 2/3 єпископату УПЦ, годі сподіватися якихось змін. Політична та прогнивша структура. Шкода, бо багато щирих людей, яких ведуть сліпі та глухі пастирі.

763
o. Oleh [профіль]

у мене УПЦМП давно асоціюється з політикою. Церквою це зборище назвати важко. 

762
o. Oleh [профіль]

Цитата: Ваня
Да как же вы не понимаете, что не будет этого единства до тех пор, пока будете считать своих соседей, которые живут с вами на одной улице, в одном городе, в одной стране неполноценными, ущербными, с промытыми мозгами!

Це ви не розумієте української приказки "Пусти свиню під стіл, а вона на стіл лізе". Це питання виживання. Росіяни нормальні люди, але вони вимираючий вид. Натомість - терпіти кацапа у себе на вулиці - означає, що завтра він скаже, що я "бендера" і моя земля не моя. 

760
o. Oleh [профіль]

Monk Ioann,
що ви закінчували і де вас тримають?

759
o. Oleh [профіль]

Цитата: Ваня
Это не понадобится. Паства у Патриарха есть
 
З промитими мізками, але є. Нехрещені, зате православні.
Цитата: Ваня
Это откуда такие выводы? Неужели благословляет?  Так прямо и говорит, мол, благословляю агрессию?
Часом мовчання більше промовляє за слова. 

758
o. Oleh [профіль]

"Наталья Витренко вообще удивилась, почему в названии украинской Церкви присутствует слово "Украинская", и под аплодисменты зала предложила дать ей другое название: "Русская Православная Церковь на Украине". "
 

Як палиця може раз в рік вистрілити, так і Вітренко раз в житті може сказати правду. І заперечити їй важко. 

757
o. Oleh [профіль]

а може щось із свого переводу Святого Письма "Нового світу" би щось процитували. А то щось хочеться веселенького такого. 

756
o. Oleh [профіль]

Stromboli,
не витрачайте час на "младенців". 

755
o. Oleh [профіль]

Дутка Іван,
їм від себе нічого не можна говорити, це "чревато" :)

754
o. Oleh [профіль]

Ваня,
Я ДУМАЮ, ім треба виїхати до тої країни, яка їх гостинно чекає, до Росії.Вони не відчувають себе українцями, не знають мови, перекручують історію і є гальмом нашої держави в русі до НАТО та ЄС.

753
o. Oleh [профіль]

Ваня,
назвіть прізвище і день, коли це було. Не полінуюся перевірити. А щодо моїх рук, то я їх не потираю. Просто рабська поведінка люду Донбасу, спричиняє і поводження з ними, як з рабами. До речі, як і в рашці. Вважати країну агресора своєю товаришкою може хіба хвора людина.

НОВИНИ

Всі матеріали

популярне
останні коментарі

Глава УПЦ (МП) закликав Путіна «негайно припинити брато...

Onufriy

Onufriy написал:

Дивовижно, але Онуфрій навіть засудження московської агресії використав для пропаганди "мишебратства" і єресі "єдинокупелія":
"просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення"

Глава ПЦУ засудив спільну агресію РФ і Білорусі проти У...

Onufriy

Onufriy написал:

Війна проти України породжена багаторічною проповіддю проклятої єресі "російського світу"

Церкви в Україні не платять податків? Пояснюємо, які са...

dutchak1

dutchak1 написал:

Стаття з суміші цитат напівграмотних спеців, розведена такими ж напівграмотними штатними релігієзнавцями.

Депутати з УПЦ (МП) зареєстрували законопроєкт про скас...

dutchak1

dutchak1 написал:

Якщо вони такі-сякі, то давайте тут, читачі і редактори, самим пропонувати і обговорювати зміни до релігійного закону, які необхідно внести. Вихідна позиція, і тут такі-сякі праві - в цій редакції релігійний закон в частині переходу парафій ніхто не виконує.
  • Нравится

Синод ПЦУ звинувачує УПЦ (МП) у тиску і захопленні храм...

dutchak1

dutchak1 написал:

Зрозуміло, що в нас відносини між деякими церквами складні, але Заява Священного Синоду Української Православної Церкви (Православної Церкви України) від 24 Травня 2021 “Щодо систематичного втручання.....” в тому місці, де йдеться про рішення Великої Палати Верховного Суду по справі № 910/10011/19, є дуже неякісний текст. Можна догадуватися, що це цілком продукт українських юристів, які працюють чи надають послуги ПЦУ і цей текст сьогодні завдає шкоди репутації ПЦУ. Взагалі, до явища “український юрист” необхідно підходити дуже обережно. “Український юрист” це як “Советское шампанское”, і не советское і не шампанское. Що відбулось в дійсності? Там, на початках, було опубліковано тільки вступну і резолютивну частину, де дійсно позивачу було повністю відмовлено в задоволенні позову що і було, очевидно, юристами ПЦУ сприйнято як рішення про законність такої зміни підпорядкування. Тут треба було почекати повного тексту рішення, яке появилось тільки через місяць. Рішення складне і коротко його можна викласти так. Позивачам було відмовлено в задоволені позову в зв'язку з тим, що в дійсності релігійна громада с. Сутківці, Хмельницької області не змінила свого підпорядкування, не вийшла з юрисдикції Російської Православної Церкви в Україні (яка іменує себе УПЦ) та не ввійшла до Православної Церкви України. Про це свідчить навіть сьогоднішній запис про громаду в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. І суд пише, що реєстрація змін до статуту незавершена. Завершена буде тільки після внесення змін в ЄРД і тільки тоді це буде рахуватись змінами в статуті, які потім можна позовом визнавати недійсними, а "судове рішення про задоволення такої позовної вимоги є підставою для приведення суб`єктом державної реєстрації відомостей про Релігійну організацію, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у відповідність до відомостей статуту Релігійної організації в попередній редакції".

О переходах из УПЦ МП в ПЦУ и визите патриарха Варфолом...

dutchak1

dutchak1 написал:

Очевидно йдеться про судове рішення, яке опубліковано на днях - рішення Великої Палати Верховного Суду по справі №910/10011/19 щодо законності зміни релігійною громадою с. Сутківці, Хмельницької області свого підпорядкування. Але треба ще чекати, там тільки вступна та резолютивна частини. Почитаєм, проаналізуєм, цікаво ж як суд розрулить ті правові гібриди, які утворені нашим придуркуватим релігійним законом. 😁

О, сколько нам открытий чюдных,

Готовят просвещенья дух...

Андрій Юраш: релігійні організації «не можуть не реагув...

dutchak1

dutchak1 написал:

Як кажуть земляки - "пустився берега" wink 

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

adminos

adminos написал:

Дякуємо за зауваження. Посилання в тексті новини виправили, також можете перейти безпосередньо до новини 2018 року:
"Парламент пошел навстречу верующим УПЦ (МП), которые хотели её переименования"

Голова Юрвідділу УПЦ (МП) домагається звільнення Андрія...

dutchak1

dutchak1 написал:

  Покажіть нам оте "самі віряни УПЦ (МП) і просили перейменувати свою конфесію".  Не відкривається. 

Гаряче Різдво. Московський патріархат скасовує рішення ...

dutchak1

dutchak1 написал:

Там ще все попереду... В Рахівському районному суді Закарпатської області є справа № 305/2247/19 і прийнята ухвала про прийняття та призначення до розгляду про визнання неповноважними загальних зборів релігійної організації «Релігійна громада Української Православної церкви Свято-Успенського храму с. Ділове Рахівського району Закарпатської області, проведених 17 лютого 2019 року, визнання недійсними і скасування рішень загальних зборів релігійної організації, оформлених Протоколом № 1 від 17 лютого 2019 року і зобов`язання третіх осіб вчинити певні дії. Призначене підготовче засідання на 09:30 годин 11 березня 2021 року.

Крім того є касація у Верховному Суді і ухвалено відкрити касаційне провадження у цій справі, витребувати із Рахівського районного суду Закарпатської області цивільну справу № 305/2229/19 за позовом релігійної організації «Релігійна громада Свято-Успенського храму Української православної церкви» (Православної церкви України) до ОСОБА_1 , третя особа - ОСОБА_2 , про зобов`язання вчинити дії.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз`яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 22 січня 2021 року.Моральні аксіоми Сьомого Вселенського Собору

dutchak1

dutchak1 написал:

Ствердження, що в часи "священного союзу" Церкви та держави існувало громадянське суспільство яке чимало потерпало - дуже сміливе. Ну а благочестивій імператриці Ірині було набагато легше збирати Собор названий Церквою Сьомим, Святим, Вселенським і розлядати питання які, на думку Д.Таргонського, були особливо важливими. В імператриці не було необхідності зважувати на такі дурниці, як права людини чи різні там міжнародні конвенції, які її майже примушували підписувати і заставляли потім гармонізувати власне законодавства із ЄС, . Не було і в неї необхідності переконувати віруючих в її намірах “йти в Європу”. Ну а ствердження автором, що у нас є політичний тиск на віруючий електорат — це з опери “Мы живём, под собою не чуя страны, Наши речи за десять шагов не слышны”

При участии «Кремлевской стратегии» и духовничестве мит...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/

Пастор Андрей Гамбург: «Пост — это личное решение челов...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://bit.ly/38IU8X4

УГКЦ та Українська соціальна академія проведуть міжнаро...

Ruzanablons

Ruzanablons написал:

Уникальный лазерный проектор, который мгновенно превращает любую стену, дом или потолок в созвездие тысячи и тысячи огней. Можно использовать как внутри помещения, так и на улице. Просто включите его в сеть - и наслаждайтесь! Быстрая доставка! Скидка! Успей заказать! https://fedorovkarb.ru/lazernyj-proektor-dlya-rozhdestva/